gost 124326
Domaćin
- Poruka
- 4.116
Hej ljudi,
evo ja i drustvo iz puba "Bitange i Princeze" smo dosli na ideju da napravimo turnir, po ugledu na slicne iz pdf Film i Video,likova iz serija.
Da ne duzim vise, kvalifikacije.
QUALIFICATION
Match 1
President David Palmer (24) vs Bradley Bellick (Prison Break)
Match 2
Hiro Nakamura (Heroes) vs Mary Crawford (Taken)
Match 3
Gunther (Friends) vs Randy Hickey (My Name Is Earl)
Match 4
Diana Skouris (The 4400) vs Gabrielle Solis (Desperate Housewives)
Match 5
John Doggett (The X Files) vs Kyle Pascoe (Footballers Wive$)
Match 6
Baldrick (The Black Adder) vs Leo Wyatt (Charmed)
Match 7
Seymour Birkoff (La Femme Nikita) vs Jackie Burkhart (That '70s Show)
Match 8
Christopher Moltisanti (The Sopranos) vs Matt McNamara (Nip/Tuck)
Match 9
Lana Lang (Smallville) vs Miranda Hobbes (Sex and the City)
Match 10
Lurch (The Addams Family) vs Capt. H.M. "Howling Man" Murdock (The A Team)
Match 11
Gil Grissom (C.S.I. Las Vegas) vs Uncle Albert Trotter (Only Fool And Horses)
Match 12
Carmela Soprano (The Sopranos) vs Cameron Phillips (Terminator The Sarah Connor Chronicles)
Match 13
Agent Bailey Malone (Profiler) vs Sam Winchester (Supernatural)
Match 14
Lucas Scott (One Tree Hill) vs John Fitzgerald Byers (The Lone Gunmen)
Match 15
Michael Tribbiani (Joey) vs Hugo "Hurley" Reyes (Lost)
Match 16
Detective Mac Taylor (C.S.I. NY) vs Lieutenant Horatio Caine (C.S.I. Miami)
evo ja i drustvo iz puba "Bitange i Princeze" smo dosli na ideju da napravimo turnir, po ugledu na slicne iz pdf Film i Video,likova iz serija.
Da ne duzim vise, kvalifikacije.
QUALIFICATION
Match 1
President David Palmer (24) vs Bradley Bellick (Prison Break)
Match 2
Hiro Nakamura (Heroes) vs Mary Crawford (Taken)
Match 3
Gunther (Friends) vs Randy Hickey (My Name Is Earl)
Match 4
Diana Skouris (The 4400) vs Gabrielle Solis (Desperate Housewives)
Match 5
John Doggett (The X Files) vs Kyle Pascoe (Footballers Wive$)
Match 6
Baldrick (The Black Adder) vs Leo Wyatt (Charmed)
Match 7
Seymour Birkoff (La Femme Nikita) vs Jackie Burkhart (That '70s Show)
Match 8
Christopher Moltisanti (The Sopranos) vs Matt McNamara (Nip/Tuck)
Match 9
Lana Lang (Smallville) vs Miranda Hobbes (Sex and the City)
Match 10
Lurch (The Addams Family) vs Capt. H.M. "Howling Man" Murdock (The A Team)
Match 11
Gil Grissom (C.S.I. Las Vegas) vs Uncle Albert Trotter (Only Fool And Horses)
Match 12
Carmela Soprano (The Sopranos) vs Cameron Phillips (Terminator The Sarah Connor Chronicles)
Match 13
Agent Bailey Malone (Profiler) vs Sam Winchester (Supernatural)
Match 14
Lucas Scott (One Tree Hill) vs John Fitzgerald Byers (The Lone Gunmen)
Match 15
Michael Tribbiani (Joey) vs Hugo "Hurley" Reyes (Lost)
Match 16
Detective Mac Taylor (C.S.I. NY) vs Lieutenant Horatio Caine (C.S.I. Miami)
Poslednja izmena: