Putin u problemu, oglasio se Kremlj: Nismo znali da je predsednik bio zaražen

Ne tebi je teže. Šta je radio Rokfeler u svom privatnog lica nije uopšte bitno jer nema veze sa zvaničnom politikom Amerike. Ali ima veze kad je zvanični SSSR pomagao Nemačkoj da saobiđe sankcije i razvija svoju vojnu industriju.
Popi lekic i smiri se sada se vec gubis....amerika je izgradila Njemacku nacisticku vojsku i to je to,prihvati i nastavi dalje....
 
To je čuo od Staljina kad su bili u ljubavi..
Уби и Стаљина qрва цијанидом, а Путина зар ће вирус?

Он ће можда од гајтана да мре, свиленог, ако су одличили глобалисти да бегају код који мили моји, јер са Кинезима нема више шале...
 
Misliš Jevreji nemaju u šta pametnije da finansiraju?
Ма јок, баве се само собом и хуманитарном делатношћу по болницама и сиротиштима...

Па зар њихова кабала и Талмуд строго не забрањују уроте, субврзије, лихварење и геноциде против необрезаних?

Извињавам се ако је тако...
 
tacc.jpg
 
Има онај луди Поп који тврди да је ово 3 Путин(не само други) :lol:...
већ трећи двојник.

Онда,ако нам и овај 3ћи гекне..увек се може изроди 4ти.
Битна је само линија-Линија разграничења,линија Суверенитета,
здрав живот без уплива Запада,да може увек Спартаков хулиган да олеши од батина манчестеревог хулигана.

А ми?
ми ћемо нестанемо јер не знамо шта уопште хоћемо :evil:
 
Има онај луди Поп који тврди да је ово 3 Путин(не само други) :lol:...
већ трећи двојник.

Онда,ако нам и овај 3ћи гекне..увек се може изроди 4ти.
Битна је само линија-Линија разграничења,линија Суверенитета,
здрав живот без уплива Запада,да може увек Спартаков хулиган да олеши од батина манчестеревог хулигана.

А ми?
ми ћемо нестанемо јер не знамо шта уопште хоћемо :evil:
Бранимо Србију брате и само Србију... нигде не бегамо и само се у Христа од сад надамо, ови остали пуцају ко звечке...

Ко је тај поп, и шта то лупа о умирању двојника?
 
Бранимо Србију брате и само Србију... нигде не бегамо и само се у Христа од сад надамо, ови остали пуцају ко звечке...

Ко је тај поп, и шта то лупа о умирању двојника?

Koji će nam taj jevrejin?
 
Jevreji su finansirali Hitlera koji je hteo da ih uništi? Koje odsustvo logike.
Па баба му је била Јеврејка, које присуство логике...

Само кажи јешама и нацошима, имате везе једни са другима у Хитлеру, биће у ребусу цео живот...
 
sta radi korona kad sretne Lukasenka?
ide da dezinfikuje ruke!
Изгледа је се властодржачка сатанистичка елита, почеле стејџирати измишљена умирања својих лидера, да би дигла сидро из своје земље кад крене белај са Кином...

Пацови први беже са брода који тоне... то што неки и природно закачи неку аутоимуну болест па умре, они припишу корони, па им ми будале верујемо на реч...

Ал има разниш будала међу нама, неке умеју и да проверавају... опрез
 

Back
Top