Prvi poljubac voljene osobe

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
zavisi od toga sa kim je bio...

meni je recimo najdraza uspomena trenutak kad smo se moje najvoljenije bice i ja prvi put uhvatili za ruke, par minuta pre naseg prvog poljupca. trenutak bolji od svih poljubaca, secam se da sam u tom trenutku osetila kako mi je srce odletelo na oblacic iznad nas od srece... :wink:

B

Biondina

Gost
Ma prvi poljubac sa najvoljenijim bicem (do sada) se pamti zauvijek, to je nesto posebno i ne zaboravlja se...Uh, i jeza vrlo rapidno nastupi pri samoj pomisli na to...! to je prava stvar, emocije su najbitnije i to je jedina stvar u zivotu koja ne moze da se iscenira, izrezira, na bilo koji nacin.
I naravno, sve bukti kad je obostrano max, treba da traje... :wink:

kvazimodo111

Zainteresovan član
Poruka
392
malecka:
zavisi od toga sa kim je bio...

meni je recimo najdraza uspomena trenutak kad smo se moje najvoljenije bice i ja prvi put uhvatili za ruke, par minuta pre naseg prvog poljupca. trenutak bolji od svih poljubaca, secam se da sam u tom trenutku osetila kako mi je srce odletelo na oblacic iznad nas od srece... :wink:

Da ne postoji 'citat' morao bih da prekucavam ...

A

alhemicarka

Gost
To je SAVRSENSTVO!Kao da se nalazis na nekoj drugoj planeti,postojis samo ti i ono(voljeno stvorenje):)lebdis,drhtis...nesto je slatko u grudima..gubis se...Rijecima se ne moze opisati.Nista nije jace :wink:
Phillips:
Sta devojke misle:Kad se zaljubis u momka, i poljubis ga prvi put , da li ti je to nesto kao jedinstven dogadjaj,nesto najintimnije i najuzbudljivije , ili na to gledate kao na nesto uobicajeno, kao "svakodnevni" pocetak nove veze,nesto realno i najobicnije... :? 8)

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
Anonymous:
Incognito:
blondi:
hmmm, prvi poljubac voljene osobe?... to ču tek da doživim izgleda... sad se pitam dali sam uopšte volela... ili sam samo mislila da volim... on mi je otvorio oči... živim za taj dan :oops:

Mala ispravka... zivimo za taj dan! :oops:

pa zar se vas dvoje niste vec videli?

ovo ja pitam...............

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.