PVONTO...glupe reklame

A vase misljenje je....

  • Ne podnosim reklame uopste!

  • Smetaju mi samo one dosadne...

  • Ne gledam reklame.

  • Ne smetaju mi, volim ih!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
loop:
Nikad nisam bio na ono Noc reklamozdera a bash bih voleo da odem.

Inace pratio sam pre emisiju nekog britanca za najbolje reklamama,
Ma brooka kako dobrih reklama ima :razz:


A ovi nasi ko da nemaju talenta da smisle nesto nego su najjadnije strane preveli,
stvarno ima super reklama....al ocigledno ne na mom tv-u!
 
MvS:
Volim neke extra reklame kao sto je Bamboocha da imaju neku foru. Naravno, Vasu i Mariju ne mogu da smislim. Ili ono "Jel ti znas kako izgleda Jelen? Cuo sam da ima rogove!" Uffff dobijem ospice kad vidim tu reklamu. Dobro je da su zamenili u marketingu onaj list sa Radom. Da li mozete da verujete da nju smatraju za jednu od najlepsih Beogradjanki i seks bombom?



Ko je Rada, nemam pojma?
 
AH PROBAVITA je bila ubedljivo najgora,

e a svidja mi se onaj lik HIgijena sto reklamira internet, umrem od smeha kad ga vidim, jeee medijska zvezda!

Svidela mi se i pomeri se s mesta zato sto je stvarno originalna i osvezava...

Ali one grozote za uloske, pelene i to, pa to je neverovatno!
Najvise se reklamiraju pivo, cigarete, ulosci, pelene, voda, sokovi....

I bambocha me nervira, pa taj naglasak ne pripada nijednom gradu, cisto sumnjam da neko tako prica!

A sto je najgore bar 99% tih stvari su shit.Cemu onda tolika frka oko reklama?
 
I jos jedan fazon

posto su iscrpli teme na fazon zena riba kuhinju/ kucu/ kupatilo/ decu/ muza itd.

dolazi nova reklama sa satisfakcijom za jadne izfrustrirane domacice osim Nese i Onog drugog koji su ribali kadu, sada ruznjikavi klinac riba sa MR Properom kuhinju...

Kao, zene tesite se,
ako kupite Proper vas dragan ce prosto pozeleti da vam oriba kuhinju ili kupatilo,
sutra malo!
 
Ili oni ludaci sto setaju sanduk piva po sumama i gorama.....

kakav promasaj realnosti...da su ih prikazali u kafani ili ispred trafike pa ajde de, ali u netaknutoj prirodi
"revnosni planinari koji vole zdrav zivot i vitku liniju" tegle ni manje ni vise nego pivcugu, i to pun kontejner....

Oksimoron ili Paradoks nem' pojma!
 
Sily:
Ili oni ludaci sto setaju sanduk piva po sumama i gorama.....

kakav promasaj realnosti...da su ih prikazali u kafani ili ispred trafike pa ajde de, ali u netaknutoj prirodi
"revnosni planinari koji vole zdrav zivot i vitku liniju" tegle ni manje ni vise nego pivcugu, i to pun kontejner....

Oksimoron ili Paradoks nem' pojma!
Jao jeste! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Uzas! :lol:
 
Nervira me reklama Calgon, koju puste bar 5 - 6 puta kada je dobar film.
Nekada je odverglaju na hrvatskom "Perilica dulje živi uz Calgon" a nekad i "Perilica duže traje..."
Na federalnoj BH TV često puštaju Lijanoviće (suhomesnata industrija) i njihovu reklamu "Pili" za pileću salamu, uz slogan "Da bi zdravi i sreTni (gripozni) bili jedite Pilliiii!" (na kraju reklame se naglasi GARANTOVANO BEZ SVINJETINE!!!)

Svaki put kada mi gledanje filma prekine neka tupava reklama ja se zareknem da taj proizvod nikada neću kupiti.
 
Ima par reklama, koje bez obzira što me proizvod ne interesuje, hipnotički odgledam. Bila je ranije neka za sladoled, a sad ubedljivo ona za ¨Rosu¨. Ima i ona, za ne znam ciji automobil, gde robot hip-hopuje... :D Marketing magovi uopšte nisu svesni kolika je moć muzike u reklami.
A inače, sve ostale reklame ignorišem sa gnušanjem. Nervira me specijalno ona za ¨Nektar mermeladu¨.... Poruka potrošačima bi mogla biti ¨Uz nektar mermeladu, imaćete blaži oblik nervnog rastrojstva¨, kao i klinac iz reklame.
 
Jedna od najglupljih koju sam skoro videla je za Prvi maj Pirot, znate ono "Nismo mi Italijancici, mi smo prvomajci", stvarno je tuzno (i odeca, i reklama su tragedija)..a svidja mi se za Zepter na gradjevini, a ona druga i nije nesto...Ima super reklamica, ali stranih, jel se secate one za mazdu (valjda) sto je onaj jadan Indijac doteruje pomocu cekica, slona, itd...
 

Back
Top