RADIKAL ALEKSANDAR MARTINOVIC PLAGIJATOR...

Jedan isti rad je objavljivao više puta.

Па? Ако је објављиван на више различитих места то није никакав преступ.

Даље, видим овде су ставили исти пасус- као плагира (сам себе, је л' ?? ) га, али се јасно види да се ради о различитим странама, вероватно различитих књига, приручника и сл.
То , такође, није недозвољено.

Ја стварно не могу да схватим ту мржњу која се развила на нивоу срс-снс...мислим, после причате и једни и други како сте патриоте и Срби, а на овај начин само правите раздор.

Треба да се стидите и једни и други.
 
To ce casni Martinovic najbolje da ti objasni,iz prve ruke i teoretski i prakticno:zcepanje:

плагијатор (лат. plagiarius, plagiator лопов људи, душепродавац), латиницом: plagijator
књижевни крадљивац, онај који преписује из туђих дела, онај који присваја туђу духовну имовину.


http://www.vokabular.org/?lang=sr&search=плагијатор
 
Па? Ако је објављиван на више различитих места то није никакав преступ.

Даље, видим овде су ставили исти пасус- као плагира (сам себе, је л' ?? ) га, али се јасно види да се ради о различитим странама, вероватно различитих књига, приручника и сл.
То , такође, није недозвољено.

Ја стварно не могу да схватим ту мржњу која се развила на нивоу срс-снс...мислим, после причате и једни и други како сте патриоте и Срби, а на овај начин само правите раздор.

Треба да се стидите и једни и други.

Evo, stidim se:roll:
 
Па? Ако је објављиван на више различитих места то није никакав преступ.

Даље, видим овде су ставили исти пасус- као плагира (сам себе, је л' ?? ) га, али се јасно види да се ради о различитим странама, вероватно различитих књига, приручника и сл.
То , такође, није недозвољено.

Ја стварно не могу да схватим ту мржњу која се развила на нивоу срс-снс...мислим, после причате и једни и други како сте патриоте и Срби, а на овај начин само правите раздор.

Треба да се стидите и једни и други.
Ja ne mrzim nikoga!!!! Kakve su uopste te kvalifikacije o mrznji...:mrgreen:
A ti bi mogla malo da prospartas teme na politici,sramota su one gnusne lazi,primitivizam,prostakluk.... beskrupuloznosti koje pisu o SNS,liderima te stranke,narodu koji ih podrzava.....:mrgreen: ti se kao nasla da drzis slovo o patriotizmu :mrgreen: To je nevidjeno licemerje!!!!:manikir:
 
tako je... dubio-sumnja, nešto što je nejasno isl.

плагијатор (лат. plagiarius, plagiator лопов људи, душепродавац), латиницом: plagijator
књижевни крадљивац, онај који преписује из туђих дела, онај који присваја туђу духовну имовину.


http://www.vokabular.org/?lang=sr&se...82ор
 
Ja ne mrzim nikoga!!!! Kakve su uopste te kvalifikacije o mrznji...:mrgreen:
A ti bi mogla malo da prospartas teme na politici,sramota su one gnusne lazi,primitivizam,prostakluk.... beskrupuloznosti koje pisu o SNS,liderima te stranke,narodu koji ih podrzava.....:mrgreen: ti se kao nasla da drzis slovo o patriotizmu :mrgreen: To je nevidjeno licemerje!!!!:manikir:

Neverovatno kako nam Sofija ocita "bukvicu" kao da smo skup nepsimenih, glupih, retardiranih, i iskreno - bas me briga.
Mozda sam se danas razocarala u jos jednu osobu vise, ali zivot ide dalje, prezivecu:(
 
Neverovatno kako nam Sofija ocita "bukvicu" kao da smo skup nepsimenih, glupih, retardiranih, i iskreno - bas me briga.
Mozda sam se danas razocarala u jos jednu osobu vise, ali zivot ide dalje, prezivecu:(

плагијатор (лат. plagiarius, plagiator лопов људи, душепродавац), латиницом: plagijator
књижевни крадљивац, онај који преписује из туђих дела, онај који присваја туђу духовну имовину.

http://www.vokabular.org/?lang=sr&se...82ор
 
Ja ne mrzim nikoga!!!! Kakve su uopste te kvalifikacije o mrznji...:mrgreen:
A ti bi mogla malo da prospartas teme na politici,sramota su one gnusne lazi,primitivizam,prostakluk.... beskrupuloznosti koje pisu o SNS,liderima te stranke,narodu koji ih podrzava.....:mrgreen: ti se kao nasla da drzis slovo o patriotizmu :mrgreen: To je nevidjeno licemerje!!!!:manikir:

Ocekujes od Sofije da brani SNS?
Ili urigira da se toliko ne psuju ljudi iz SNS-a, a zaboravljas da Kostunica trentuno preferira radikale, otkud ti takva zamisao:(
 
Jesi li siguran da je to on napisao:think:

Ето ти сад ... па прво говорите да самог себе плагира, па сад не знате ни да ли је он то сам написао... Стварно, не иде ми у главу шта ви у ствари желите ... Докажем да плагијатор није онај који преписује себе, па сад ни то не ваља ... Стварно се види да ти је лиде Тома од Водокотлића
 

Back
Top