Proglašenje pobednika poetskog konkursa na temu PROLEĆE

Baudrillard

Zaslužan član
Moderator
Poruka
129.660
Dobro veče.

Rezultat glasanja je sledeći:

Pesma br. 1 (Jennifer Jennin) - 25
Pesma br. 2 (Sandveil dance) - 15
Pesma br. 3 (*pustinjakinja) - 9
Pesma br. 4 (Lunja*) - 6

Čestitam svim učesnicima, naravno Jennifer čestitam pobedu, i zamoliću je da nam zada temu za
naredni konkurs.
Što se tiče nagrade, bojim se da će morati da se sačekaju neka bolja vremena.:mrgreen:
 
Za čestitku hvala :cvet:
za nagradu isto hvala: :mrgreen:
Za temu: pošto se sve tako spooooorooo kreeeećeeee -a i zamajac hvata proleće - ima vremena da smislim i javim temu
Za poene svima - hvala
Za komentare - posebno hvala (volela bih da Napast dovrši analizu nakon treće strofe :think:, zanima me)
Za predloženi sistem bodovanja - hvala što trpite bez reči naše ideje - mislim na vas, dragi moderatore.
Za sve vas - laku noć i ugodan vikend :heart:

Za učesnike - tražila sam prigodan citat, ali ne nađoh...osim...ček ček, može ovaj

Mašta će nas često poneti do svetova koji nikad nisu postojali. Ali bez mašte nećemo ići nigde.
Karl Sagan


Dok se ne pridruže i ostali..nastavimo da maštamo ;):heart:
 
Poslednja izmena:
he he
Hvala, devojke
Ko će nam smisliti funkciju? :sad2: Salvatore ?:zper:

- - - - - - - - - -

Dženifer, čestitam! Preslatka pesma. :heart: Čestitam i ostalim učesnicima! :)

Nije loša ideja da se poveća broj poena. Posebno mi je interesantno ono da smislimo funkciju f(k) gde je k broj pesama... :D

A gde je tebe proleće zaturilo ovog puta? Iza kojeg drveta si sedela, uživala u sunčanom danu i rekla: ma ko šiša konkurs? :zper:
 
sto se glasanja tice, meni je bitan princip glasanja, dok broj poena mi je sekundarna stavka i zavisi mi neposredno od toga koliko su pesme/price pristigle za glasanje
od onog principa 3-2-1, ovaj princip poeni rasporedjeni po svom nahodjenju mi je puno adekvatniji i mislim da je 5 poena sasvim dovoljno, dok ne predjemo granicu od minimum 5 pristiglih pesma/prica
 
i ja volim taj tip glasanja, uz obrazlozenje, i kad god imam vremena i mogucnosti, tako i glasam
ranije sam skoro pa uvek tako glasala ovde, sad nekako uvek brze izadjem no sto udjem, pa dam samo bodove

ovaj put sam mozgala da li da idem sa 1 - 3 / 2 - 1 / 3 -1 ili samo 1 - 5, pa je prevagnulo to 1 - 5, jer mi je ta pesmica bila bas nekako lepa i u duhu pravog proleca
uvek mi je prolece bilo bas to - sva lepota skupljena u jednom trenutku, tako prolazna, a ocaravajuca, kao i taj trenutak
kao leptir, kao tresnjin cvet, kao zivot samuraja, kao taj tvoj trenutak sa bumbarom i belim cveticem :heart2:

- - - - - - - - - -

i da se zahvalim Napastu i kazem da sam saglasna sa njegovim misljenjem - kad sam preprocitala moju pesmicu-crticu nakon njegovog glasanja, ukapirala sam da je treca strofa totalno suvisna :hvala:
 
Čestitke pobjednici i ostalim.
Hvala i za ovih 9 poena, nisam očekivala nijedan, iskreno.
Ovo je daleko od mog stila i za mene je pravi izazov napisati nešto što mi i ne leži toliko.
Nikad nisam zadovoljna s onim što napišem, tako da nije čudno što rijetko učestvujem.
Ovo me podsjetilo jedne moje pjesme ( postaviću je sad na temu klub ) i komentara za istu;
"Nortop Fraj je povezao prolece sa komedijom, jesen sa tragedijom, leto sa romansom, a zimu sa ironijom. Totalno pometnju si napravila."
Napast, hvala na poenima a posebno hvala na analizi, kao i ostalim. :kpozdrav:
 
Čestitke pobjednici i ostalim.
Hvala i za ovih 9 poena, nisam očekivala nijedan, iskreno.
Ovo je daleko od mog stila i za mene je pravi izazov napisati nešto što mi i ne leži toliko.
Nikad nisam zadovoljna s onim što napišem, tako da nije čudno što rijetko učestvujem.
Ovo me podsjetilo jedne moje pjesme ( postaviću je sad na temu klub ) i komentara za istu;
"Nortop Fraj je povezao prolece sa komedijom, jesen sa tragedijom, leto sa romansom, a zimu sa ironijom. Totalno pometnju si napravila."
Napast, hvala na poenima a posebno hvala na analizi, kao i ostalim. :kpozdrav:

Hvala, P. (počeli smo se dozivati slovima :) )
Lepa je pesma, i ova, a posebno ona druga .
Inače, ja se sećam divne priče koju si napisala na nekom konkursu (nisam ja sve još ni pročitala), a za koju sam misila da je pisao muškarac. Neverovatno. Pišeš "aj zdravo" (malo žargona).
 

Back
Top