PSY TRANCE

Pa ono, volim i psy da slusham malo (dodushe, jedva pravim razliku izmedju goa i psy), Astrix, skazi, astral, pechurke...to su mi omiljene.......vishe slusham uplifting, progressive trance (big Armin fan :D:D)
 
Pa shta ja znam,myuza nije losha... Meni je to super za koncentraciju... :D ja imam Astral Projection(another world;utopia;the feelings;radial blur;peaple can fly;kabalah;black&white;enlightened evolution)... E sad, probl je u tome shto nemam pojma shta josh spada ovde(tj.koji izvodjachi)... Mozhda josh imam neshto od psy... :D pozz!
 
DeteSunca:
I ja smatram da je "Astral GoaTrance". Psy je puno mračniji od Goe, a Astral nije mračan. Skazi, Delta i ostali već pomenuti su Psy.
uze mi rec iz usta....

pocheo sam psihodeliju da slusam pre 3 god i najvishe su mi gotivni: gms, astrix, skazi, yahel, bizzare, infected ali dobri su i ovi nashi alternativ control,,,,,,ima ih kolko hocesh
ali svako ima svoj stil skazi-gitara infected-vishe ubacuje tekst...... mada svi to vole da cuju na nekim zurkama ma shta prichali.....
 
psares:
uze mi rec iz usta....

pocheo sam psihodeliju da slusam pre 3 god i najvishe su mi gotivni: gms, astrix, skazi, yahel, bizzare, infected ali dobri su i ovi nashi alternativ control,,,,,,ima ih kolko hocesh
ali svako ima svoj stil skazi-gitara infected-vishe ubacuje tekst...... mada svi to vole da cuju na nekim zurkama ma shta prichali.....
Astrix je moj omiljeni, moram nabaviti sve od njega što se može nabaviti. Yahel mi je isto sjajan, ali opet, kolekcija mi je slabašna. Astral Projection, Mooshrom, Talamasca... se ne trebaju ni pominjati. Imam par gigabajta Psy-a što mi zlata vredi :D. i upravo kako ti kažeš svi su na svoj način jedinstveni. Alternative control sam i ja slušao i o njima imam sve najpozitivnije da kažem. Osim njih gotivim i Electric Universe, Sub6 i momka na tvom nicku :D... Ima tu još dosta izvođača, ali su manje poznati i ne mogu ih sve nabrajati...
 
Infected Mushroom, Astix, Skazi.

Inače slušam trance oko dvije godine i najviše mi leži Astral Projection.
Toliko sam se navuko na Astral da slabo šta drugo slušam, mada i Mushroomsi su mi dosta gotivni.

Jel' može neko da mi kaže neki trance projekat sličan Astralu, kako bi počeo i nešto drugo da slušam?
 
ala su nikle ove teme o trance-u
The sleeper must awake, it seems...
enivejz, volem standrardno Mushroome, Astral, Talamasca (skinuh skoro Zodiac album, otkida ^^), GMS je u fazi nabavke još uvek
 
Ovo bi recimo bili moji psy trance favoriti:

Infected Mushroom - Becoming insane; Deeply disturbed; Cities Of the future; I'm the supervisor
Astrix - On Fire; Eye To Eye; Tweaky; Massive Activity; Scientific Reality
 
Metalci sa ovog foruma će odrasti i otkriće blagodati i dinamičnost elektronske muzike i onda će biti više tema. Ja kad sam se učlanio na forum slušao sam metal, sada samo elektroniku :D

e da znas! Mnooogo ljudi koji slusaju sada trance, prog, house ... uopste elektronsku muziku su nekada bili zaljubljeni u metal, punk, rock ...
 
Jel bilo toga na MTV ili VIVU?
2001. mi je riknula satelitska antena, pa od tada ne pratim.
Ovo me potsjeti da bi možda bilo dobro da se popravi.
A kablovska tek sad treba da se uvede...
 

Back
Top