Prohujalo s' vihorom!!!!!

Kada s nekim ležeš, nikad ne znaš s kim ćeš ustati!;):p

Koliko vam se puta desilo da ne prepoznate osobu sa kojom ste predhodno veče završili u krevetu?!;)

2a.GIF

Meni nikad........ne razumem one kojima se to desi.........jedino ako su na necemu......;)
 
svako bi sexy ribu na stiklama a uvek dobijemo u trenerci kucne varijante

Pa ne moze neko biti sexy riba na stiklama 24h na dan,svaki dan........nije prirodno.......
To mozemo i mi da kazemo,hocemo zgodne frajere,sa razvijenom muskulaturom,sa kosom,i da ne nabrajam,a sta dobijamo......to tek da ne navodim.........

Prirodna lepota,i sarmantan izgled svi primete i sve hoce............:cool:
 
Pa ne moze neko biti sexy riba na stiklama 24h na dan,svaki dan........nije prirodno.......
To mozemo i mi da kazemo,hocemo zgodne frajere,sa razvijenom muskulaturom,sa kosom,i da ne nabrajam,a sta dobijamo......to tek da ne navodim.........

Prirodna lepota,i sarmantan izgled svi primete i sve hoce............:cool:

Pa muskarac ili jeste takav ili nije..ne koristi sminku..nista mi tu ne zamazujemo..cak se vama i brada od 3 dana dopada kad se zapustimo:lol:
 
ti kapiras prijatelju da je to fotosop...ne postoji sminka osim scenske (a ni ona osim ako te ne nasminkaju kao klovna) koja moze da ti promeni licni opis..a i znas li koliko je tesko skinuti profi sminku koja ti "zacementira" ten...malo valjanja po krevetu je sigurno nece skinuti
daklen nije problem u ribama nego u tebi :lol:
 
Meni devojka uvek lepse nekako izgleda bez sminke ^_^
Mada lepa je i sa sminkom, msm da kad je neko lep da je on lep svakako!
A ja drzim do sebe, i spavam samo sa lepim i slatkim devojkama, za koje mogu da kazem da se ponosim sto sam spavao sa njima ^_^.
Mada ja sam ja :D.
 

Back
Top