Prvi poljubac KAKO? STA? !!!!!!

naancy90:
jaaao, kad se setim svog prvog poljupca!! bila sam preplashena i bilo je mnogo gadno.....bukvalno mi j egurnuo jezik u grlo i mislila sam da tju da povratim.....bash slaaatko :-D :-D :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

samo se opusti i prati njega ;)

swine.jpg


Bash slatko.
 
Веома интересантан аспект сагледања проблема... лично мислим да се у таквој ситуацији треба што више ''распитати'' и ''едуковати'' (колико је то могуће) и онда препустити све случају... можда чак није лоше и замолити некога за савет или демонстрацију... што да не?
 
poshto je meni bilo frka da se poljubim sa njim, da se ne izblamiram, ja sam se prvo ljubila sa drugaricom.....i onda sa njenom sestrom....pa smo se tako ljubile dok nismo usavrshile poljubac =) a onda smo se i ta drugarica i ja u isto vreme poljubile sa momcima... :lol:
samo shto je, rekla sam, sa njim bilo odvratno, a bash bash prvi poljubac je bio lep (sa drugaricom tom)
 
ma kakav grashak,kakve chashice,najbolje je da se to uradi sponatno,onda najbolje ispadne,a vi brate filozofirate kao da je "rocket sience" a ne samo jedan obichan poljubac,pa veca je verovatnoca da ce se zabalaviti oboje ako prvo vezbaju nego li da se poljube po prvi put,ovako ce biti pazljiviji.
 
e stvarno,kakav grasak,tanjiri i case :shock:
pa poljubac se ne vezba nego se desi,i na pocetku naravno da ces da se izbalavis,ali vremenom ces se uvezbati normalno.
kolkiko frke i panike oko najobicnijeg poljupca :roll:
niko se naucen rodio,i nema razloga za ovoliko drame :roll:

naancy90:
poshto je meni bilo frka da se poljubim sa njim, da se ne izblamiram, ja sam se prvo ljubila sa drugaricom.....i onda sa njenom sestrom....pa smo se tako ljubile dok nismo usavrshile poljubac =) a onda smo se i ta drugarica i ja u isto vreme poljubile sa momcima... :lol:
samo shto je, rekla sam, sa njim bilo odvratno, a bash bash prvi poljubac je bio lep (sa drugaricom tom)
e ne bih poljubila drugaricu,sve da mi plate :roll:
 

Back
Top