Psychedelic trance...

  • Začetnik teme Ari Linker Bg
  • Datum pokretanja
Kao prvo dobra vam je tema za "IGRE",kao drugo svi koji se loze na nju su slepci jer "riba" ima toliko seljacku facu da je to strasno!Drugo nema sanse da iznese jednu normalnu prosto prosirenu recenicu...sto govori o njoj...Cim se pojavila odmah! se skinula,koliko ja znam ako si pevac/ica tvoj posao je glas,pesme.ali dobro...Ima dosta neukih ljudi...Pesme jesu pevljive ali ljudi....POZZ SVIMA :wink:
 
JeMih:
Ako vam se Ana Nikolic ucinila imalo lepa....mnogo ste se prevarili!
Ta niska, priglupa Paracinka gradjena je kao poljski WC, ukus za odevanje je zaboravila kuci, a naglasak ponela i hvali se njime u sred Beograda.
Prirodno je, verovali ili ne, slatka u faci, ali duzina nogu joj iznosi neslavnih 50-ak cm, dok joj je telo nezgrapno i duplo duze, a njenu velicinu brusa prave samo za barbike....znaci FOSNA!
Neobicno je i sto misli da je ona patentirala "cuveni plesni korak" poznatiji kao "vrtim dupetom", a svoje pevanje poredi sa svetskim zvezdama kao Kylie Minogue. Istina je ipak daleko od toga...njena boja glasa moze se nazalost definisati kao "nesto" izmedju propale kafanske pevacice i Dare Bubamare pod tusem! :roll:
MOZESS TI DA PRICAS STA HOCES KAD NE ZNAS NISTA O NJOJ,AMAN BAS NISTA!!! NE POZNAJES JE LICNO KAO JA PA ZATO TAKO I SUDIS O NJOJ,SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE ALI I OK JE SVE STO IZNESES ALI NEMOJ DA SUDIS O NEKOME KOGA LICNO NE POZNAJES!!!
NEKO JE SPOMENUO DA NEMA SILIKONE,TJ DA JE GRADJENA KAO BARBIKA,NORMALNA STVAR-PRIRODA I GENI SU TO!! STA TREBA JEDNA DEVOJKA KOJA SE BAVI PEVANJEM NA ESTRADI DA IMA? MOZDA,SILIKONE,PLASTICNU OPERACIJU LICA,VISINU OD 1.82-5,DOBRU GUZU,DA JE MISS SVETA I DA IMA DOBAR GLAS...? E PA MNOGO TRAZITE VI!!!
BITNO JE DA JE ONA U DUSI ONAKVA KAKVU JE JA POZNAJEM A PO IZGLEDU KAKVA JE SAMO VI SUDITE.
DEVOJKA JE SASVIM OK LIK,ROMANTICNA,SKROMNA,LJUPKA, KULTURNA...
I NIJE IZ PARACINA NEGO JE IZ PANCEVA!!!
PITAS SE ODAKLE JE POZNAJEM LICNO,PEVALA JE KOD MOG BRATA U KAFICU PREKO POLA GODINE.
 
vanjicaaaaaaa@:
ona je metar i zilet i pojavila se sa pesmom januar u sred avgusta, sise joj ne vise jer ih i nema ta mala daskara umislja da je neka riba korira kajli minok a ne vidi sta je kajli a sta ona, "dosla je sa brda gde je rakiju tocila hoce sabanka iz divljine da snimi plocu,dosla je sa njom i ruznija polovina,dosla da vidi sta je urbana sredina!"
INTERESUJE ME KAKO TI IZGLEDAS,DA VAS UPOREDIM?!
 

Back
Top