Proslost

Мушка деца не праве ни пола посла колико женска. :confused:

pa kako kome....
šta muško ako je kriminalac nije staršno, ako bije slabije od sebe još bolje, ako je *****, opet ima kurchic
a žensko, muka prokleta... treba da bude kojekakva stanija, maca diskrecija date bruka po televiziji... da je mlate i uriniraju po kosi za 50 evra... idi bre užas

PS ala ja mrzim tu starmalu decu
što su kao mirni i pametni sa 12 godina
idi bre 12godišnjak treba da bude LUD i NAPALJEN. LUUUDDD
 
a hbes ga svako mora da ima arhetip velike ljubavi
svoju lauru ili koga već
hbs ziot ebz romatike
racionalizovane
pa makar to bio i muž :(

ps. sto bi sokvisnja bila dobar dasa da su joj se malo pomesali hromozomi
OPA!
 
ima istine. ocekivati i traziti ljubav u nekim godinama je blasfemija i, uostalom, ko jos ima vremena i volje za ljubav.
nego eto, imas neki prosecan i, ako imas srece, ponekad i iznad prosecan seks, sega, sala, eventualno neko putovanje do obliznjih mesta (ne valja daleko putovati, nema se ni para, a i zdravlje skrkcano, pa da lakse dodjemo do doktora, zlu ne trebalo) i to je to.
ja samo ne bih upotrebila te grube izraze, to izyjebana drolja i olinjali cica, nego-zrela zena i ozbiljan muskarac, tako nesto.
izyebanost se stice jos u mladim godinama, doduse neko u glavu, neko u telesne otvore, ali je tu.
ili bih zamenila teze i rekla olinjala drolja i izyeban muskarcic.

ali svakako je ljubav jedna zivotna komplikacija i posle patis i secas se, ma bezi. ceo zivot da ti prodje u pokusaju da zaboravis proslost, nema smisla.
 
ima istine. ocekivati i traziti ljubav u nekim godinama je blasfemija i, uostalom, ko jos ima vremena i volje za ljubav.
nego eto, imas neki prosecan i, ako imas srece, ponekad i iznad prosecan seks, sega, sala, eventualno neko putovanje do obliznjih mesta (ne valja daleko putovati, nema se ni para, a i zdravlje skrkcano, pa da lakse dodjemo do doktora, zlu ne trebalo) i to je to.
ja samo ne bih upotrebila te grube izraze, to izyjebana drolja i olinjali cica, nego-zrela zena i ozbiljan muskarac, tako nesto.
izyebanost se stice jos u mladim godinama, doduse neko u glavu, neko u telesne otvore, ali je tu.
ili bih zamenila teze i rekla olinjala drolja i izyeban muskarcic.

ali svakako je ljubav jedna zivotna komplikacija i posle patis i secas se, ma bezi. ceo zivot da ti prodje u pokusaju da zaboravis proslost, nema smisla.

Na vreme odustanes i mirna ti glava. Udomis se lepo, ako nadjes podesnog i guraj mile.

- - - - - - - - - -

Lazes duso , lazes vestice....
 
ne znam sta bih ti rekla..razmisljala sam i o toj opciji, ponekad i sada razmisljam, da se uvalim nekom čiči na gajbu, nekom uspesnom privredniku ili politicaru. ne mora ni da me zeni, ako nece, mada ne bi bilo lose, ako premine, da munem nasledstvo i privedem posle neku piletinu od 20tak godinica, nego ono..da mu budem metresa, da mi hrani kcer, mene i psa, da kapne neka nekretnina za godinsjicu i to,a ja zauzvrat da pruzam seksualne usluge i kuvam.. mozda bi me to kuvanje malo odvojilo od koleginica koje se poyebu za jednu crvenu, tamo kod mosta. a i one decu hrane sa tim parama.
nego i tu imam dva problema.prvi su moje godine, imam ih taman toliko da mi ih je ostalo jos mozda pet u vrh glave ako hocu da budem metresa, posle bih i za nekog penzosa vec bila matora olinjala zenetina, a drugi je, naravno, roditeljska greska.sve me ucili nekim ocvalim vrednostima, te ne daj veru za veceru, te srce slusaj, te biraj kog ces da volis..

e moj boljarine, da mi ih je sada sesti preko puta sebe za sto i reci: pa dobro, mili moji, dragi moji, je l su vama vrane pamet popile kad me niste naucili kako treba?

ako lazem, tu me seci.
eh proslosti, pusta ostala.
 
pa ne znam sta da kazem. prvo, ovakav izliv mrznje..:)
onda predlog za odustajanje od ljubavi.
idem ja polako, lep dan napolju, vi odustanite, ne branim..mirna glava stojesjes.
i ja cu odustati, kad umrem. :heart:
 
Koto, bre :)
:zag:

a korisnik boljarin se ljubazno umoljava da ne iznosi detalje sa drugog topika. sto se tamo napise, tamo i ostaje. posle zene puno pricaju, sio mi ga Djura.
 
ja sa ovog podforuma nigde ne idem, mislim da Muskarce nisam cak ni pogledala.lazem,odem na ljubimce, ali tamo citam one price vlasnika sto su izgubili svoje cetvoronozne ili krilate prijatelje, pa posle placem kao kisa satima.
odustajes, m?tako treba, kakve emocije, gorcina i cinizam su ono sto cini zivot.napravis se na skoljku, privedes gajbi kuharicu i skromno se zadovoljis sa par intimnih odnosa na nedeljnoj bazi.
a ti na pecanje i bole te usi.

ljubav je za ove emotivne, mi smo to prevazisli.
mislim, u skladu sa temom, koja se tice proslosti.
sto si voleo, voleo si.
bjazi bre.
 
ja sa ovog podforuma nigde ne idem, mislim da Muskarce nisam cak ni pogledala.lazem,odem na ljubimce, ali tamo citam one price vlasnika sto su izgubili svoje cetvoronozne ili krilate prijatelje, pa posle placem kao kisa satima.
odustajes, m?tako treba, kakve emocije, gorcina i cinizam su ono sto cini zivot.napravis se na skoljku, privedes gajbi kuharicu i skromno se zadovoljis sa par intimnih odnosa na nedeljnoj bazi.
a ti na pecanje i bole te usi.

ljubav je za ove emotivne, mi smo to prevazisli.
mislim, u skladu sa temom, koja se tice proslosti.
sto si voleo, voleo si.
bjazi bre.

Par puta nedeljno? Pa to ni iz ljubavi ne radim.

Ponekad, ako se potrudi da me zavede. Vidis da se preslo u mod " Secanja i baklave".
 
ima da se kaze mnogo toga, draga emotivna forumska drugarice.

ovaj snimak je dirljiv, prelep je, zasuzila sam gledajuci ga. ali ne vidim u njemu nista osim susreta dvoje ljudi koji su se mnogo voleli i rastali. naravno da ce im ponovni susret biti emotivan, zaboga.
ali, ako ja zaplacem, kad sretnem nekoga ko mi je slomio srce na komade, pa i posle tri godine od tog slamanja, to samo znaci daj je TAJ neki moj voljeni.i dalje. moj. voljeni. da mi nije proslost **** te.nego opozitno tome, da ga nosim sa sobom i u buducnost.
ovo je tema o proslim partnerima, gde su, sta su, zanimaju li nas. ne umem da objasnim koliko ne razumem grcevito drzanje za proslost i koliko mi je to jadno skrivanje od zivota. taj ce isto tako i za tobom da pati kad mu naidje sledeca, jer drugacije ne ume. sadasnjost mu nije interesantna.mnogo je lakse i lagodnije vaditi se na emotivnu invalidnost ili ti to ne razumes premisu. kao, niko drugi en zna kako je voleti i igubiti, nikoga od nas nije bolelo do krvi, niko se nije osecao kao bejzbolkom po kolenima da su ga opalili, pa je klecnuo na zemlju. ihahahaj nego sta su. ne porici proslost, ali ne zivi u njoj, ljudski entitetu.
ako me razumes.
znaci, video je ekstra, rasplakala bih se i ja da sam videla sestru, drugaricu, razrednog staresinu.ali da mi je bivsi decko seo preko puta, ustala bih i iscokala ga po licu, napustila performans i otisla da se usikamo ko braca rodjena.
i plus su odradili marketing strava, tacno je unela i malo zivosti i ljudskosti u celu pricu oko cutanja i tihog bivstvovanja, sada popularno nazvanim tihovanje.
znas? :)
 
Shvatam šta si htela da kažeš Vits, ali nije poenta to
Vidi, ja sam se izjasnila na prvoj strani šta sam uradila sa svojom prošlošću, i to je zaliveno armiranim betonom. Ušla sam u godine kada je strašno gledati napred a opasno osvrtati se.
Ali obzirom da sam istinski emotivna, plašljiva i ranjiva kao vrapče ja kroz burnu emotivnu reakciju na spoljne podsticaje zadovoljim svoju potrebu da ono što je zaključano i ostavljeno u arhivi moje duše nikada ne ugleda svetlost dana, već se eto pretočilo u emociju gledanjem nečije ljubavne drame. Da pustim da me raznesu svi oni koje sam spakovala tamo a ima ih onoliko, ne bih mogla da hodam gradom uspravno i na dve noge jer kao što rekoh na nekoj temi :

Naravno, ljudi se uglavnom iznivelišu vremenom nastojeći da zadrže u sebi veće parče racionalnosti iz mnogo praktičnih razloga. Nateraju sebe da pobedi racio u njima. To je lakši put uostalom i zove se sav užas konfora ali. Malo njih se prepusti životu u kome brza smena i stalna oluja racionalnosti i emocija može da im priušti tu privilegiju da ganjaju svoje originalno ludilo. Jer ako se prepustiš razmeni onda si jedinstven. Ako te preuzme racio onda si kao i svi drugi.Taj proces usaglašavanja nije nimalo nežan. Na tom ringišpilu može da bude i veoma bolno, pa iz tog razloga podižemo zdravorazumske nasipe u sebi koje ni jedna pošast ne može da sruši. Jer tamo iza nasipa naš emotivni sklop je dobio zadnji šraf i sad stoji stabilno kao ajfelova kula.
Eto Vits, ako me razumeš sada krijem se iza same sebe
 
ja ga nisam ni pogledasla..ne mogu ta sretanja posle 30 godina nikako:lol:

- - - - - - - - - -

mnogo zavidim svakom ciji je emotivni sklop kao ajfelova kula.
moj emotivni sklop je kao..ne znam ni sa cim bi ga uporedila. stvarno.
znam da volim jako, patim strasno, raspadnem se bukvalno..
i onda prodje.
a kad jednom prodje, onjda vise nema placljivih susreta, niti dubokih bolova niti potisnutih emocija..
ima ili totalni ignor, ako je covek ispo *****,
ili, duboko prijateljstvo i neznost prema nekom koga sam volela.
 
Razumem, samo, nemam sad vremena za elaboriranje, a bas mi je zao, zanimljiva je tema.

nego, borba izmedju emocia i racia je skroz ok, samo ne vidim kakve to veze ima sa prosloscu?sve vreme pokusavam da objasnim da ako proslost boli, onda nije proslost. svi imamo lepe ljubavi, ruzne rastanke, smrti voljenih osoba, bolesti, ratove..ono...prva sam morala da naucim da kontrolisem svoje emocije i pocnem da drzim stvari pod kontrolom radi kakvog takvog privida normalnog zivota.onda mi je postalo teze da te emocije preradjujem, pa sam ih sklanjala u stranu.i, sve je to ljudski, sve je to za nas. svi imamo srce, manje ili vise drhtavo i nejako.
ali ja boga mi, svoje nisam nasla na ulici da ga rabi neko ko mi je u proslosti ostao ili neko ko ceka da mu i ja postanem proslost, pa da me onda zavoli. necu nikoga da zalivam armiranim betonom, hvala im sto su me rasturali, naucila sam da se sklapam. okrnjena, ali funkcionalna.

ja toliko ljubavi imam u sebi, da preliva, ozbiljno ti kazem.i ove bivse i ove sadasnje, samo ih malo preciznije filtriram.proslost me je tome naucila.
tome koga cu da zavolim onako do kostiju. onako brutalno, dok krv ne krene.
u sadasnjosti.
 
Bas smo nesto vodili razgovor u drustvu po pitanju interesovanja za zivote bivsih, gde su, kako su, sta rade. Naravno, podrazumeva se da su to bili ljudi koje ste mnogo voleli, sa kojima ste mnogo podelili i koji su u nekom trenutku bili jako bitni. Ne tamo neka sema ili veza u kojoj i nije bilo puno ljubavi.

Neki ljudi su stava da ih apsolutno nista ne interesuje, ni gde su, ni sta rade, ni da li su zivi. Dok druga smatra da je prirodno da ce te uvek interesovati kako je ta osoba.

Kojoj grupi vi pripadate i zasto?

Nažalost, nekim dragim osobama iz moje prošlosti sasvim se izgubio trag. A volela bih da ih sretnem.

Inače, moja prva ozbiljnija veza završila se raskidom nakon šest meseci zabavljanja. On (18) je prekinuo, a ja (16) sam se pitala zašto ... s obzirom na to da mi je sve do tog dana izjavljivao ljubav.
Propatih ja za njim, jedva ga preboleh ... i onda ga sretnem na ulici pet godina kasnije, dok sam bila u šetnji sa drugom. Bog zna kako srdačno se pozdravimo, i on pozove i mene i druga na pićence u obližnji restoran. Tada je počeo da mi se nabacuje, da se šatro čudi zašto smo mi raskinuli. Do tog trenutka mi je bilo drago što smo se sreli, a onda mi se vratio film, pa mi je postao odvratan ( i pitala sam se šta sam ikada u njemu videla :lol:), pa sam dala znak drugu da me izbavi, tj. da krenemo. Kada smo ustali od stola, moj bivši je počeo da insistira da odemo kod njega na "druženje" jer, kako reče, "ne bi imao ništa protiv trojke". To je bilo previše čak i za moj liberalni duh, valjda jerbo sam konačno prestala da ga idealizujem.
Znam da je danas profa na faksu, oženjen, otac dvoje dece ... ali nemam nikakvu želju da ga vidim/čujem.
Dvojica koje sam volela su mrtvi, tako da mogu samo da čuvam lepe uspomene.
 
Poslednja izmena:

Back
Top