Pupovac pere Šeksa!

milorad pupovac je daleko vishe napravio za tamosnje.Hrvatske pravoslavce nego svi adzici,djujici,i slicno cetnistvo.zato,mi,Hrvatski nacionalisti, bi vishe volili da nema nikakvih pupovaca u Hrvatskoj.oni su daleko opasniji nego oni sa bradama i kamama.njih smo lako i bez problema "neutralizirali",ali kako se ovih skolovanih i mudrih cetnika rijesiti...
 
A dal bi ti ,bundika ostao na svom ognjistu , a da moras da uzmes pusku i pucas na ostale Srbe i da te neki srpski neprijatelj tera da rsdis protiv ostalih Srba . ?

Pa ne znam na koga je Pupovac pucao , recimo predsednik njegove stranke Stanimirovic je cak bio i neki funkcioner u vladi RSK , pa sada sedi u Saboru i nista mu ne fali , stalno proziva Tudjmanovu politiku iz devedestih i kritikuje hrvatski odnos prema Srbima ,pa opet nista ... mislim kretenski je da je neko ko je otisao odande i zivi u Srbiji ili u nekoj jos daljoj i bopgatijoj zemlji sada pljuje one sto su ostali u svojim domovima , ko kada bi i Srbe sa Kosova optuzivali da su vadili organe sa Tacijem jer nisu zbrisali odmah kad i ovi ostali .
 
Poslednja izmena:
milorad pupovac je daleko vishe napravio za tamosnje.Hrvatske pravoslavce nego svi adzici,djujici,i slicno cetnistvo.zato,mi,Hrvatski nacionalisti, bi vishe volili da nema nikakvih pupovaca u Hrvatskoj.oni su daleko opasniji nego oni sa bradama i kamama.njih smo lako i bez problema "neutralizirali",ali kako se ovih skolovanih i mudrih cetnika rijesiti...

A ha, ha, tovis li ih tovis!!!
 
Pa ne znam na koga je Pupovac pucao , recimo predsednik njegove stranke Stanimirovic je cak bio i neki funkcioner u vladi RSK , pa sada sedi u Saboru i nista mu ne fali , c stalno proziva Tudjmanovu politiku iz devedestih i kritikuje hrvatski odnos prema Srbima ,pa opet nista ... mislim kretenski je da je neko ko je zbrosao odande sada pljuje one malobrojne sto su ostali , ko kada bi i Srbe sa LKosova optuzivali da su vadili organe sa Tacijem jer nisu zbrisali odmah kad i ovi ostali .

..Stanimiroviceva buducnost je ko led na suncu...
 
Pa ne znam na koga je Pupovac pucao , recimo predsednik njegove stranke Stanimirovic je cak bio i neki funkcioner u vladi RSK , pa sada sedi u Saboru i nista mu ne fali , stalno proziva Tudjmanovu politiku iz devedestih i kritikuje hrvatski odnos prema Srbima ,pa opet nista ... mislim kretenski je da je neko ko je zbrosao odande sada pljuje one malobrojne sto su ostali , ko kada bi i Srbe sa Kosova optuzivali da su vadili organe sa Tacijem jer nisu zbrisali odmah kad i ovi ostali .

Pupovac je izdajnik, a Stanimirovic kapitulant, obojica u funkciji hrvatskih interesa!
O cemu pricas, tamo apsolutno niko nije ostao, sem Srba koji su se borili na hrvatskoj strani, naravno iz ovog izuzmi Baranju i vukovar!
 
Pa ne znam na koga je Pupovac pucao , recimo predsednik njegove stranke Stanimirovic je cak bio i neki funkcioner u vladi RSK , pa sada sedi u Saboru i nista mu ne fali , stalno proziva Tudjmanovu politiku iz devedestih i kritikuje hrvatski odnos prema Srbima ,pa opet nista ... mislim kretenski je da je neko ko je otisao odande i zivi u Srbiji ili u nekoj jos daljoj i bopgatijoj zemlji sada pljuje one sto su ostali u svojim domovima , ko kada bi i Srbe sa Kosova optuzivali da su vadili organe sa Tacijem jer nisu zbrisali odmah kad i ovi ostali .

Ja vidis ne verujem da je iko odande iso zato sto je voleo da pobegne . Ni sad ni 41 -45 . Nisu tiljudi ovde dosli dobrovoljno , nego su proterani i otisli su pod velikim pritiskom . Pobegli glavom bez obzira od strahovitog terota . Znas , slusao sam razne price tih izbehglih Srba iz Hrvatske i sve se svoi na isto . Morali smo , il da bezimo , il da budemo bijeni ... i morali smo il da bezimo , il da predjemo u katolicanstvo .
E vidis , yi drzavu i taj narod sad abolira obaj gmaz . Daje im nekakav legitimitet .
 
Ovaj postupak nije nista strasno , a Pupovcu zameram zato sto su on i njegova partija mogli da izvuku vise koristi i prava za Srbe u Hrvatskoj , sa obzirom na udeo u vlasti , a to ko je bio na Bozicnom prijemu to je manje bitno .

jel i tebe uhvatila istina "ljutih krajisnika", pa pricas gluposti...naime Srbi su gradani Hrvatske i njihov interes je (trebao bi biti interes cijele Hrvatske), Srbi imaju najvisu razinu manjinskih prava u Europi, zasticeni su ko bijeli medvedi i vec sami pocinlju da pricaju o "pozitivnoj diskriminaciji"; a, poput nekih koji su navikli da im je srbovanje zanimanje nema vise mjest u RH (a rjesiti cemo i problem sa cedom stanimirovicem) kao ni onima koji misle da ce im uspijeti povratiti bivse privilegije i da ce sijati psenicu u RH a Boga moliti da pada kisa u Srbiji...ta vremena su prosla..normalni Srbi, poput Pupovca, kritiziraju ono sto nevalja u drzavi (a ako nesto nevalja npr, korupcija) onda to nevalja ni za Srbe ni za Hrvate i raduje ih ono sto je dobro...i tako treba da bude...vi jednostavno morate shvatiti da je njihovo etnicko porijekolo srpsko, ali u RH njihovo djelovanje mora, jest i biti ce politicki hrvatsko, za dobrobit hrvatske drzave
 
jel i tebe uhvatila istina "ljutih krajisnika", pa pricas gluposti...naime Srbi su gradani Hrvatske i njihov interes je (trebao bi biti interes cijele Hrvatske), Srbi imaju najvisu razinu manjinskih prava u Europi, zasticeni su ko bijeli medvedi i vec sami pocinlju da pricaju o "pozitivnoj diskriminaciji"; a, poput nekih koji su navikli da im je srbovanje zanimanje nema vise mjest u RH (a rjesiti cemo i problem sa cedom stanimirovicem) kao ni onima koji misle da ce im uspijeti povratiti bivse privilegije i da ce sijati psenicu u RH a Boga moliti da pada kisa u Srbiji...ta vremena su prosla..normalni Srbi, poput Pupovca, kritiziraju ono sto nevalja u drzavi (a ako nesto nevalja npr, korupcija) onda to nevalja ni za Srbe ni za Hrvate i raduje ih ono sto je dobro...i tako treba da bude...vi jednostavno morate shvatiti da je njihovo etnicko porijekolo srpsko, ali u RH njihovo djelovanje mora, jest i biti ce politicki hrvatsko, za dobrobit hrvatske drzave

....:ok::ok::ok::super::super:
 
jel i tebe uhvatila istina "ljutih krajisnika", pa pricas gluposti...naime Srbi su gradani Hrvatske i njihov interes je (trebao bi biti interes cijele Hrvatske), Srbi imaju najvisu razinu manjinskih prava u Europi, zasticeni su ko bijeli medvedi i vec sami pocinlju da pricaju o "pozitivnoj diskriminaciji"; a, poput nekih koji su navikli da im je srbovanje zanimanje nema vise mjest u RH (a rjesiti cemo i problem sa cedom stanimirovicem) kao ni onima koji misle da ce im uspijeti povratiti bivse privilegije i da ce sijati psenicu u RH a Boga moliti da pada kisa u Srbiji...ta vremena su prosla..normalni Srbi, poput Pupovca, kritiziraju ono sto nevalja u drzavi (a ako nesto nevalja npr, korupcija) onda to nevalja ni za Srbe ni za Hrvate i raduje ih ono sto je dobro...i tako treba da bude...vi jednostavno morate shvatiti da je njihovo etnicko porijekolo srpsko, ali u RH njihovo djelovanje mora, jest i biti ce politicki hrvatsko, za dobrobit hrvatske drzave

Vidis ujina u cemu ti teza ne pije vodu!
Srbi su vodili rat sa hrvatskim nacistima, ne protiv hrvatske drzave, vec protiv svog obespravljenja u toj drzavi!
Izdajnik Pupovac bio je od pocetka rata na vasoj strani,
dok je Stanimiroviceva greska sto je kapitulirao i priznao tu vasu zlikovacku drzavu, te se svrstao sa Pupovcem!
 

Back
Top