Proizvodjaci vakcina za koronu traze oslobadjanje od odgovornosti za nezeljena dejstva

Poruka
4.292
Upravo tako.
Baš me zanima koliko će pristalica prisilne vakcinacije sada zavrniti rukave...:mrgreen:
Njima je to okej...
Sto neko rece, kakve god im ti dokaze i objasnjenja davao i koliko god bila glupa prica koju zastupaju oni nece odustati
Dokumentaciju o tacnom sastavu i nezeljenim dejstvima vakcine ima samo agencija koja je za to zaduzena, znaci ti moras da rizikujes zivot a ne znas ni sta primas ni sta moze da ti se desi
 
Ako oni nista ne mogu da garantuju,onda i nema primanja vakcine.Nek zajebe vise taj farmaceutski Lobi i prihvate odgovornost za sve nus pojave i raznih lekova i vakcina.
Oni ti ni za jednu vakcinu do sad nisu garantovali ni odgovarali a sve si morao da primis
Kod nas ako si zrtva vakcinacije prepusten si ulici u americi bar dobijes odstetu al sta ce ti to kad te unakaze
 
Oni ti ni za jednu vakcinu do sad nisu garantovali ni odgovarali a sve si morao da primis
Kod nas ako si zrtva vakcinacije prepusten si ulici u americi bar dobijes odstetu al sta ce ti to kad te unakaze
Kada sam primao vakcine,krajem '60-ih i pocetkom '70-ih,sve su bile garantovano ispravne,jer,se ne secam da je tada bilo problema sa mojom celom generacijom,a ni stariji,pa ni mladji.Niko u familiji nije imao problema,a ne secam se da je neko i od mojih drugara injihovih porodica imao ko ikakve probleme.Ovo kad ti otvoreno kaze da nece da odgovara za bilo kakve nus pojave,znaci ni oni sami nisu sigurni da li vakcina valja za to sto je namenjena.Pa ko je onda lud da pusti decu da primi tajve vakcine.
 
Kada sam primao vakcine,krajem '60-ih i pocetkom '70-ih,sve su bile garantovano ispravne,jer,se ne secam da je tada bilo problema sa mojom celom generacijom,a ni stariji,pa ni mladji.Niko u familiji nije imao problema,a ne secam se da je neko i od mojih drugara injihovih porodica imao ko ikakve probleme.Ovo kad ti otvoreno kaze da nece da odgovara za bilo kakve nus pojave,znaci ni oni sami nisu sigurni da li vakcina valja za to sto je namenjena.Pa ko je onda lud da pusti decu da primi tajve vakcine.
pa pazi nije sad da svako drugi ostane paralizovan od vakcine, takvi tezi slucajevi se dese jednom u par hiljada i onda nije ni cudo da ne znas nikoga
 
U redu je,ali sam ziveo na vise mesta i odrastao,a nisam tada primetio,niti je ko i pricao o nekoj paralizi od vakcine.Pod ovakvim uslovima sigurno ne treba ni razmisljati o bilo kakvoj vakcini.Ne znam vise i ni sta reci o decijim redovnim vakcinama.mada su moja deca,'86-o i '90-o godiste isprimale redovno sve vakcine,a i unuci,ovi stariji jesu,a mladji nisu jos sve.
 
Vi ne možete nikad biti u pravu sa vašim sektaškim baljezganjem i to znam na sopstvenom primeru jer sam se naprimao svakakvih vakcina pošto imam žutu knjižicu.
Kada je izbijala neka epidemija po kojekavim delovima sveta da bi se dohvatio službeno nekih aerodroma ili ako je dolazilo nešto odande bez toga si mogao da se slikaš i nisi mogao da priđeš avionu.

Većina vas nikad nije makla dalje od svog sela, pa živite u nekom šifofrenom svetu gde zle čike jure okolo da vas otruju sa vakcinama, a realnost u svetu je sasvim drugačija. Bolest mozga, kažem ja.
 
Нормално кад ће бити шећерне водице (плацебо) са наночиповима помоћу које могу да ти мењају свест. То је нажалост реалност. Па не мислите ваљда да би ови душебрижници дигли оволику галаму за 7% званичних мртвих од затворених случајева. Све је то припрема за тоталну контролу ума. Најгоре до свега је то што субјект (ви) неће бити свестан да је над њим извршана контрола ума помоћу нанороботића али већ се сад ради социјални инжњерингг како човек не би могао да се ослободи из истог тако што нас плаше са маскама и дистанцу као да чума влада бог те не убио. То је нажалост сурова истина. НИКО НОРМАЛАН НЕ ЗАТВАРА СВЕТ ЗБОГ БОЛЕСТИ ЧИЈА ЈЕ СМРТНОСТ СМЕШНА НАРОЧИТО НЕ ПСИХОПАТОЛОШКА ЕЛИТА КОЈОЈ ЈЕ ДОКАЗАНО СВЕЈЕДНО КОЛИКО ВАС УМРЕ И ГДЕ СТЕ ВИ САМО ЈЕДНА ОБИЧНА СТАСТИКА, ЈЕДАН БРОЈ НА АРТИЈИ И НИШТА ВИШЕ.

Али оно што је за плач је то што већина људи као да не зна у ком добу живи и као да је заробљена негде у '60 годинама масони, илуминати, тајна друштва и остали диносаурси а не у доба где технократска елита има све предиспозиције да завлада сваким аспектом вашег живота. Е то је најтужније од свега.
:rida: :rida: :rida:
 
Poslednja izmena:
Testiranje vakcina traje godinama, prolazi kroz silne provere i odobravanja tako da ima smisla da neće da imaju odgovornost ako traže od njih vakcinu u par meseci. Zato se i testiranja na ljudima plaćaju, odnosno dobrovoljci u toj fazi testiranja leka su odlično plaćeni. Znam lika koji je još pre nekih 20god zarađivao godišnje od toga par hiljada evra godinsnje. Ako hoćete da se zaobiđe to obda naravno da treba da se oslobode odgovornosti
 

Back
Top