Rade Šerbedžija dao novac za spomenik Teslinim roditeljima

Јел' то Шербеџија мало србује? Левo-десно, горе-доле, вруће-хладно.. Иди у усташе, не пренемажи се више.

Taj jedan spomenik ( mermerni) kosta oko 500, aj da kazemo i 1000 evra i ovi se sada krche kako su dali pare?
Да имају образа, било би их стид што је ово доспело у јавност.
 
Poslednja izmena:
Da te duša zaboli od ovakvih komentara. Majko mila kakav smo narod.

A tebi paše da se nesrbi oko Tesle otimaju!
Srbi su veličanstven narod, ....samo kukolj opljeviti treba!
Ne misliš valjda su najnovija srpska globalističko prošiptarska OTPAD Srbi!
Da nam Patrijar u raspatrijara nije preša', .....davno bi to ANATEMISA!!!!
 
Poslednja izmena:
Samo ovde, u Srbiji.
Dok je tamo pričao da je Hrvat,
prenaglašavajući ijekavštinu...
Da bi im se više dojmio !
Radi toga ljigavog istupanja su ga i prezreli Srbi.

A, Šerbedžija u zanatu je - glumački vrh ! Tu nema rasprave...

a nisam sigurna bas, davno sam ga gledala bas kad je zavrsio akademiju bila sam curica i nije me dojmio.

Otac Milutin Tesla bio je prota pri Hramu Svetih apostola Petra i Pavla u Smiljanu, a majka Georgina takođe je iz svešteničke porodice. Nedavno je obnovljen i Parohijski dom u Gospiću, a veleučilište u tom gradu nosi ime Nikole Tesle.
sad veleuciiste, akucu su mu bili zapalili.licemjeri koji se kite tudjim perjem, vec vidjeno
 
a nisam sigurna bas, davno sam ga gledala bas kad je zavrsio akademiju bila sam curica i nije me dojmio.

Otac Milutin Tesla bio je prota pri Hramu Svetih apostola Petra i Pavla u Smiljanu, a majka Georgina takođe je iz svešteničke porodice. Nedavno je obnovljen i Parohijski dom u Gospiću, a veleučilište u tom gradu nosi ime Nikole Tesle.
sad veleuciiste, akucu su mu bili zapalili.licemjeri koji se kite tudjim perjem, vec vidjeno

Koliko je meni poznato, nije Nikolina kuca u Smiljanu zapaljena, nego opljackana!
Ali, zar je bitno?
Obnovljena je da se moze hrvatska drzava pohvaliti da je jedan sa njezinog danasnjeg teritorija zasluzio svjetsku slavu i popularnost naukom!
Zasto mu ne vrate spomenik u gospic, zasto pravoslavnu crkvu izravnase i napravise parkiraliste na njoj?
Zato sto bi to bio podsjetnik da su nekada i tamo zivjeli Srbi, imali svoje bogomolje i groblja!
Zato svaku ovakvu akciju treba podrzati, bez obzira na motive pomagaca!
Da nam se ime ne utrne!
 
Neće, ne brini, .....još dugo , dugo, oficijelna Srbija srpskim će imenom trgovati!

Mislim na srpsko ime u danasnjoj Hrvatskoj!
A nece dugo trgovati jer je malo ostalo!
Par skolica i jedna gimnazija. "Privrednik" pomaze koliko moze...eto ideje...neka nasi poznati i imucni dadu jednogodisnju stipendiju nekom gimnazijalcu i studentu, nabave desetak solarnih panela za sirotinju koja u XXI vijeku nema struju, koju je uvela prije pola vijeka svojim radom i parama..nastavi dalje, ako imas kome!
 
Serbedzija je Sbin koji mrzi i stidi se svg spstva, zato igra kao ciganke na vasarima, kao mecka Bozana,
jedna jadna ljiga ,ali je on vrlo promucuran kad se zeni po drugi piut jer je nevesta zena od koje on licno samo
profitira, svejedno da i je ta njegova zena cerka nekog reditelja ili eventualno nekog amabasodara.
On se zaljubljuje strucno i a zadrskom, nema tu trte mrte, ljubav ima cenu, a on odredjuje sta u koliko kosta.
 
Шербеџија је типичан прилагођени Србин у католичком окружењу.

Но, ни то му не помаже да задобије њихове симпатије. Свеједно би био заклан да је којим случајем рат у току.[/QUOT

Historija je pokazala da si u pravu!
I Srbi koji su, na primjer, krenuli 1941.g. u Glinu da se pokatolice, ( obecano im je da ce tada sacuvati svoje familije i zivote) poklani su!
Ustasluk mijenja lice, ali ne i cud!
A Rade...pustite ga, neka pomaze!
Imace on problema zbog toga u Hrvatskoj...svako od nas ima svoju muku...ne treba drugome dodavati so na ranu!
 
a nisam sigurna bas, davno sam ga gledala bas kad je zavrsio akademiju bila sam curica i nije me dojmio.

Otac Milutin Tesla bio je prota pri Hramu Svetih apostola Petra i Pavla u Smiljanu, a majka Georgina takođe je iz svešteničke porodice. Nedavno je obnovljen i Parohijski dom u Gospiću, a veleučilište u tom gradu nosi ime Nikole Tesle.
sad veleuciiste, akucu su mu bili zapalili.licemjeri koji se kite tudjim perjem, vec vidjeno

The laka konjica....!
 
Poslednja izmena:

Back
Top