Quantcast

Projektovanje masinskih delova i alata

jovans

Zainteresovan član
Poruka
439
Može li mi neko reci koja mi je konfiguracija solidna za rad sa AutoCAD.
Moja konfiguracija je:
AMD Athlon(tm) XP 1800+1.53 GHz, 256 MB RAM

Takođe bi bio zahvalan da mi neko kaže gde da skinem free instalaciju za ovaj program. Da mi da link, kao i da mi da neko uputstvo kada ga instaliram da funkcionise. Šta je tu potrebno, neki kljuc ili ... Kako da to nabavim ?
Najjednostavnije bi mi bilo kada bi mi neko poslao mejlom sve sto mi je potrebno. Nadam se da ima voljnih.

I ako mi neko može predloziti neki amaterski-lak program za projektovanje masinskih delova i alata. Da mi da link ...

stanoje

Zainteresovan član
Poruka
154
jovans:
Može li mi neko reci koja mi je konfiguracija solidna za rad sa AutoCAD.
Moja konfiguracija je:
AMD Athlon(tm) XP 1800+1.53 GHz, 256 MB RAM

Takođe bi bio zahvalan da mi neko kaže gde da skinem free instalaciju za ovaj program. Da mi da link, kao i da mi da neko uputstvo kada ga instaliram da funkcionise. Šta je tu potrebno, neki kljuc ili ... Kako da to nabavim ?
Najjednostavnije bi mi bilo kada bi mi neko poslao mejlom sve sto mi je potrebno. Nadam se da ima voljnih.

I ako mi neko može predloziti neki amaterski-lak program za projektovanje masinskih delova i alata. Da mi da link ...

Za AutoCAD 2005 npr. znam da ti treba minimum 512 RAM-a, a 2004 moze da radi i sa 256, ali ne tako brzo sa tvojom masinom. Sto se tice free instalacije bolje se raspitaj pa pozajmi od nekoga iz okoline tj. narezi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.