Rad od kuće

milicica&decko

Aktivan član
Poruka
1.889
Da li ste radile od kuće?
Da li radite od kuće?
Kako ste prihvatile
- da počnete da radite od kuće
- da prestanete da radite od kuće
- da nastavite da radite od kuće (i ako su se drugi vratili na posao

Meni je tesko palo da počnem od kuće. To je bilo još u ono vreme zatvaranka i baš sam ludela. Međutim kako ke vreme prolazilo nekako sam se uklopila i prepoznala nekoliko benefita. Sad mi je ok ali bih volela da ponovo počnemo normalno da radimo. U principu odlazim jednom sedmično na posao.
Četiri dana radim od kuće nekad se razvlačim pa ispadne da sam od izutra do uveče na poslu. Nekad odrsdim baš u fulu i bude mi ok. Nekad sam prijavljena samo da me registruju inače poslove uradim u toku večeri ili noću. Važno je da je posao urađen i da ne kasnim sa odgovrima....
 
Sanjam o tome da uopšte više i ne radim! 😁
Rad od kuće ili vam nje je rad i isto mi se 'fata!
Bar za sada.
Sve ima svojih prednosti i mana.
Nisam ni pokušavala, dok su se većina mojih kolega vratili postepeno u firmu nakon korone. Neko i sada samo povremeno i po potrebi dolazi u firmu, neko se vratio stalno.
 
Meni se dopada rad od kuće, ali sam sebi tačno organizovao vereme od kada do kada radim i to je to. Radim nekoliko poslova od kuće i baš sam zadovoljan, ali nikako ne radim celog dana ili uveče, to bi me smorilo. Radim ujutru, a posle podne sam ili s porodicom, ili s društvom ili radim neke kućne poslove. Tako da mi je mnogo bolje kada sam sebi organizujem svoje vreme, nego kada mi ga neko drugi organizuje.
 
Vise od dvije godine radim od kuce i onog dana kada se budem morao vracati u firmu ekspresno dajem otkaz.
I tako 19.08. urucio otkaz, kao sto sam sebi i obecao.
Isti dan kada su mi javili.
Odradjujem dvomjesecni otkazni rok (da mi ga nisu omogucili raditi od kuce isprovocirao bi izvanredni otkaz na nacin da se tri dana jednostavno ne bi pojavio na poslu, a opremu DHL-om poslao nazad), a 25.10. pocinjem kod drugog poslodavca, isto od kuce.
 

Back
Top