Prosidba

mene je vasa prepiska inspirisala da daunloadujem pesmu sa neta
nadjem ja na bearshare naslov, izvodjac bebek
skinem, kad ono neka sasvim druga pesma, koju nikad nisam cula:)

edit: nakon toga sam skinula verziju halida muslimovica i sad se smejem dok je slusam - pravi narodnjak :lol:
 
Poslednja izmena:
mene je vasa prepiska inspirisala da daunloadujem pesmu sa neta
nadjem ja na bearshare naslov, izvodjac bebek
skinem, kad ono neka sasvim druga pesma, koju nikad nisam cula:)

edit: nakon toga sam skinula verziju halida muslimovica i sad se smejem dok je slusam - pravi narodnjak :lol:

Имаш на јутубу од Индекса:
 
Da li bi ste dame ikada zaprosile svog dragog?
Znate ono - izlazite 5 god. ali on nikako da nadje m*da da vas zaprosi.

Momci kako bi vi reagovali?

Нисам га класично запросила, после 9 година забављања смо се кладили пред друштвом нешто, и мој је услов био, ако добијем опкладу, венчаћемо се.
И добила сам! А сви присутни ( цела кафана) били позвани у свадбу.
И ето нас, после 18 година, још смо ок.
 
ozenismo naseg chavu iako je mlad
sad ne mogu sa ortacima na pivchugu u grad
moram da joj paziram punjeni bonboni
da mi ne ***** kad ostanem da igram duze sony
kad krece na poso i meni cuka zvoni
kaficu joj pristavim sa kifle skidam soli
jer ona bas i ne voli kad su puno slane kifle
jutros slucajno u pekari druge nisu bile :))))))))
 
bbbbbbeeebbbeeee-1.jpg


Видиш, стварно... шта је он радио ТРИ године... :think:[/QUOTE]

ej, TRI godine zbog dunja...:think:
ja sam zato malo i bila umrla, shishmish otišao do prodavnice, da pokupuje hranu za nedelju dana...pa ne bi se vratio sledećih 30...ko ono, kada muž ode po cigarete...(u američkim filmovima)

pravila se ja mrtva...za svaki slučaj!;)
 
nekako, ta prosidba o kojoj sam pisala, ta tradicionalna.
ide mi zaista samo uz nenacete snove, nenacetu cistotu, nenacete nade..onako, devojcurci od prvih dana devojastva tkaju tkanine za devojacku spremu. ona se priprema za taj svecani i ozbiljni dan jos od dana kada je prvi put prolecni povetarac na neki cudan nacin uznemirio..i od tog dana, ona iscekuje, ona se nada, ona se raduje, u svaki istkani red ona utka deo svojih najcistijih snova, deo svojih najdrhturavijih i najmanje razumljivih iscekivanja. svaka izvezena posteljina, jastucnica, izvezena je iskrenom radoscu da se sjedini u srcu telu i dusi sa onim koji joj je sudjen. u svaki istkani cilim utkano je njeno najcistije devojacko rumenilo lica, kada pomisli...kada iscekuje...
i onda, prosidba, kada visoki mladic cistog lica dodje sa ocem i kumom d aje prosi crvenom jabukom i buklijom rakije...a ona, uzdrhtala, usplahirena, u mesavini stidljivog osmeha i nerazumljivih suza, vrti u ruci kraj svoje najlepse ustirkane kecelje i smiruje srce da ne iskoci iz grudi....
 
Novalsta ti si bash chudni jedan romantik, shvatam ja zashto te svi na ovoj temi shikaniraju, oni vole da grebu po povrshini ne bi li doshli do pleha i razocharenja ispod... ali to o chemu ti prichash jeste preslatko i uzhasno romantichno, i uzvisheno na neku svoj nachin... I potpuno te razumem zashto te tako privlachi. Iskreno ne verujem da tju ikada ikog zaprositi, nekako ne vidim smisla u tome, brak sam po sebi nishta ne znachi znachi taj sam chin prosidbe kao zhelje za nekom ozbiljnijom povezanoshtju, a da bi taj chin bio kako treba, potrebno je isposhtovati neke ideje... nije bezveze izmishljena ta prosidba od strane mushkaraca. pritom naravno, ne ide to tako shto odednom on nju zaprosi, nego prichaju o tome, dobro se upoznaju, izvide koliko je to prihvatljivo i mogutje, i onda...
Moj dechko zna da nema poente da me pita kad tju retji ne iako ga volim i zhivimo zajedno i lepo nam je... ali nisam josh spremna za takav korak, a i nisam u mogutjnosti da planiram neku svadbu.
 

Back
Top