Program za učenje engleskog za mobilni telefon

Нема шансе да научиш кроз апликацју било шта.

Упиши курс, а апликација може да ти буде помоћно средство у слободно време.
I kurs je loše rešenje. Najbolje je privatni profesor. Samo tebi se posveti, ispravlja te odmah
i sve što ne razumeš možeš da pitaš. Na kursu je gomila ljudi, svako sa različitim znanjem
pa se dešava da se jedni dosadjuju a drugi ne mogu da prate jer ne razumeju. A profesor
nema vremena da svima objašnjava.
 
I kurs je loše rešenje. Najbolje je privatni profesor. Samo tebi se posveti, ispravlja te odmah
i sve što ne razumeš možeš da pitaš. Na kursu je gomila ljudi, svako sa različitim znanjem
pa se dešava da se jedni dosadjuju a drugi ne mogu da prate jer ne razumeju. A profesor
nema vremena da svima objašnjava.

Слажем се, међутим, претпостављамо да Атомик нема намеру за почетак да узима приватног професора који је далеко скупљи од курса.

Он креће од почетка, како ми се чини. То се може и у групи. А ако има довољно новца, може и приватни професор.
 
Слажем се, међутим, претпостављамо да Атомик нема намеру за почетак да узима приватног професора који је далеко скупљи од курса.

Он креће од почетка, како ми се чини. То се може и у групи. А ако има довољно новца, може и приватни професор.
Po meni, ako nema novca najbolje mu je gledati klipove na youtubu. Ima ih milion sa objašnjenjima, novim rečima, gramatikom.
Odluči se za jednog i njega prati da ne bi izgubio. Može da pušta i vežba govor.
Pa kad skupi nešto novca za privatnog profesora taman će imati neko predznanje ako ga već nema.
Opet kažem to je moje mišljenje. Išla sam i u školu i imala privatnog. Doduše pitanje je i za šta mu treba.
Da li za posao ili hobi.
 

Back
Top