Pronalaženje majke u staračkom domu

Darth Vader

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.366
Ne znam da li je ova tema uopšte za ovaj PDF ali evo staviću je ovde pa ako ko ima kakav savet.
Priča je prilično zamršena radi se o dva brata koji su u zavadi oko nasledstva.To je u suštini nebitno.
Oni međusobno nisu ni u kakvom kontaktu.Međutim ono što je važno je da je taj mlađi brat smestio majku koja je obolela od alchajmerove bolesti u starački dom bez znanja i saglasnosti starijeg brata.Stariji brat sada ne zna gde mu se nalazi majka i bezuspešno pokušava da je nađe.Jedino što predpostavlja je da je taj starački dom na teritoriji Beograda.
Dali neko možda ima nekakav savet ili predlog ili bilo šta.Ja bih mu rado pomogao ali stvarno ne znam kako.
 
Ok ako je to sve onda ću mu to i preneti tako.Za advokata i policiju.
Zamisli scenu da taj koji je sakrio majku, dobije poziv na sud, pa ga tamo sudac upita da majka mozda nije oteta protiv svoje volje.
I da ga vidim onda, kada se usere k'o grlica.
Advokat bi takvu pricu bez problema smislio, da je ovaj oteo mater.
Takve stvari uglavnom zavrsavaju na sudovima, tu vjest advokat moze znaciti saka u glavu suprotnoj strani.
 
Tek tako?Misliš da je to uredu?Mislim.Normalno?
Pa situacija cela nije bas, sasvim...Ovo bi bio trik za miliciju da ne zna gde mu je majka i sasvim je uredu da na sve nacine pokusa da dozna gde je jer je barem za njega i njegovu porodicu isparila bez traga, tj. nestala.Pa nije ona s Marsa juce pala i odvedena u dom, valjda je zivela godinama u tom komsiluku, neko od komsija bi barem nesto trebao da zna.Nasao bi se nacin veza da se dodje, Srbija je debelo korumpirana zemlja i jos mala, nesrazmerno manja od Amerike.On moze kod ortaka u svom mestu koji radi u miliciji da nesto pokusa da dozna.
 
Lici na situaciju gde je stariji brat izneverovao da je mladji smestio bolesnu majku u staracki dom. Pri tom nece da mu kaze gde je smestena. Penzija ne pokriva, prepisano je neko imanje, nasledstvo starackom domu. Ili mladji pokriva ostatak troskova, male su penzije.
Ali ako on pokriva ostatak troskova onda ce stariji biti izbacen iz ostavinske rasprave.
Lepo su zakuvali, da izotimaju bolesnu majku.
 
Pa situacija cela nije bas, sasvim...Ovo bi bio trik za miliciju da ne zna gde mu je majka i sasvim je uredu da na sve nacine pokusa da dozna gde je jer je barem za njega i njegovu porodicu isparila bez traga, tj. nestala.Pa nije ona s Marsa juce pala i odvedena u dom, valjda je zivela godinama u tom komsiluku, neko od komsija bi barem nesto trebao da zna.Nasao bi se nacin veza da se dodje, Srbija je debelo korumpirana zemlja i jos mala, nesrazmerno manja od Amerike.On moze kod ortaka u svom mestu koji radi u miliciji da nesto pokusa da dozna.
Ma on je smotan.Meni ga je žao a i nemam baš neke veze u Srbiji.
 
Lici na situaciju gde je stariji brat izneverovao da je mladji smestio bolesnu majku u staracki dom. Pri tom nece da mu kaze gde je smestena. Penzija ne pokriva, prepisano je neko imanje, nasledstvo starackom domu. Ili mladji pokriva ostatak troskova, male su penzije.
Ali ako on pokriva ostatak troskova onda ce stariji biti izbacen iz ostavinske rasprave.
Lepo su zakuvali, da izotimaju bolesnu majku.
Lepo je zakuvao ovaj mlađi ovaj stariji ne ume pošteno kafu da zakuva.Ja bi onog najradije spakovao u gepek i odvezao do Kovilova na razgovor ali neču da im se mešam u porodične odnose.
 

Back
Top