Profil ljubavnika

Ovo je ustvari intimno pitanje :(
A mnogi od nas nisu još ni provalili šablon.
Ok, elokventni, malo manje lepi od mene, malo pametniji od mene... najčešće mlađe dete u porodici, a ja sam starije.
Menjam šablon- sledeći treba da bude lepši od mene, ali manje pametan :p Šalim se...
Ali definitvno mi se nikad ne dopadne onaj za kojim bi se devojke okretale, mora da ima onu lepotu "na drugi pogled"... Nikad neko dosta stariji i dominantniji...
Ovo je za psihologa..haha
 
Ovo je ustvari intimno pitanje :(
A mnogi od nas nisu još ni provalili šablon.
Ok, elokventni, malo manje lepi od mene, malo pametniji od mene... najčešće mlađe dete u porodici, a ja sam starije.
Menjam šablon- sledeći treba da bude lepši od mene, ali manje pametan :p Šalim se...
Ali definitvno mi se nikad ne dopadne onaj za kojim bi se devojke okretale, mora da ima onu lepotu "na drugi pogled"... Nikad neko dosta stariji i dominantniji...
Ovo je za psihologa..haha

profil
Una
:)
 


Šta je zajedničko vašim ljubavima i partnerima, a da ih po tome niste birali? Postoje li neke zakonitosti u tim slučajnostima? Npr. da li je mlađe ili starije dete u porodici, da li imaju slične talente za muziku, pevanje, likovnu umetnost, zanimanja, položaj u društvu…?
Šta je sa ženama koje serijski „naleću“ na kretene ili šonje? Obratno važi i za muškarce. Koliko su oni žrtve obrazaca koje nisu uvideli?
Postoji li šablon?

dobro pitanje...kad svoje muskarce poredjam u glavi, sa ove vremenske distance vidim da nemaju bas nista zajednicko...niti su fizicki slican tip, niti psiholoski...nemaju isti status, slicno ponasanje, ukus...sad me malo to zabrinulo...na osnovu cega li sam ih birala:think: jedino, ako ih nisam volela zato sto su oni voleli mene :lol:
 


Šta je zajedničko vašim ljubavima i partnerima, a da ih po tome niste birali? …?
Šta je sa ženama koje serijski „naleću“ na kretene ili šonje? Obratno važi i za muškarce. Koliko su oni žrtve obrazaca koje nisu uvideli?
Postoji li šablon?

Bili su pametni, zanimljivi i seksi na fini, tihi nacin, neupadljivi na prvi pogled ali je moje ostro oko videlo skriveno blago koje itekako vredi imati...:D


skloni ponekad mracnim mislima, i zatvaranju u sebe (vise nego sto je uobicajeno za prosecne muskarce) sto me dovodi do ludila ali me i privlaci i onda volim da ih gnjavim...i da im rovarim po psihi....:D
Bogat emocionalni svet koji ne umeju da pokazu a sto je meni izazov da izvlacim na povrsinu na lep ili agresivan nacin....:D

drugim recima, svi su pored neke fine neznosti i baby izgleda, u sustini bili mracni i zanimljivi da se potrudim da prodrem u njihov cudan svet i da se onda kad udjem obeznanim...od srece i besa...naizmenicno...
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: Cru
...апсолутно никаквих сличности није било....некако су све као небо и земља...

...мада је мени занимљиво што су последње 3 биле јединице...што за две нисам знао, пре него што сам се упустио у то...

....испада да сам као нека мушка спонзоруша...или да тражим мираџике...:hahaha:
 

Back
Top