Пројекат Српска

Po vašem mišljenju, najljepši grad Republike Srpske je:

  • Istočno Sarajevo

  • Trebinje

  • Banjaluka

  • Prijedor

  • Bijeljina

  • Doboj


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
400 djece sa Kosmeta 7 dana u posjeti Republici Srpskoj. Juče su bili u zgradi Vlade sa premijerom Željkom Cvijanović

slikacitava.php
 
Srbija bolja od Republike Srpske u prijateljskoj utakmici

Vicešampionke svijeta, rukometašice Srbije, i reprezentativke Republike Srpske odigrale su večeras revijalnu utakmicu u dvorani "Borik" u Banjaluci.

Reprezentacija Srbije je bila uspješnija i slavila je rezultatom 42 – 26 a najefikasnija na utakmici je bila Sanja Radosavljević iz pobjedničke ekipe sa devet postignutih golova.

Ovo je ujedno bio i prvi seniorski nastup ženske rukometne reprezentacije Republike Srpske.
 
На Златишту изнад Сарајева је срушен крст, постављен у септембру у знак сјећања на преко 6 500 Срба убијених на подручју Сарајева од 92. до 95. године од стране Муслимана.
Одговорност је преузео Мирза Хатић, који је најављивао да ће "погинути али крста неће бити".
 
Poslednja izmena:
Zalosno, toliko mrznje u tako mladom covjeku.

Oni svoje uce i posle 20 godina da mrze Srbe a nasi da treba da im oprostimo i zaboravimo sto su nas ubijali.

Tuzno ali ja nam ne predvidjam nista dobro, vise puta su pokusali da zatru Srpsku lozu sada se dobro pripremaju ko zna mozda i uspiju, kakvi smo glupi nebi me iznenadilo.
 
Zalosno, toliko mrznje u tako mladom covjeku.

Oni svoje uce i posle 20 godina da mrze Srbe a nasi da treba da im oprostimo i zaboravimo sto su nas ubijali.

Tuzno ali ja nam ne predvidjam nista dobro, vise puta su pokusali da zatru Srpsku lozu sada se dobro pripremaju ko zna mozda i uspiju, kakvi smo glupi nebi me iznenadilo.

oni topovi ,tenkovi ,snajperi oko Sarajeva 3,5 godine sami pucali,jadan si ti da nemozes jadniji biti,i ne nakon 20 godina nego nakon 10 genocidddddddddddda
 
oni topovi ,tenkovi ,snajperi oko Sarajeva 3,5 godine sami pucali,jadan si ti da nemozes jadniji biti,i ne nakon 20 godina nego nakon 10 genocidddddddddddda

Cudna je samo jedna stvar ako je Republika Srpska tako losa i ako smo mi toliko ubijali muslimane zasto svi ti muslimani trce da se vrate u Republiku Srpsku a Srbi se ne vracaju u federaciju, samo sebi postavi pitanje zasto se Srbi ne osjecaju sigurno pored "dobrih" muslimana a muslimani se osjecaju sigurno pored "zlih" Srba.... ili je istina da ste imali jacu propagandu... pa ko je jaci on je i u pravu.... ja sam nekoliko puta bila u Sarajevu, nisam imala hrabrosti da nocim u federalnom djelu grada ....
Previse sam mlada da bi ucestvovala u bilo cemu ali me plasi tolika ne skrivena mrznja samo kada kazem svoje ime.
 
I petu godinu za redom humanitarna akcija čiji je pokrovitelj predsjednik Dodik "S ljubavlju hrabrim srcima" je uspjela. Večeras je prikupljeno 800 000 KM za izgradnju Roditeljske kuće za djecu oboljelu od karcinoma.

Koncert na Trgu Republike u Banjoj Luci (Romana, Jelena Tomašević, Miligram, Vlado Georgijev i Željko Samardžić)

048077.jpg


048076.jpg


048058.jpg


048049.jpg
 
Poslednja izmena:
Prof. dr Boško Đukanović, direktor Instituta za kardiovaskularne bolesti "Dedinje" u Beograd.

BANJALUKA ĆE DOBITI SVJETSKU KLINIKU ZA SRCE!

kardio4.jpg


"Valjevo u duši, Republika Srpska u srcu! Želim da izgradimo u Republici Srpskoj najbolju kliniku za srce na Balkanu, mojoj otadžbini po srcu." rekao je ovaj čuveni kardio hirurg. Neće biti u sklopu Kliničkog centra na Paprikovcu. Radi se potpuno nova zgrada.
 
Poslednja izmena:
И патријарх Иринеј је вечерас допутовао у Бању Луку, поводом сутрашње прославе Дана Републике.


РЕПУБЛИКА СРПСКА, СРЕЋАН РОЂЕНДАН!!!!!!!!


Srn2015-1-8_1916506_0.jpg


Željka Cvijanović položila vijence na spomen kosturnicu na Novom groblju u Banjoj Luci, poginulim borcima Odbrambeno-otadžbinskog rata.

slikacitava.php


Dodik dodijelio odlikovanja zaslužnima, između ostalih i prof. dr Andreas Cukerman iz Austrije i Gel Abrekovič Valijev iz Rusije te Benjamin Fugina i Martin Žilnik iz Slovenije, te Filip Savić najbolji student u istoriji ETF BL

slikacitava.php


Dodik položio vijence na spomenik palim borcima NOR-a u Banjoj Luci.

slikacitava.php
 
Poslednja izmena:

Back
Top