Profit od privatnog posla

DrNemo

Početnik
Poruka
28
Pozdrav

Zanima me kolika je prosecna zarada tj profit na mesecnom nivou od drzanja kafica, restorana, fast food-a, kozmetickog salona, prodavnice, butika, kisoka, bilo cega od navedenog i slicnih poslova?

Ako je neko imao takav svoj biznis ili jos uvek ima, ili ako poznajete nekog ko ima, mnogo bi mi znacilo da mi kazete.

Takodje, ako sam promasio podforum, molim admina da prebaci gde treba i da mi javi da je prebaceno.

Hvala.
 
To zavisi od toliko faktora da je suludo i pokušati uprosečiti ili uopštiti.

Lokacija,zakup ili lokal u vlasništvu,početno ulaganje u opremu i robu ako je neka prodaja,valute odobrene od dobavljača i rabati,marže i konkuretnost na tržištu,potreban broj zaposlenih,njihov kvalitet i plate,prisustvo ili odsustvo konkurencije i u kojoj meri i koliko kvalitetne,sistem pdv-a ili ne,reklama,knjigovodstvo, razne inspekcije.....i sve to opet na kraju se svede da li će ljudi kupovati robu ili usluge kod vas i u kojoj meri što je nemoguće znati unapred osim ako se imaju neki unapred dogovoreni ugovori sa nekim institucijama...ali onda bi već znali šta i kako.
 
Pa recimo dobra, prometna lokacija u Beogradu. Konkurencija naravno postoji za sve ovo sto sam naveo. Interesuje me koliki je otprilike prosecni profit na mesecnom nivou u prosecnoj radnji(bilo koja od navedenih, ako mozete navesti za vise njih, onda jos bolje)?
 
Pozdrav

Zanima me kolika je prosecna zarada tj profit na mesecnom nivou od drzanja kafica, restorana, fast food-a, kozmetickog salona, prodavnice, butika, kisoka, bilo cega od navedenog i slicnih poslova?

Ako je neko imao takav svoj biznis ili jos uvek ima, ili ako poznajete nekog ko ima, mnogo bi mi znacilo da mi kazete.

Takodje, ako sam promasio podforum, molim admina da prebaci gde treba i da mi javi da je prebaceno.

Hvala.

Ko to moze da zna.. To ti zavisi od 1000 faktora..
 

Back
Top