Putin na harliju predvodi bajkere

Šteta...Ovo je samo njegova loša kopija
Da je pravi, izgled'o bi još bolje.
Ne bih se bunila da me malo provoza na Harliju
mcsmiley4.gif

Trenutno, on je naj - keršme od svih svetskih lidera...

...ak..si za vožnju....:per:..samo reci...;)
 
Pa, slušaj... Kakva je likčina, ne bi me ni iznenadio. Samo bi mogao neprijatno da iznenadi Šiptare i NATO, pa da povede kolonu preko mosta, a niko ne bi smeo ni da prdne u njihovoj blizini.

..prije svaga.u bikerskom..svijetu..nema politike..ako bude i isao ..reko tog..mosta..dočekat će ga..Kosovski bikeri...i napraviti..svijetsku pijanku....tako..da od tvojih..želja..nema nista..vidi se da bas nisi upućen..u svijet..motociklizma..zapamti...kod motociklista..bikera...motoraša..nema politike...:rtfm:...
..motoraši..bikeri..motocikllisti..žive i uživaju u.. vožnji...druzenju..zayebanciji..
.naravno da je u SAD-u..to savim drugacije organiziriano...to je stil..i način..života..ali o tme neki drugi..puta ..

Born for free

born to ride

motorcycling world .. a world without politics

..pokušaj..se malo opustiti..Zajcev..:bye:...
 
Da bas se lijepo vide albanske, ruske i ukrainske zastave na motorima. :think:

Нема албанских застава.
Како си успео да видиш албанску заставу?! Има руских укаинских, македонских и црвених пролетерских
застава са српом и чекићем.

Него да ниси ти мало љубоморан кад неки мушкарац привлачи толику пажњу жена?! :think:
 
МОСКВА – Премијер Русије састао се са групом руских шпијуна, протераних из САД, међу којима је била и Ана Чапман о којој на Западу пишу као о „ руској Мата Хари”.

Путин се са обавештајцима састао у резиденцији председника Украјине и том приликом су, како је изјавио премијер, разговарали о животу и певали популарну песму „Од чега почиње домовина”.

Нису то било караоке, пратила нас је жива музика, објаснио је Путин новинарима.

Путин је потврдио да је међу обавештајцима била и Ана Чапман.

„Нема шта посебно коментирати. Ја сам већ рекао да је то резултат издаје, а издајници увек лоше завршавају, они завршавају или од алкохола или од дроге, у некој јарузи. Ево и недавно је један тако завршио живот. И не зна се због чега “.

Руски премијер, и сам бивши обавештајац, потврдио је да зна имена сваког од изајника, а на питање да ли ће они бити кажњени одговорио је да је питање некоректно.

„ То се не решава на прес конференцији. Они живе по својим законима и ти закони су добро познати свим специјалним службама „ - рекао је Путин.

На питање каква ће бити судбина протераних обавестајаца, Путин је рекао да ће они „ радити „. Сигуран сам да ће радити да добрим местима и да ће њихов живот бити интересантан и испуњен.

По његовим речима судбина тих људи је веома тешка, свакога од њих.

Представите само да, прво, треба да науће језик на нивоу свог материњег, да размишљају и говоре на њему, да извршавају оно што је записано у обавезама према домовини током многих година, не рачунајући на дипломатску заштиту, излажући се свакодневној опасности и себе и своје ближње који чак и не знају чиме се баве и за кога раде.

http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Putin-se-sastao-sa-proteranim-spijunima.sr.html
 
a sto se tice Putina, taj je car, taj je, taj je, pa ja bih rado da sednem iza Putina, covece koji prizor, pa ovo nije covek, ovo je...ovo je....hm.....ma ovo je PUTIN:heart::heart::heart:

Па и ја бих да имам толико долара.

Eto Biljo, i Sami bi da sedi iza Putina:)

Lepo je videti da mlade žene imaju slična interesovanja!
:)
 

Back
Top