Quantcast

problemi sa paswordom

FO

Početnik
Poruka
27
Na sveze instaliranom XP sistemu pri bootovanju trazi lozinkuza kreiran korisnicki nalog. Ja naravno ne znam lozinku jer je nisam ni upisao.
U Safe modu takodje se pojavljuje isti kor nalog +Administrator i, takodje, za oba naloga trazi lozinku???
Nije pomoglo ni resetovanje CMOS bat.
Kako resiti problem?

FO

Početnik
Poruka
27
BGD-Platform:
Za Administrator

Korisnicko ime: Administrator
Lozinka korisnika: Administrator
Pisi sa velikim A.

Javi ako ne uspe... Da probamo drugacije...[/QUOT

Resio sam problem formatiranjem particije i ponovnim instal XP. Reci mi samo zasto mi RAM od 256 MB sistem prijavljuje kao 128. Postoji li nacin da se to resi.
Hvala unapred.

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
FO:
Reci mi samo zasto mi RAM od 256 MB sistem prijavljuje kao 128. Postoji li nacin da se to resi.
Hvala unapred.
Najvjerovatnije da imas dva modula od 128 MB RAM-a, i da je jedan od ta dva zakazao.. To je prva logika.. Dakle sada moras malo da se igras hardvera.. Otvoris kuciste i izvuces jedan modul, pa startujes komp, ako se podigne sistem sa tih 128, sto je ostalo onda je drugi neispravan, a kasnije zamijeni i znaces..

Javi rezultate..

FO

Početnik
Poruka
27
GZ:
Najvjerovatnije da imas dva modula od 128 MB RAM-a, i da je jedan od ta dva zakazao.. To je prva logika.. Dakle sada moras malo da se igras hardvera.. Otvoris kuciste i izvuces jedan modul, pa startujes komp, ako se podigne sistem sa tih 128, sto je ostalo onda je drugi neispravan, a kasnije zamijeni i znaces..

Javi rezultate..
Ne. Imam samo jedan modul od 256. I njega prijavljuje kao 128. Na drugom kompu mi prijavljuje svih 256 za isti RAM.???????

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.