Programiranje i fakultet

Nona2

Zainteresovan član
Poruka
141
@tab503

Tabe, podeli i ti s nama svoje misljenje.
Ја бих највише волео да радим у државној фирми јер знам да је све сређено и знам да то што радим доприносим друштву
jako doprinosi drustvu 🤮

Kod tebe se desio poremecaj stvarnosti, privatnu firmu nazivas parazitom. Bukvalno privatna firma odrzava u zivotu javni sektor, koji su ili gubitasi ili ne stvaraju nikakvu vrednost i niko od njih nema vajde.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
86.103
Meni samo nije jasno kako ljudi mrtvi hladni ismejavaju coveka koji je tipa 20 godina bio najbogatiji covek na svetu i to tako sto je napravio firmu u IT industriji.
u stvari kod gejtsa rade najbolji programeri i zato mu je firma uspesna..on kod verovatno nije sastavio 100 godina.

inace, kao sto smo pricali..
ne mozes kvalitet jednog nadarenog coveka poistovecivati sa masom drugih.

zasto za primer ne uzmes maska koji ima diplomu ajvi lig fakulteta u pensilvaniji?

dajete los primer mladjim narastajima..umesto da ih okrecete ka skoli vi ih ubedjujete kako je tamo neko zaradio silno bogatsvo bez fakulteta.

naravno da moze ali za to ti treba da si genije.. uvoditi teslu u pricu sto si uradila je presmesno.

ljudima punite usi kako sa kursem mogu da postanu programeri.. 90% njih pukne..zasto to ne kazete.

tacno je da nadaren moze da postane dobar programer bez fakultetra ali sa druge strane taj retko i ide na kurs nego sam uci... i nadaren je..sto je najvaznija stavka u celoj prici.

formalno obrazovanje je potrebno imati jer vas ono ne uci samo odredjen posao, cak cete na njemu i najmanje nauciti od onog sta cete raditi u zivotu..dobijate bazu i osnovu, ali ono sta fakultet najvise donosi je sirina i kreiranje nacina razmisljanja...
onaj ko ga nije zavrsio ovo ne moze ni da shvati pa ne vredi ni ulaziti u tu pricu sa njim...

a ti jesi ali neki "levi" u odnosu na programiranje (no disrespect) samo kazem da tvoj fakultet nema veze sa programiranjem, tako da opet nisi kompetentna da pricas..
zanima me..da li bi bila na polozaju kojem si sad, da li bi radila posao koji sad radis da nisi imala fakultet?
i zasto si ga uopste zavrsavala kad boze moj, ne treba fakultet, moze samo kurs..ti si u neku ruku licemer..zavrsila si fakultet i radis posao zahvaljujuci tom fakultetu a sa druge strane ubedjujes ljude da ne moraju..i nemoj samo reci.."ja ne ubedjujem nikog"
takva intenzivna propaganda koju siris jeste ubedjivanje.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.