znaci bio sam instalirao Windows XP +SP2 i nece da mi radi modem???? Intel Ambient md 5690 i sve lepo radi na bilo kom os-u ali na sp2 nece....
Aj pomagajte.... Znaci napravim k0onekciju ali Kad udjem start
Conect to
onda moj provajder itd... i nece...??? Udjem u control panel u konekcije i pogledam malo ikonicu konekcije kad ono mali krstic pored??? PISE DEVICE MISSING.... Mislim Da je do drajvera zato sto ove drajvere sto imam nisu sertifikovani od strane MICROSOFT-a ... Gde da nadjem ih ili bolje pitanje bi bilo sta mi ne valja (mada mislimm da moja dijagnostika nije pogresna...)... Googlovao sam za drajverima ali
....
Aj pomagajte.... Znaci napravim k0onekciju ali Kad udjem start
Conect to
onda moj provajder itd... i nece...??? Udjem u control panel u konekcije i pogledam malo ikonicu konekcije kad ono mali krstic pored??? PISE DEVICE MISSING.... Mislim Da je do drajvera zato sto ove drajvere sto imam nisu sertifikovani od strane MICROSOFT-a ... Gde da nadjem ih ili bolje pitanje bi bilo sta mi ne valja (mada mislimm da moja dijagnostika nije pogresna...)... Googlovao sam za drajverima ali
....