Punani Res-eRection

ha!
sada sam ukapirao lav je onaj 607?
pa nema iskustva,imao je dobru nameru da vas provoza,verovatno,a vi tako 8)


evo ja sam raspolozen da vas pokupim gde kazete,i da vas vodim na sladoled :P
samo recite kada.

imam i ja kociju :wink:
 
hanibal77:
a lav nije vozac u pkb? :shock:

hahahahahahahahaha Da vam ja kazem - verujem da je jedina koja nije bila na kafi sa lavom hanibalka - i to samo zato sto je daleko :D :D :D :D :D

Jos ce ispasti da je lav manijakalno raspolozen vozac u pkb, koji s vremena na vreme poziva devojke sa interneta da sede u Ipanemi i gleda ih sa ortacima iz prikrajka - bas na istu foru kao nekada davno u osnovnoj skolici... :D :D :D :D :D
 
guda:
hanibal77:
a lav nije vozac u pkb? :shock:

hahahahahahahahaha Da vam ja kazem - verujem da je jedina koja nije bila na kafi sa lavom hanibalka - i to samo zato sto je daleko :D :D :D :D :D

Jos ce ispasti da je lav manijakalno raspolozen vozac u pkb, koji s vremena na vreme poziva devojke sa interneta da sede u Ipanemi i gleda ih sa ortacima iz prikrajka - bas na istu foru kao nekada davno u osnovnoj skolici... :D :D :D :D :D
pa sve da sam i u bg tesko da bih se videla sa lavom!!!nemam neke visoke kriterijume ali minimum mora da se ispuni :roll:
 
guda:
Jos ce ispasti da je lav manijakalno raspolozen vozac u pkb, koji s vremena na vreme poziva devojke sa interneta da sede u Ipanemi i gleda ih sa ortacima iz prikrajka - bas na istu foru kao nekada davno u osnovnoj skolici... :D :D :D :D :D [/b][/color]
dakle,GUDICE, procitaj jos jednom sta sam napisla.
nije me zvao u ipanemu,vec u neki drugi kafe,a ja sam tom prilikom bila u ipanemi.
ne bi ulazila u to da li je neko manijakalno raspolozen,nema smisla.
a posto sam sve napisala ne bi se ponavljala.
a ti cakana citaj pazljivo da nebi dolazilo do pogresnih interpretacija,kao u osnovnoj skoli :wink:


i ,da nismo popilo kafu.
 
Jao pajamaco, pa nisam ja tebe prozivala, nego sam samo htela da pojasnim kakav se utisak stice i da kazem da lav NIJE manijak i nije ni slican onome sto sam JA napisala... Nisam ni pokusala da interpretiram tebe... Izvini, ako je tako izgledalo, ali nisam to htela...

Sigurna sam da takav scenario kod njega ni izdaleka ne bi bio moguc... Eto - nadam se da smo se sada razumele...
 
Bas volim pljuvanje u dalj.........ali mislim da ovde nemam konkurenciju...............gicko hvala na podrsci...........jedino..........se ova nasa Selenica prodala za male pare..........sva sreca da je jos ljudi bilo u MK .......pa nisam kafu sam pio.........ma nema veze........u svakom slucaju poz.......... :wink:
 

Back
Top