Pub ''Tinejdžeri''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niste svesni šta radite. Kum dovla kad dođe, ajd on će samo da obriše i gotovo. Alex će da iskulira ... tj. podržaće dovlu ...

Al zato kad vam Sofffy dođe .... kako ima da padaju kazne :lol:

,,za pobedu revolucije,, :lol::lol::lol:
Nema razlog da zatvori!! A mi uvek imamo keca u rukavu kod admina a znam i neke supermoderatore i moderatore koji ce me podrzati!! E sad za Soffy neka radi sta hoce napravicu drugi nalog ako me trajno banuje,ali i njen tron visi o koncu,a nema ni razloga da me banuje!!
 
Ničiji tron ne visi o koncu. Što svi mislite da mi moderatori radimo ovaj ,,posao,, da bi bili face ?

Ne razumem tebe overkill. Nisi mi uopšte jasan lik. Razumem ja nove članove, i ja sam bio nov nekada ali sve to prođe brzo i gotovo. A ti .... :?
 
Ničiji tron ne visi o koncu. Što svi mislite da mi moderatori radimo ovaj ,,posao,, da bi bili face ?

Ne razumem tebe overkill. Nisi mi uopšte jasan lik. Razumem ja nove članove, i ja sam bio nov nekada ali sve to prođe brzo i gotovo. A ti .... :?

:lol::lol:*** ne volim modove,zato sto su umisljeni,oni su qul dok su obicni clanovi posle se izoluju i zavode diktaturu i koriste svoje "moci" za obracun sa ne isto misljenicima!!;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top