RADIO TDI

po meni nisu najbolji, ali da su medju slusanijima jesu, ali da je i najnovija house muzika, bogami i nije. Usput koliko se secam samo je radio KOSAVA imala najnoviju u pravom smislu te reci hose muziku, jer nikad nisu pustalu house hitove, nego su i pogodinu dana ranije pustali pesme koje su kanije postajali hitovi. I tako non stop, nikad nisu isli na to da budu hit stanica, vec su isli mozda cak i previse unapred.
 
91.8 i 105.6 MHz - tako poznate frekvencije...slusate li ovaj radio, da li vam se svidja izbor pesama..........
po mom mishljenju naj, naj, najbolji radio u Srbiji...........................
 
Znate šta, razlog zbog kog mi je bolji top fm od tdi radija je taj sto na tdi uvek ubijaju sa reklamama, a i kad nadju da pustaju muziku koja se meni svidja, dodju oni izmutirani voditelji da mi kvare celu koncepciju. I to nije u redu, što puštaju muziku kad će ovaj, recimo, da čita poruke koje stižu svake sekunde? To je jedna stvar koja me užasno nervira i zbog koje sam prešla na top fm... A druga su reklame na svakih pet minuta.
 
Meni je nekako bolji top fm. Razlog zbog koga sam presla sa tdi-a na top fm je to sto pustaju uglavnom istu muziku,ali su me smorili oni izmutirani voditelji na tdi-u. I imaju jako puno reklama i nekih emisija. Mislim, puste neku pesmu koja mi se svidi kad ono onaj voditelj cita poruke neke, pa mislim kako ja da slusam muziku kada voditelj svake dve sekunde uskace, bilo da kaze nesto, bilo da se pravi pametan, da procita neku poruku ili da ,,izvali" neku foru.
 
Meni je nekako bolji top fm. Razlog zbog koga sam presla sa tdi-a na top fm je to sto pustaju uglavnom istu muziku,ali su me smorili oni izmutirani voditelji na tdi-u. I imaju jako puno reklama i nekih emisija. Mislim, puste neku pesmu koja mi se svidi kad ono onaj voditelj cita poruke neke, pa mislim kako ja da slusam muziku kada voditelj svake dve sekunde uskace, bilo da kaze nesto, bilo da se pravi pametan, da procita neku poruku ili da ,,izvali" neku foru.

e to me jedino nervira.....ali ne mogu da ih ne slusham,najbolju muziku pushtaju....
 
Da li slusate Kontra Kviz na T>D>I> radiju,svakog cetvrtka od 16 do 18.Pop KizaMi i Bicuri sami protiv svih!P>S>nisam znao gde da otvorim tmu,moderatori premestite je ako treba!
P>S>S>Cao zdravo!!!
 
To je Kontra Kviz!
Kad se javis postavljas pitanje voditelju, a ne on tebi(nikad se ne postavljaju pitanja vec samo vicevi-pitalice(plavuse...)),on te malo zadrzava(da ti uzme pare,da pita svoja 2 brata, i da ako ne zna za to vreme nadje odg. na googleu).Ako zna odg. na tvoj vic samo ti kaze:
-Cao zdravo,ja te ne bih vise zadrzavao i prekine ti vezu,jer si ispao!
-Ako ne zna,onda on tebi postavlja pitanje.Sad je na tebi da se pokazes,a ako ne znas,ponovo...."Cao zdravo,ja te ne bih vise zadrzavao",ali ako znas odg. na njegovo pitanje dobijas nagradu!!!Ima malo onih koji su ga dobili: A nagrade su:SKUTERI i cooleri za laptopove!!!!
A ako ga dobijes ulazis u izvlacenje za:LETOVANJE U GRCKOJ!!!
Nije losa emisija a evo nekiih njegovih aduta iz prosle emisije koji su ostali nereseni:
-Koliko ima teletabisa?(JA ZNAM)
-Koji je vokativ imenice KOKO?(JA ZNAM)
-Kako cobanin praktikuje siguran sex?(NE ZNAM)
-Kako muskarac zamislja predigru?(JA ZNAM)
-Koja je slicnost izmedju Polovnog auta i muskarca?(JA ZNAM)
-Kako se zove ciganin-fudbaler?(JA ZNAM)
-Bilo je jos...zaboravio sam!
P>S>A sto se tice radia :rotf::rotf::rotf: , valjda neko ima!
 

Back
Top