продајемо старо гвожђе

мени курацц није олтар, брајане
тако да немој да си ми више у животу упутио такве речи
пребићу те мотиком
:bye:

Znaš, da budem ozbiljniji ali posle nastavljam po starom, razumem te u toj nekoj duševnoj boli ( a tiče se stare ljubavi ) što si prezentovala temom.
No, vremenom prodje. Jebi'ga, nismo komp da se resetujemo i da nastavimo ko' da ništa nije bilo.
Znači, proći će.
I da nastavim po starom, otvaram novu temu o k'urcu.:)
 
znas kako...kad sa nekim zavrsim ne zaboravljam tek tako..ipak mi bila draga osoba..par puta sam se cimao...ali u pogresnom pravcu:confused:.....prestani da mucis sebe nekim dijetama bolesnickim samo zbog toga sto imas malo slaninice koja se vidi tek kada se dooooooooobro zagledas:eek:....ugodi sebi...kad ces nego sad..sad ti treba podrska valjda i od same sebe....pojedi taj kroasan preliven cokoladom...ma i pica..sa merom...dal ti znas da je zdravo da se jede 5 puta dnevno...veruj mi osecaces se malo lakse....znas gde on izlazi i prolazi itd...ne prolazi i kraj, obrisi fon...ortakinje pod ruku i pravac na splav sa flasama vina.....i tako to ponovis nekoliko puta i videces da ce dodje neko nov bez koga ne mozes....poenta je...ne gubi vreme bezveze u kukanju:dash:...od kukanja nema nista....:dash:..i vreme leci
 

Back
Top