PVONTO...glupe reklame

A vase misljenje je....

  • Ne podnosim reklame uopste!

  • Smetaju mi samo one dosadne...

  • Ne gledam reklame.

  • Ne smetaju mi, volim ih!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Sily

Primećen član
Poruka
926
E ne mogu vise da izdrzim! Reklame me bombarduju sa svih strana i ne znam koja je gluplja!

Pvonto, Bonux, ona baba sto razlikuje belo i sivo
mislim ljudi su definitivno operisani od smisla za marketing!

Ponekad mi dodje da kupim neki proizvod samo da prestanu da pustaju reklame o njemu!
A trajanje....pola sata tupog dobovanja po mozgu, kupi ovo, budi ovakav, jedi to....
Ma cemu one sluze, osim da nam zagorcaju zivot?

Jel i vama smetaju?

Ja bi ih ukinula i gotovo! Ili bar zabranila one debilne....Ajde, koja vam je najgora?

Kupite li nekad nesto sto vam danima reklamiraju, uopste?
 
Ja najvise mrzim onu reklamu za Naftnu industriju Srbije, kad onaj student kao vozi neki doar auto i sprema se da ide dal na mora ili skijanje ne secam se vise.
E bas su nasli da prikazu studenta u pravom svetlu :lol:
 
ovde to nije tako strasno, niti su reklame tako ceste,niti tako neukusne. ali kad sam u jugi, imam utisak da se sem ulozaka, pampersa, praskova i piva, nista drugo i ne reklamira!

mada, videla sam dole mnogo ludu reklamu. cini mi se da je neko osiguranje u pitanju...sa onim likom sto kaze "pomeri se s mesta"....
 
Ona reklama za Sprite sa terenom je extra, a sve ove za Venish, Bonux ili bilo koji drugi prasak su sranje. Najgore je ono: "Stanite, unisticete mi kosulju..."
Ili ono kad ona zenska ulazi u ves ili carsav, kosulju, sta god...
 
eeeeeeeee setila sam se jedne od koje momentalno dobijam proliv!!!!!!!!

ne znam koji je prasak u pitanju ali cela reklama se sastoji od silne zvonjave telefona i jedne jedine recenice:"bolji nego ikada"......uzaaaaaaaaaaaaas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jaoooooooo ta rekla me ubija,mislim da je za meril,uglavnom neki prasak,sad se smejem ali kada me prekine u pola neke serije na**la bih im onaj prasak.....
Ali ipak po meni je Vasa neprevazidjen,kako zavodnicki kaze "ah,mladi.."Pa poludim kada ga cujem,ali onda nastupa Marija sa njenom novom frizurom koja kaze"Bonux upija mrlje kao usisivac za mrlje".Da se zamislis,zar ne?Ma sta kenjam ne mogu,mnogo me nerviraju...
 
Volim neke extra reklame kao sto je Bamboocha da imaju neku foru. Naravno, Vasu i Mariju ne mogu da smislim. Ili ono "Jel ti znas kako izgleda Jelen? Cuo sam da ima rogove!" Uffff dobijem ospice kad vidim tu reklamu. Dobro je da su zamenili u marketingu onaj list sa Radom. Da li mozete da verujete da nju smatraju za jednu od najlepsih Beogradjanki i seks bombom?
 
I ja ludim od pojedinih reklama.Najbolja je ona za KIT-KET a najgore reklame su uglavnom za prasak i razne druge hemije sa isfrustriranim domacicama koje po ceo dan peru ves,sudove i ostalo. Pogotovo ona sa telefonom "Novi mer je bolji nego ikad" Pa sve ida jeste ne bih ga kupila bas zato sto me nervira reklama
 
loop:
Inace pratio sam pre emisiju nekog britanca za najbolje reklamama,
Ma brooka kako dobrih reklama ima :razz:
I ja sam gledala ovo jednom, ima bas strava reklama! :lol:

Reklame me uglavnom nerviraju :roll: , ali ima i dobrih! :D Volim reklame za Coca Colu, one su uvek originalne, narocito ona sa Deda Mrazom. :p
A ima i dooobra jedna nova za Herbal Essence sampon (ne znam da li se prikazuje u Srbiji) gde baba i deda sede u krevetu i slusaju kako komsinica u vise navrata uzdise i vristi od zadovoljstva dok pere kosu u kupatilu. Babin komentar na kraju je da bi bila zadovoljna samo sa jednim! :lol: :lol: Ja sam umrla od smeha, mnogo dobra reklama! :lol: Probacu da je nadjem na netu. :)

A ubedljivo najgora mi je ona stara reklama za Probavitu, uzas jedan! :lol:
 

Back
Top