Putin zatvoren!

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
213.824
Autorska tema sa sve autorskim slikama!

Vraćao sam se s puta pre neki dan. A umoran, a gladan ... dobro, ne baš kao Balašević u onoj pesmi, ali kad sam ušao u taj gradić sve sam nešto razmišljao - tu bi se moglo malo nešto prezalogajiti. I tako spazih restoran upečatljivog imena - Putin.

IMG_20240326_173816_1.jpg


Veliki natpis sa sve tanjirom, i priborom, tu je znači klopa. Nikad nisam probao rusku hranu, pa ko velim, možda imaju onaj boršč, to im je valjda najpoznatije jelo. Ajd' i to da probam. No, kad sam se malo približio vratima zatekoh ovaj užasan prizor:

IMG_20240326_173807_1.jpg
IMG_20240326_173824_1.jpg


Poreska uprava zatvorila restoran! Pa šta je sad ovo, kako su smeli da zatvore restoran sa takvim imenom? Ne znam za vas, ali meni ovo sluti na izdaju. Sigurno su neki inspektori NATO plaćenici koji su jedva čekali da zatvore Putina. Sram ih bilo!

I tako eto Putin zatvoren, a ja ostadoh gladan. Uvek su mi onaj Mali i njegovi ljudi bili nešto sumnjivi.
Nego, jeste li vi koji toliko volite Putina probali rusku hranu? Valja li štogod?
 
Чуо сам,прочитао одавно за тај Локал.
Нема то везе са самим Русима,отворен далеко пре самог Рата(Наши људи то отворили)...
и радио је фантастично..по неким новинским Чланцима,ономад.
 
Чуо сам,прочитао одавно за тај Локал.
Нема то везе са самим Русима,отворен далеко пре самог Рата(Наши људи то отворили)...
и радио је фантастично..по неким новинским Чланцима,ономад.
Da, tu se sad postavlja pitanje i da li je Putin saglasan s tim da se neki restoran nazove po njemu.
 
Otvaranje teme u maniru najbednije žute štampe(b92 i blic). Sve za njegovo veličanstvo Click.
Pa taj i jeste novinar danasa i svih drugih tabloida, ne može da mu se desi da omaši podvlačenje žutim.....a još kao naivan i stavi na forum politika....mokri snovi ljudi bez života, pati zbog putina i vučića...
 

Back
Top