Prva beogradska gimnazija ( I beogradska gimnazija)

Shto volim ove shto ne znaju shta da rade sa zivotima, pa onda bleje na forumu ne bi neshto pametno rekli, nekog upoznali ili slichno nego da bi smarali ostale ljude i uskratili im da rade ono chemu uostalom sluze ovaj forum.. Kad vam ime bude medju moderatorima slobodno mozete da mi se obratite sa ovakvim primedbama, do tada pishite i pusti druge da pishu..
 
Oke je.. E ipak shtrajkujemo josh.. :-)
Igrali smo danas odbojku protiv 3-4, jedna drugarica shto igra se razbolela pa sam ja morala da igram znachi strashno, ja nemam veze sa odbojkom, a josh ovi moji nesrecnici da bi me zezali stavili me da budem kapiten, ma komedija.. Srecom pobedili smo.. Sutra igramo finale protiv 3-1, nadam se da ce Ljuba ozdraviti ili mi pucamo.. Shta ste vi uradili u odbojci?
 
da,htela sam da te pitam za odbojku,al zaboravih...
dobro je da ste pobedili,nisam ja nista manje ni ocekivala...
srecno sutra!
a mi,neam pojma...
mi jos nismo ni igrali,valjda ide prvo 4 god,pa 3.,pa tek onda mi...
al nesto mi se cini da necemo daleko ni dogurati,posto kod nas sve sportista do sportiste...
a da ne pricam za decake kako su talentovani,jbt oni u zivotu loptu nisu videli!
dobro je,samo nek oni blago meni strajkuju...
meni pola sata puna kapa,taman da me ne prozovu! samo mi zao sto je jedan veliki..
valjda cemo i dalje biti te srece pa da se strajk nastavi!
znaci radi msn.. imash me u kontaktima?
 
E dobili smo ove danas, ali bash je bila teshka utakmica.. Strahinja je bio bruka nervozan, drao se i vishe nego inache, ne znam jel znash uopshte ko je on, dechko extra igra ali se mnogo dere.. Cakic je najjachi majke mi, ja i on smo se se zezali i Pleskic, pa nije to Bog zna shta, mislim zelim ja da pobedimo, ali glupo je da se svadjamo zbog mutave odbojke..
Ma da super je to po pola sata, u sredu dobijamo nove informacije da li se shtrajk nastavlja..
Aha, imam te u kontaktima..
E jel si videla, oshishao se, a ostavio je malo pletenicu, preslatko mu je... ;-)
 
Shto volim ove shto ne znaju shta da rade sa zivotima, pa onda bleje na forumu ne bi neshto pametno rekli, nekog upoznali ili slichno nego da bi smarali ostale ljude i uskratili im da rade ono chemu uostalom sluze ovaj forum.. Kad vam ime bude medju moderatorima slobodno mozete da mi se obratite sa ovakvim primedbama, do tada pishite i pusti druge da pishu..

jedini komentar - budala
 
Ne znam za ovu godinu,al 2006. je trebao 81 poen. Verovatno se nishta nije menjalo ni ove,a ne verujem ni da ce sledece... U svakom sluchaju bedno neshto... Nemoj da se patish mnogo sa vezbanjem,ako nosish dosta iz osnovne dovoljno ti je samo da bacish pogled na zbirku. A uvek je malo poena potrebno,da se klinci navuku,misle skola boza,heh, a posle im (nam) dushu vade...

Inache nemam ni jednog keca,shto je uspeh u prvoj...
 

Back
Top