Pucnjava u centru Brisela: Ubijene dve osobe

Sve islamisticke pokrete kreirali su CIA i MI6

Vehabije je kreirao MI6 da bi proterao Turke sa Arabijskog poluostrva. Gledaj film Lorens od Arabije.

Talibane je kreirala CIA da bi proterala Ruse iz Avganistana i slusila socijalisticku vladu te zemlje.

Al Kaidu je isto kreirala CIA sa istim ciljem.

ISIS i pokret Dzabhat Al Nusra je takodje kreirala CIA da bi srusila vladu Sirije , zauzela tu zemlju i oterala Ruse odatle.

OVK je isto kreirala CIA sa ciljem proterivanja Srba sa Kosova i Metohije i pravljenja velike Albanije.

Mudzahedine u BIH je dovodila CIA avionima preko Zagreba....

Ti isti mudzahedini koje je CIA dovela su posle Srbima sekli glave a njih je bolela kita za to , niti je iko ikada za to odgovarao ili osudjen.

E sad dosla islamisticka maca i na njihova vratanca.

Pa onda sad neka kusaju sto su zakuvali zlotvori zapadnjacki i nacisticki.
Previše skuvali...
Sad će morati pojesti žabu, ili će njih početi da kuvaju, svi od reda...

A mi ostali smo isto u istom loncu... Arci.

Ja bih u Lonce kod Slavinje na Staroj planini, opet...

NEMA VECEG ZLA OD AMERIKE I NATO PAKTA!

Ако је тако онда ћемо лако !
Прикључићемо се сви јачем, и ствари ће бити посложене како треба у свету.

У једном граду да би владао ред
треба да се зна ко је најјача оружана сила.
Најидеалније је кад је то полиција.

Али није увек тако,
гледамо како је у Мексику или оним нарко-латино земљама
тамо није најјача сила полиција - бар није једина
а то значи пуца се на све стране ...

Далеко било !

Покушаћу да препричам један Пост негде ,који сам прочитао:

А Африци,у Нигерији су правили неке безвезне Бушотине Нафте које су драстично угрожавале животну Околину.Ту се побунио неки Јак Опозициони Лидер и кад је већ малтене добио Изборе,био је убијен(Нигеријци су сви причали да га је убио SHELL-енглези).
Пошто Протести нису јењавали око тог Опозиционог Лидера,ТЕК ТАДА СЕ појавио се неки-БОКА ХАРЕМ- који су тако у име неком Ислама почели да касапе све на шта су наишли.

Значи,где извире Зло?
na 60-tak kilometara severozapadno od londona.

Još od one karikature Muhameda kada su stradali novinari u Francuskoj govorim.
Ne diraj nikoga,ne vredjaj ničija verska osećanja i ne brini u suprotnom si u problemu.
Ne opravdavam nasilje ali razumem,koliko god me sada neko osudio...ne diraj me,ne diram te i nema problema.
To je islamistima apsolutno nebitno. Ko su oni da u Evropi postavljaju uslove? Njihov Kur'an je pun mržnje prema hrišćanima, mi smo najgora stvorenja i Allah nas je prokleo, ali ne daj Bože da se lažnog proroka naslika.

ЦИА, Енглези, Мосад све они организују а јадни муслимани наивни па се екстремизују.
Pa, kad su kontrolisali ISIL, stvorili Al Kaidu, šta se čudite.

Cilj je DESTABILIZACIJA i RUŠENJE ne ?

A kako ćeš da rušiš bez RATA ?

A kako ćeš napraviti rat u Evropi, gde stvarno ima šta da se ruši (kako bi se posle 5 godina klanice ponovo gradilo) ?

Tako što ćeš izazvati ekonomsku krizu, ukineš jeftini ruski gas, podigneš cenu energentima, stvoriš veštačku glad, nesigurnost kod pučanstva, strah ?

Kako strah, ako ne počne nasumično ubijanje stanovnika ?

Kad se sve to skocka, onda napraviš neki "RAČAK", "MARKALE" ili "PARAGLAJDER TERORISTE" i kad padne prva krv, posle sve ide lako, samo dolivaš ulje na vatru.

NE PUNE AMERI EVROPU "IZBEGLICAMA" U TOLIKOM BROJU TEK ONAKO, SVE SE TO PLANSKI RADI.

Nešto mi se javlja da će se prebacivanje "izbeglica" u Evropu u senci izraelskog sukoba, utrostručiti .

Ovaj Bibijev iscenirani rat protiv muslimana će podići nivo besa prema nemuslimanskom evropskom pučanstvu na maksimum, tako da će varnica u EU lako biti upaljena, za najdalje 2 godine.

Staroj Dami se ne piše ništa dobro, izgleda mi, Veliki Brat se neće zadovoljiti samo vazalstvom, već mu teba TOTALNO UNIŠTENJE, kako bi se FINANSIJSKI REGENERISAO.

Ako mu plan ne uspe, BANKROTIRAĆE, i to ne samo na finansijskom već i na mnogim drugim poljima. :kafa:

Teroristička grupa Islamska država preuzela je odgovornost za napad u Briselu u kome su poginule dve, a ranjena jedna osoba.

Oni su saopštili da je cilj napada bila Švedska zbog njene borbe protiv džihadista.

"Borac ISIS-a izveo je napad na švedske državljane u ponedeljak", navodi se u saopštenju ISIS-a objavljenom na Amak-u, mediju te organizacije.

U ponedeljak uveče nakon napada, navodni izvršilac je na društvenim mrežama objavio video u kom preuzima odgovornost za napad koji se dogodio pre početka utakmice Belgija- Švedska, piše sudinfo.be.

On je u pomenutom videu rekao da je član ISIS.

Švedska obučava kurdske trupe u Iraku za borbu protiv ISIS-a, koji je u jednom trenutku dominirao velikim područjima Sirije i susednog Iraka. Uprkos vojnoj pobedi nad terorističkom organizacijom najavljenoj 2019. godine, ćelije i dalje staju aktivne u zemlji i vrše napade.

Podsetimo, naoružani napadač iz Tunisa osumnjičen da je ubio dva švedska navijača u Briselu, preminuo je juče ujutru nakon što ga je policija upucala u kafiću, nekoliko sati nakon napada.

Back