Професионални продавац магле Даниел

svetolik trpkovic:
ma u redu je to sto ti mislis svaka budala budala nadje svoje veselje :) ali mi je prosto neverovatno da si stvarno pomislio da cu tebi da se ispovedam i da mi ti prebrojavas krvna zrnca :shock: mislim da li si normalan :-? ?
кажи "Папа је сатана. Рим је нови Вавилон, католичанство је лаж"
 
kami83:
Znas ono-patrijarh kaze da zene ne bi trebalo da idu u crkvu kada su 'u onim danima',jer prljaju svete Bozje hramove, i svi iskreni pravoslavni muzevi uvode cetvorodnevni ban svojim zenama na prilaze pravoslavnim hramovima.. To mi je nekako realniji scenario...

What’s the problem? The churchman was genuinely observing the rules and regulations from the Jew book of fairytales also known as Bible

read Leviticus chapter 15


19. When a woman has her menstrual flow, she shall be in a state of impurity for seven days. Anyone who touches her shall be unclean until evening.

20. Anything on which she lies or sits during her impurity shall be unclean.
 
Blonde Knight:
What’s the problem? The churchman was genuinely observing the rules and regulations from the Jew book of fairytales also known as Bible

read Leviticus chapter 15


19. When a woman has her menstrual flow, she shall be in a state of impurity for seven days. Anyone who touches her shall be unclean until evening.

20. Anything on which she lies or sits during her impurity shall be unclean.

Ma nemoj tako,sinovi svetosavlja su drugaciji...Patrijarh je humano napisao da u danasnjem vremenu postoje higijenska sredstva poput ulozaka,pa je samim tim mogucnost da krv padne sa 'prljave' (njegov izraz) zene na pod crkve mnogo manja,pa ce im, posto je dobre volje,dozvoliti da udju u pravoslavni hram...To je sve u duhu prevoslavlja i svetosavlja koje razume prirodu coveka i nije tako strogo kao katolicanstvo...Bogocovek,bla,truc,muc...
 
Danas, 16:02 #17
kami83
Registrovan korisnik


Učlanjen:: 08.11.2004.
Poruke: 1.183 Re: Професионални продавац магле Даниел

--------------------------------------------------------------------------------

Znaci -zute trake,mars u geto i cekaj svoj red na likvidaciju?
..............................................................................................

Mislish na Srbe kad ovo kazesh ?

Mislish da ne treba da progovore istinu i da ukazu na ljude koji ima kace zute trake , kao sto su nekada njima kacili pa su morali da se kriju po Srbiji .

Dodushe zute trake su sad samo metafora jer je zuta stampa i mediji preuzela ulogu zutih traka .

sto je nekad radila zuta traka to sada radi clanak u zutim novinama sa naslovom i tekstom punim mrznje prema Srbima .

sta ?

Nisi citao ?

o cemu onda diskutujemo ?

KosMetohija je deo Srbije ...a oni koji su je zakonski branili od terorista i placenika se izvode na sudove i osudjuju na visoke kazne .

Koreja , Vijetnam , Irak , Libija i ostali nisu nikad bili deo SAD i njihovi narodi nikad nisu bili stanovnici SAD ....milioni su ubijeni ....milioni ...

Ko je izveden na sud ....Lindon ? Kisinger ( gle josh jedan prodavac magle ) ....Nikson ? Klinton ?

Klark ? Albright ?

Fried prodaje maglu ....i pokusava da je naplati zivotima i krvlju nashe brace ...

Oni koji je kupuju drze bratoubilacki noz u rukama ...i kao nekada konvertiti u islam za saku dolara nude bratski zivot i krv .....

za maglu prijatelju moj ....Friedovu , Libermanovu , Lantosevu , Bzezinskog , Rodhamovu ....

Vidish li ti to ....ili samo namerno zatvarash oci ...jer se plasish ?

...........................................

СРБИЈА СРБИМА , магла данијелима .
 
MilojkoTheGreat:
Ali o SRPSKOM PROGONU , koji se dogadja poslednjih 15-20 godina , o genocidu nad Srbima koji traje i kojem veliku podrsku daju Americki Jevreji u formi Toma Lantosha , Josefa Libermana , Danijela Frida , Hilary Clinton .....ne sem da se govori direktno....JER....to vredja jedan narod koji ne sme biti uvredjen i o kojem se ne sme reci losha rec ?.

1. Кнесет је први подржао Србију, поводм КиМ.
2. За време бомбардовања Србије, Кнесет је слао неколико пута хум. помоћ!
3. месића је избацио из Кнесета Јеврејин из Србије.Оптуживши га да је убијао Србе у овом задњем рату и да би тако и Јевреје да му се указала прилика!
4. Израелска Војска сарађује са Србском поводом исламских фанатика!
5. Под командом Ђенерала Михајловића се борило неколико стотина Јевреја из Југоисточне Европе!
6. У Јад Вашему има поставка о убијеним и Србима у Јасеновцу http://www.srbija.sr.gov.yu/vesti/vest.php?id=60748 а Четници су приказани као они КОЈИ СУ ПОМАГАЛИ ЈЕВРЕЈЕ.
7. Пошто сам и сам неколико пута помагао Одбору за Јасеновац СПЦ, знам колика је помоћ у том пројекту и Јад Вашема!


НЕЗНАЊЕ ЈЕ ЈЕДНО, али безобразлук са твоје стране је ЛАЖ, ЦИА плаћеника коме су дражи новци од било чега!
 
Текст честитке Патријарха српског председнику и премијеру Израела и председавајућем комплекса "Јад Вашем"
17. септембра 2003.

СВЕТИ АРХИЈЕРЕЈСКИ СИНОД
СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ
Број 2199

17. септембар 2003. године
У Београду

* Господину МОШЕ КАЦАВУ
Председнику Републике Израела
* Господину АРИЕЛУ ШАРОНУ
Председнику Владе Републике Израела
* Господину АВНЕРУ ШАЛЕВУ
Председавајућем Управе Јад Вашема

Јерусалим



Поштовани Господине Председниче,
Поштовани Господине Председниче Владе,
Поштовани Господине Председавајући Јад Вашема

Част Нам је и радост да Вама, Вашим сатрудницима и целом јеврејском народу у име Светог Архијерејског Синода Српске Православне Цркве и у своје лично име честитамо педесетогодишњицу постојања Јад Вашема, којем стојите на челу. Трудећи се да сачува превасходно имена жртава страдалих у историјски незапамћеном покушају да се истреби читав један народ, Јад Вашем је чувао најдрагоценији дар који је Бог човеку дао, човеково лично име, знак човекове вечне боголике личности. Само као тако створен човек, Мојсије је могао разговарати на Синају са Творцем као личност са Личношћу. Тај сусрет је положио основе за све оно што данас називамо јудеохришћанском цивилизацијом.

Чувао је тако Јад Вашем истовремено спомен на јеврејски народ каo саборну личност и није дао да се заборави да су они који су убијани у концентрационим логорима убијани због припадности одређеном народу и одређеној вери. У борби са комунистичким режимом који се трудио да страдале људе и народе прогласи безличним жртвама фашизма, ипак је победила истина. У тој борби коју је у српском народу могла да води скоро искључиво Српска Православна Црква, Јад Вашем је био пријатељска и охрабрујућа бакља.

Честитамо и на значајној награди Државе Израела коју је Јад Вашем овом приликом добио и радујемо се његовом новом увећању и лику, оствареном у протеклих неколико година.

Истовремено, изражавамо Вам најдубље саучешће поводом најновијих жртава у Вашој земљи и најновијег страдања Вашег народа. Као и кроз историју Срби и сада осећају дубоко страдање народа с којим су се збратимили кроз заједнички живот и заједничко мучеништво, као што осећамо страдање сваког човека и сваког бића на кугли земаљској, по библијској речи да сва “творевина уздише, чекајући да се јаве синови Божји.”

Други светски рат је Србији донео најстрашнију окупацију у Европи: за казну због побуне против нацистичке Немачке, за једног убијеног немачког војника убијано је стотину а за рањеног педесет грађана Србије, које су Немци већ били десетковали у Првом светском рату. Злочинци су подједнако бирали Србе као и Јевреје и само зато је било могуће да се окупатори похвале да је Србија “прва земља у Европи у којој је решено јеврејско питање”, како су они мислили. Али, српски народ је упркос страшној претњи чувао своју јеврејску сабраћу колико год му је било могуће, и данас ми поново живимо заједно, и једни и други као “остатак закланог народа”, како је то рекао српски песник.

У Јасеновцу кости десетина хиљада још потпуно неизбројаних српских и јеврејских жртава помешале су се у гробовима, заувек завезавши и сећање српског и јеврејског народа на њих. У Дворани Сећања у Јад Вашему Јасеновац је нашао своје место поред Аушвица и Берген-Белсена. Надамо се да ће он, и наше заједничко страдање, такође наћи своје место и у новој историјској поставци у Јад Вашему упркос чињеници да су најновију балканску трагедију, у којој има и злочина нажалост почињених у српско име, многи искористили да прикрију и умање злочин извршен над Србима у Другом светском рату, а у којем леже и корени овог новог сукоба.

Свети Архијерејски Синод је ове године основао Одбор Српске Православне Цркве за Јасеновац, чије име је за нас Србе постало Нови Вавилон, символ свеукупног страдања у Другом светском рату. Задатак овог Одбора није само у очувању спомена на жртве овог концентрационог логора, по многим најстрашнијег места живота и страдања, него да се у сарадњи са свима у свету који се холокаустом баве побрине да се будуће генерације образују да схвате да је настанак Јасеновца несрећа за цело човечанство.

При оснивању Одбора руководила нас је најпре чињеница да се Срби због дугогодишње комунистичке владавине и последњег рата на Балкану нису стигли достојно одужити жртвама холокауста и геноцида у Другом светском рату. Потом, постоји данас у свету несхватљива тежња да се искористи проток времена и холокауст умањи или потисне у заборав, чиме они који то чине постају саучесници у некад извршеном злоделу. Из сопственог искуства знамо колико је скривање истине о холокаусту и геноциду имало последица у најновијој балканској трагедији. Намера нам је да учествујемо у откривању и обелодањивању истине о Јасеновцу и целокупном страдању у Другом светском рату, а прво ћемо настојати да се на Доњој Градини, месту где је већина јасеновачких жртава убијена и сахрањена, постави достојно обележје, којег још нема.

Желимо Вам свако добро од Господа Бога,



Председник Светог Архијерејског Синода
АЕМ и Патријарх српски

ПАВЛЕ с. р.
 
Ваша Преосвештенства, Ваше екселенције, уважени скупе, припадници народа сабраних данас да обиљеже празник блаженог спомена Епископа Жичког и Охридског Николаја Велимировића.

Благодарим Богу Који ми је дао прилику да Вам предстанем овим речима које ће уследити. Тема је страдање. Заједничко страдање синова српског народа и синова Израиљевих који су ходили под српском круном кроз многа поколења. И стравична бура потресла је синове Србије, оне који су по правди требали да буду владари ове благословене земље. И оне који су у њој видели свој дом и чија судбина је била свезана са њеном судбином, а који нису били намеравали да буду њени владари него да просто буду и да живе. То су синови Израљиеви чије страдање јесте посебно. Ово страдање било је обиљежавано у Јерусалиму на различите начине. Њихов бол био је тако велик да понекад изгледа да у њиховом срцу нема места за страдање других. Не намеравам да се бавим важним питањем зашто стална обузетост страдањем синова Израиља тобож не оставља места за страдање других народа. Рећи ћу само ово, на једноставан и сув начин: нема народа чије срце страдање света дотиче дубље него израелски народ. Могуће је да ће у закључку ових речи, које вас молим да саслушате, ово питање осветлити другачија светлост. Можда ћу моћи да допринесем овом успутном питању.

Ствари изгледају једноставне. Зао дух који је походио Западну Европу био је концентрисан у до тада невиђеној и непознатој агресији оваплоћеној у облику друштвеног, политичког, духовног, економског режима немачке нације. Овај зао дух и зао дах продувао је кроз многе земље и заокружио васцели европски континент без изузетка. У ово укључујем и оне земље које су се красиле епитафом неутралности. Нема неутралности. Ко год прокламује и заузима неутралан став према ђаволу сече себе као дрво и своје биће одсеца од извора живота, од Бога Самога. Неутралност увек служи сили зла. Србија се у овоме свему обрела окупирана и згажена.
Њена част је била одузета, њена могућност да одлучује је испарила и није више било питање народа који окупира или народа који је окупиран:
Србија је постала жртва. Њено имање је заплењено и разграбљено, њен живот постао свачији, а небиће уведено у њен дом. Све остало су технички детаљи.

Њен природни отпор, отпор жртве убици, створио је гнезда наде за будућност. Он ће постати дио вековековног херојског ткања српског бића. Но чак и то је било одузето од Срба од једног другог бесомучног духа који је походио Европу, духа који је тобож спасио Европу од нацистичке звери. Комунистички покрет је обрнуо наивни и легитимни, природни и неопходни отпор у оруђе једне групе која је преузела земљу и додала још један злочин на сцену. Сада када спомен овог режима потпуно или делимично нестаје или се прикрива, питање овог страшног поглавља поново се поставља.

Шта је концентрациони логор у Јасеновцу? Шта је концентрациони логор у Дахауу? О, срамотног ли надметања у томе који је гори! „Јесу ли били присилни радни логори или логори смрти?“ Ето, много ли се пута ми учењаци морамо да бавимо овим академским питањем! Нема сумње да за људе који су ишли овим пољима смрти није било места за оваква питања. Ово је увредљива расправа, са јасним циљем да се настави са убијањем истине, да се настави са убијањем Бога Самога. Откуд ми право да износим овакве ставове? Нема ни идеје ни мисли која има биће ако није из Писма. А сва су Писма по себи речена и изведена из таквог система у коме произлазе из оног што је било пре њих и што је речено пре њих. У стварима у којима тобож проналазимо контрадикције морамо се потрудити и разумети њихово значење и разрешити супротности. Коначно, супротности и нема, и све је сазидано у врло прецизној и задивљујућој логици са Божјим малтером. Тако знамо да је ствар писана Светим Духом, јер је наше људско разумевање по природи ограничено и недостатно. И због тога желим да отворим Свето Писмо. Не истражујем стихове који ће подржати оно што вам желим рећи; претпостављам томе да отворим седмично зачало, оно које се чита у синагоги сваке суботе, ове суботе. И сматрајући и надајући се да ствари неће бити неповезане, неопходно ми је и оно од прошле; оно које све речено чини целином.

Догађај о коме је реч је силазак Јакова (Израиља) у Египат. Сретање Израиља са фараоном. И касније, почетак Књиге Изласка и то је догађај који се односи на нас. Он избистрава став Божји према Јосифу, израиљском народу, према фараону и према прилици која је дата Египту и пропуштена.
 
У глави 47, стихови 5-10, видимо сусрет Јаковљев са фараоном: „Фараон рече Јосифу: отац твој и браћа твоја дођоше к теби; У твојој је власти земља Мисирска; на најбољем мјесту у овој земљи насели оца својега и браћу своју, нека живе у земљи Гесемској; и ако које знаш између њих да су вриједни људи, постави их над мојом стоком. Послије доведе Јосиф и Јакова оца својега и изведе га пред Фараона, и благослови Јаков Фараона. А Фараон рече Јакову: колико ти има година? Одговори Јаков Фараону: мени има сто и тридесет година, како сам дошљак. Мало је дана живота мојега и зли су били, нити стижу вијека отаца мојих, колико су они живјели. И благословив Јаков Фараона отиде од Фараона.“ Желим да нагласим да је фараон позвао Јакова и тражио благослов од њега. Јаков је благословио фараона. Овај благослов је донео Египту благодат и богатство. То знамо. Иначе, цела повест о фараоновим сновима и Јосифовом тумачењу није једноставна прича. Она није ништа друго него кочија којом нам је стигла велика идеја. Фараон је знао да његов сан није обичан сан. У Јосифу је препознао онога који му је дао решење и Јосиф је рекао фараону у глави 41, стих 16: „то није у мојој власти, Бог ће јавити добро Фараону“ и касније у стиху 32: „А што је два пута засопце Фараон снио, то је зато што је зацијело Бог тако наумио, и наскоро ће то учинити Бог“. И фараон препознаје Бога. И он каже у стиховима 38-40: „Можемо ли наћи човјека какав је овај, у којем би био дух Божји? Па рече Фараон Јосифу: кад је теби јавио Бог све ово, нема никога тако мудра и разумна као што си ти. Ти ћеш бити над домом мојим, и сав ће ти народ мој уста љубити; само ћу овијем пријестолом бити већи од тебе“. Овакав начин догађања понављаће се кроз историју у много случајева: краљ Пољске Јан Кажимир Велики позвао је Јевреје у Пољску; калифи Шпаније уздигли су своје јеврејске везире на ниво великих везира; султан Сулејман Величанствени позвао је Дон Јосефа Де Президента и Дона Грацију и дао им у наслеђе острво Наксос; немачке војводе позвале су Јевреје да контролишу трговину у њиховим земљама; породица Ротшилда била је позвана од енглеске круне да финансира енглеске ратове против Наполеона. Можемо додати многе примере. Јеврејски народ донео је благослов у сваком од примера које сам вам навео. Нема супротног примера. И сада, са вашом дозволом, вратили бисмо се на Свето Писмо и видели наставак збивања. Књига Изласка почиње са стихом 8-11. Питом и Рамзес - то су Дахау и Јасеновац; редослед није битан. У самосазнању синова Израиља, ово су били градови ликвидације, а не радни логори. То је био начин на који је Египат узвратио за благослов који је овај народ донео његовом царству. Али кључне речи које нас повезују са српском стварношћу су речи „који није познавао Јосифа“. И касније, исти фараон ће рећи Мојсију у глави 5, стих 2: „Не знам Господа“. Мидраш нам казује причу о човеку који је убио цареву вољену. Цар је наредио да му се одруби глава: данас је убио цареву љубав, сутра ће подићи руку и на самога цара.

Србија је прихватила своје Јевреје са благословом и односила се према њима са поштовањем. Овим, она је препознала Бога Израиљевог. И, хвала Богу, није се десило да „нови цар дође, који није познавао Јосифа“. У западним земљама било их је много налик фараону.
И због тога што се то није десило Србији, Србија се придружила синовима Израиљевим и била кажњена јер је препознала Бога.
То значи да веза између убијања Срба и њихове ликвидације у Јасеновцу и Дахауу јесте убијање синова Израиљевих (иако нису били Јевреји).
Народ Израиља види то заједништво и разумевање, и најбољи доказ за то је начин на који су нацисти и усташе видели Србе: ово је рат демонских сила против Бога.
Како да је српском народу поручено: „Ево ти казна коју је Сатана наменио Израиљу“. На такав начин, не само да је Бог ставио Србе међу оне који знају Бога, него је то и антихрист учинио. И Бог и антихрист су ставили Србе у исту категорију - категорију Израиља. Из овога је разумљиво зашто су Срби небесни народ, Божји народ. Наглашавам да то није само по Оцима Цркве да су Срби Нови Израиљ. Ово је схватљиво из сваког могућег угла. Човеку се једном даје могућност да бира.
Срби су изабрали као што су изабрали, и ово је цена. Цена је Дахау, цена је Јасеновац.
И сада хоће да нас увере да су то били радни логори. Као да је нацистима и усташама дата дозвола да стављају људе у радне логоре! Из радних логора људи се враћају у живот. Из ових, већина се није вратила. Овде говоримо о стотинама хиљада који су били убијени пре него што су почели да подижу ова два града. Увреда је за људски ум да прогласи да су ово били само радни логори! Ово су били логори за мучење какве чак ни Египат, који је према Мидрашу био на четрдесет и деветим вратима нечистоте, није изумео.

Неколико речи о Владици Николају Велимировићу. Нацистички Сатана знао је јако добро зашто га је утамничио. Утамничио га је јер је човек Божји. Јер је одбио да се одрекне Бога.
Он собом символизује Србију, јер је дошао из престоне краљевске Жиче, Жиче Светога Саве који је подигао српски шатор у табору Израиља.

Ми смо позвани данас да обиљежимо рођендан човека Божјег.
Наш је избор: да ли да препознамо првородног који нам увек доноси благослов.
Чинећи то, ми смо истински Срби. Молим да ми се дозволи да изаберем речи руског песника Јевгенија Јевтушенка, који у својој песми којом се сећао кијевског покоља у Бабиј Јару, каже:


Чини ми се да сам Ана Франк - ја
Чини ми се да сам Драјфус - ја
Чини ми се да сам распети
вечни Јевреј
Чини ми се да сам Јевреј
И зато сам прави Рус.

Шмуел Авијатар
 
Душан
Registrovan korisnik




Učlanjen:: 03.07.2007.
Lokacija: У Србији бре!
Poruke: 271 Re: Професионални продавац магле Даниел

--------------------------------------------------------------------------------

Citat:
Original postavio MilojkoTheGreat

Ali o SRPSKOM PROGONU , koji se dogadja poslednjih 15-20 godina , o genocidu nad Srbima koji traje i kojem veliku podrsku daju Americki Jevreji u formi Toma Lantosha , Josefa Libermana , Danijela Frida , Hilary Clinton .....ne sme da se govori direktno....JER....to vredja jedan narod koji ne sme biti uvredjen i o kojem se ne sme reci losha rec ?.



1. Кнесет је први подржао Србију, поводм КиМ.
2. За време бомбардовања Србије, Кнесет је слао неколико пута хум. помоћ!
3. месића је избацио из Кнесета Јеврејин из Србије.Оптуживши га да је убијао Србе у овом задњем рату и да би тако и Јевреје да му се указала прилика!
4. Израелска Војска сарађује са Србском поводом исламских фанатика!
5. Под командом Ђенерала Михајловића се борило неколико стотина Јевреја из Југоисточне Европе!
6. У Јад Вашему има поставка о убијеним и Србима у Јасеновцу http://www.srbija.sr.gov.yu/vesti/vest.php?id=60748 а Четници су приказани као они КОЈИ СУ ПОМАГАЛИ ЈЕВРЕЈЕ.
7. Пошто сам и сам неколико пута помагао Одбору за Јасеновац СПЦ, знам колика је помоћ у том пројекту и Јад Вашема!


НЕЗНАЊЕ ЈЕ ЈЕДНО, али безобразлук са твоје стране је ЛАЖ, ЦИА плаћеника коме су дражи новци од било чега!

..........................................................................................

Znaci gospodine , Milojku se olako i bez ustezanja moze prisiti da je lazov i CIA placenik samo zato sto svojim ocima i usima veruje i zato sto imenuje Lantosha , Libermana i Frieda , cije izjave i inicijative su i bile povod za ovu temu imenom kojim oni sami sebe imenuju - Jevreji .
Nije zlo pokusavati diskreditaciju coveka koji samo govori ono sto jeste , ali je zlo imenovati direktne agresore na Srpsku zemlju njihovim imenima , koja su , gle cuda , Liberman . ortodoksni Jevrej koji redovno posecuje sinagogu , Lantosh , komsijski madjarski Jevrej i Fried , takodje Jevrej ???

Ti vidish vishe zla u mojoj istini nego zla u njihovim podvalama i zlodelima .
Ja sam poslao pismo Libermanu u kojem sam mu rekao da verujem da bi svoju principijelnost zadrzao i u slucaju da siptarski teroristi rushe i pale Jevrejske sinagoge isto tako kao sto rushe i pale Srpske crkve po kosovu .
Verujem , da on , kao principijelan covek , podrzava palestinske teroriste u rusenju i ubijanju Jevrejskog naroda i Izraelu kao sto podrzava siptarske teroriste na Kosmetohiji u ubijanju Srpskog ????

Uzecu da je sve sto si gore dao tacno , ali treba biti svestan da je to deo proslosti .
Ovo sto sam ja naveo je deo sadasnjosti , deo teske istine i zla iza koje svojim delima stoje i pomenute licnosti .
Rezlucije kongresa i senata broj 36 i broj 136 nisu predlozene ni od Grka , ni od Rusa , ni od Spanca ni Italijana ....
One su predlozene od Toma Lantosha i od Josefa Libermana .....a u poslednjem govoru Toma Frieda u sred Srpske prestonice arogantno podrzane .
Ako nisi upoznat , one predlazu otudjenje 15% teritorije Srbije poznatog kao Kosovo i Metohija ...u vidu priznavanja nezavisnosti okupiranom delu Srpske teritorije od strane siptara . Ove rezolucije su podrzane teskim bombardovanjem i vojnim prisustvom trupa drzave ciji su Liberman i Lantosh senator i kongresmen . Liberman je cak bio i kandidat za predsednika , srecom neuspesan .

Zbog cinjenica i posledica ovakve politike , kojoj su perjanice pomenuti Jevreji , PRODAVANJE MAGLE je pravo ime za njihova dela , a nazalost tu maglu Srbi placaju zivotima i krvlju svoje brace i sestara .

ne mislish li mozda da je cena za maglu prevelika i da prodavci moraju da se nazovu pravim imenom .

I josh jedan podatak ....postoji predlog nove rezolucije broj 455 koji je dat od kongresmena Bean i Burton .....i koji je suprotan onome koji su predlozili Lantosh i Liberman .....

I gle cuda ....ni Bean ni Burton ne pripadaju plemenu prodavaca magle kojem pripadaju Lantosh , Liberman , Fried , Rodham .....

HOCESH LI DA KAZESH DA I PRED TIM TREBA DA ZATVORIMO OCI I DA CUTIMO ?

......................................

One gluposti oko CIA , placenika , lazi i novca ne pripisuj ljudima koje ne znash .

Ako je novac ikome drag i ako je iko spreman da zbog novca i zlata pogazi sve vrednosti onda su to Jevreji tipa Libermana , Lantosha i Frieda ....koji su mozada poputa Athisarija dobili svoj deo kolaca od siptarske mafije da bi promovisali rezoilucije u kongresu i senatu .
Rekao sam mozda , jer ti detalji nisu javno dostupni kao sto su detalji rezolucija koje zastupaju .

Ziv bio .
 
hedon29
Registrovan korisnik




Učlanjen:: 04.05.2005.
Poruke: 330 Re: Професионални продавац магле Даниел

--------------------------------------------------------------------------------

Ako su oni Jevreji ne mora da znachi da svi Jevreji imaju loshe namere prema Srbima, kao shto je Dushan i rekao. A ti o kojima govorish su, rekao bih, pre Amerikanci nego Jevreji.

....................................................................

Tacno . Kao sto je tacno da je firma Ruider i Fin bila glavni propagator u kampanji protiv Srbije i Srba .

http://kosovo99.tripod.com/ruderfin.htm

Niko nije ni rekao da su svi Jevreji bili protiv Srba u proteklim agresijama ali je simptomaticno da su vodeci americki jevreji u ulogama lidera antisrpskih akcija....gore imenovani .
To ne treba prevideti i precutati .
 
Kad smo vec imali rec o parama i lazima , nije Milojkova firma uradila manipulaciju slike iz Omarske vec Davidova firma...Ruder and Fin corporacija koja je radila PR za muslimane u gradjanskom ratu u bivsoj BH.

............................................................

As co-founder and CEO of Ruder Finn, Inc., one of the largest independent public relations firms in the world, David Fin has been a leader in exploring the ethical and philosophical dimen-sions of public relations as well as in creating innovative approaches that have enhanced its effectiveness and broadened its contributions.
...............................................................

Innovativ approach je bio to da su prikazali onog pothran jenog coveka kao da je bio u zicom ogradjenom prostoru ...tako da su od tranzicionog mesta za izbeglice napravili konc logor ....sto je verovatno prevarilo i dosta drugih Jevreja , koji su kao i ostatak sveta bili zrtve ovakvih spin-majstora iz plemena proidavaca magle .

.................................................

Josh jedan podatak ........veza Rodhama i Fina ..........

.................................................
Mr. Finn is a Fellow of the American Academy of Arts and Sciences, and was appointed by President Clinton as a member of the Advisory Council for the National Endowment for the Humanities
..............................

Appointed....namesten...setapovan ...

...........................................................

Dakle...na previshe mesta se pojavljuje Jevrejska veza dsa bi se o tome cutalo .

To ne znaci automatsku osudu...kao sto su Srbi bili osudjivani javno beza suda i dokaza...vec to znaci BUDNO OKO i spreman UM na spletke i podvale koje se dogadjaju i koje ce se dogadjati .

pozdrav
 

Back
Top