Propast Hrvatske : Demografi kažu da smo pali ispod 4 milijuna ljudi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U RS a ni u Srbiji nema mjesta koja su razrušena kao Gradačac, Goražde, Bugojno, Gornji Vakuf, Mostar, te naravno čitava bihacka Krajina plus Orašje, Doboj-Jug, Teočak...

Sarajevo i okolinu nema potrebe spominjati.

Koji si ti levat.

Ekonomske posledice sankcija tj. izolacije su toliki zemljotres da ne može ni da se poredi sa celokupnom materijalnom štetom čitave Hrvatske i BiH, skupa zbrojeno 1991-1995.

Nije sad to da se meri ko je više patio i čiji je duži, već govorimo čisto o matematičkim činjenicama (i ukoliko govorimo o materijalnoj šteti, odnosno ekonomskim posledicama, naravno).
 
Ekonomske posledice sankcija tj. izolacije su toliki zemljotres da ne može ni da se poredi sa celokupnom materijalnom štetom čitave Hrvatske i BiH, skupa zbrojeno 1991-1995.

Nije sad to da se meri ko je više patio i čiji je duži, već govorimo čisto o matematičkim činjenicama (i ukoliko govorimo o materijalnoj šteti, odnosno ekonomskim posledicama, naravno).
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Kakve sve gluposti neću ovdje pročitati, to nije normalno...
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Kakve sve gluposti neću ovdje pročitati, to nije normalno...

Nisu to nikakve gluposti no činjenice. Srbija je bila pre sankcija kao Madjarska. Uporedi te sve zemlje sad.

Na kraju krajeva, to nema veze sa Srbijom to je suština u teoriji, kako da se izrazim. Nema ničeg goreg od sankcija i izolacije. Bolje je da ti neka zemlja raznese jedan oveći grad nuklearnom bombom, nego to. I još u dužem periodu.

Ne postoji nijedan jedini način da veću štetu naneses nekoj naciji veći pritisak i materijalnu štetu.
 
Nisu to nikakve gluposti no činjenice. Srbija je bila pre sankcija kao Madjarska. Uporedi te sve zemlje sad.

Na kraju krajeva, to nema veze sa Srbijom to je suština u teoriji, kako da se izrazim. Nema ničeg goreg od sankcija i izolacije. Bolje je da ti neka zemlja raznese jedan oveći grad nuklearnom bombom, nego to. I još u dužem periodu.

Ne postoji nijedan jedini način da veću štetu naneses nekoj naciji veći pritisak i materijalnu štetu.
Pa koliki je iznos te štete?
 
Ekonomske posledice sankcija tj. izolacije su toliki zemljotres da ne može ni da se poredi sa celokupnom materijalnom štetom čitave Hrvatske i BiH, skupa zbrojeno 1991-1995.

Nije sad to da se meri ko je više patio i čiji je duži, već govorimo čisto o matematičkim činjenicama (i ukoliko govorimo o materijalnoj šteti, odnosno ekonomskim posledicama, naravno).

Pa i mi smo imali sankcije plus od nas je krađeno I nošeno za Srbiju ili u RS,pa bila to makar i bijela tehnika.

Te gradove je velikosrpska politika sravnila sa zemljom, da li ti to razumiješ? Vukovar?

Znaš li ti koliko je dana Sarajevo bilo opkoljeno I granatirano?

Bombardovanje strateških civila sto ste imali je mala.maca šta je nama napravljeno.

Ti očigledne, mjerljive činjenice izvrćeš I čudiš se da uopšte ni ne ulazim u rasprave o historiji ako nemaš originalne izvore...

Loodilo!
 
I kako to može biti više od ratne štete u Hrvatskoj koja je iznosila oko 250 milijardi dolara? Plus ratna šteta u BiH? A rekao si da je šteta u Srbiji veća od ukupne štete u Hrvatskoj i BiH.

Govorio sam o ekonomskim posledicama. Jedno je obračun finansijskog gubitka, a sasvim drugo lansiranje u kameno doba.
 
Pa i mi smo imali sankcije plus od nas je krađeno I nošeno za Srbiju ili u RS,pa bila to makar i bijela tehnika.

Te gradove je velikosrpska politika sravnila sa zemljom, da li ti to razumiješ? Vukovar?

Znaš li ti koliko je dana Sarajevo bilo opkoljeno I granatirano?

Bombardovanje strateških civila sto ste imali je mala.maca šta je nama napravljeno.

Ti očigledne, mjerljive činjenice izvrćeš I čudiš se da uopšte ni ne ulazim u rasprave o historiji ako nemaš originalne izvore...

Loodilo!

Ne čudim se uopšte; kada je neko nacionalisticki preopterecen kao ti slabo tu ima prostora za razumnu diskusiju.
 
Problem svih naroda iz SFRJ, osim Slovenaca, a također i balkanskih naroda poput Grka, Albanaca, Bugara...je da misle da su nešto sjajno i super, a zapravo su zaostali i slabi, te zadnja rupa na svirali u ovom civilizacijskom prijelazu.

Stoga je uljuđivanje balkanskih Afrikanaca, preko rasta životnoga realizma, i to mehanizmima EU, jedina budućnost za te europske Afrikance.
Ako ces precizno , kad bi se skupili svi Nemci ,svi Norvezani , svi Srbi, onda bi bili malo hendikepirani u odnosu na nemce, a nisam siguran u odnosu na Norvezane....ali , ali.....kultura naseg naroda, tj Srba je da pobije pisare, da sacuva tajne, da eliminise one koji bi da uvedu red , vec tolerise one koji bi da uvedu zakon....totalno razlicito , a zvuci isto..
I onda imamo zbegove onih koji bi da rade, koji bi da misle i koji bi da se postuju kad nesto urade drugima, da mogu da zive i od toga sto pomazu....
Ali jok....

Zato kad oteraju svoje nezeljene, Srbi ostaju gola g.......Norvezani ostaju bogati i smireni ....A nemci ekploatatori drugih i prakticni....i razvijaju svoju naciju i kulturu..
 
U RS a ni u Srbiji nema mjesta koja su razrušena kao Gradačac, Goražde, Bugojno, Gornji Vakuf, Mostar, te naravno čitava bihacka Krajina plus Orašje, Doboj-Jug, Teočak...

Sarajevo i okolinu nema potrebe spominjati.

Koji si ti levat.

Koga boli khurac za razrušene vukohebine.

U BiH nema mesta (ni u Srbiji) koja su razrušena kao nemački ili japanski indusrtrijski centri 45-te, pa vidi gde su oni bili posle 25 godina, a gde ste vi, ili mi.

Dakle, to što ste vi najveća rupetina u svakom pogledu na "Zapadnom Balkanu" imate da zahvalite isključivo...sebi.

Jednostano, vi Bošnjani dobri ste lenja, nesposobna i pokvarena stoka.

I to je sva priča.
 
Koga boli khurac za razrušene vukohebine.

U BiH nema mesta (ni u Srbiji) koja su razrušena kao nemački ili japanski indusrtrijski centri 45-te, pa vidi gde su oni bili posle 25 godina, a gde ste vi, ili mi.

Dakle, to što ste vi najveća rupetina u svakom pogledu na "Zapadnom Balkanu" imate da zahvalite isključivo...sebi.

Jednostano, vi Bošnjani dobri ste lenja, nesposobna i pokvarena stoka.

I to je sva priča.

OK, vidjećemo za 10 godina...
 
AKo odem u Zagreb i narucim hleb i pricam ekavicu hoce li me ubosti nozem? :)
Ako 200 000 srpskih turista plus 100 000 Srba iz Hrvatske koji su vani svake godine boravi u Hrvatskoj bez da su Jasenovac i Jadovno proradili punom parom i najlošije što se čuje je jedan išaran auto, dakle neće te nitko ubosti ni krivo pogledati.
 
AKo odem u Zagreb i narucim hleb i pricam ekavicu hoce li me ubosti nozem? :)
Pa ne znam za Zg, ja živim na istoku hr kod Osijeka i kupujem normalno lebac svaki dan ali kod našeg pekara. I mi svi Srbi tu normalno pričamo ekavicu dok naši sugrađani Rvati pokušavaju divaniti ijekavicom kao u ZG što se priča pa tako pozdravljaju sa bok ili bog, frend i puno njihovih reči pokušavaju na silu da prihvate.
Ali ipak ima i dosta Rvata i to onih čistokrvnih koji pričaju čisto ekavicu Valpovo, Belišće i sva ta mesta i sela okolo do D. Miholjca
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top