Problemi sa ateizmom !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li si pogledao film ? Nisi, o cemu onda pricas ?

Necu da te lazem... Skoro niko nije ni pogledao tvoj video koji si postavila. Znas zasto?

Jer svako ko trazi istinu kaze "prvo gledam KO kaze, pa tek onda sta kaze".

Vecina je videla da kaze UTAH i zato nisu ni pogledala ono sto si ti htela!

Shvati...

P.S. Ti si ta koja veruje da zna istinu (mormonova knjiga) a sve sto se u toj knjizi nalazi ne temelji se na cinjenicama!
 
o temi. nije resenje tvoje teme gledanje filma, nego tvoj predlog za resenje problema sa ateizmom.

ja bih voleo da procitam tvoje vidjenje resenja problema sa ateizmom, kao verovatno i ostali koji su uopste i pogledali temu.

Tema je problemi ateizma i postavljen je film koji se bavi tom temom, Treba prvo pogledqati film, a sta bi ti voleo nema veze sa temom.

- - - - - - - - - -

Necu da te lazem... Skoro niko nije ni pogledao tvoj video koji si postavila. Znas zasto?

Jer svako ko trazi istinu kaze "prvo gledam KO kaze, pa tek onda sta kaze".

Vecina je videla da kaze UTAH i zato nisu ni pogledala ono sto si ti htela!

Shvati...

P.S. Ti si ta koja veruje da zna istinu (mormonova knjiga) a sve sto se u toj knjizi nalazi ne temelji se na cinjenicama!

Sta radis na temi ? Spamujes ?
 
Ateizam i ateističko učenje prestavlja učenje novijeg doba
Ateizam se javlja mnogo pre hriscanstva

. Ateisti smatraju da Bog ne postoji; da je svemir nastao sasvim slučajno. Iako nikada nisu objasnili kako to da iz ničega nastane nešto i dalje tvrde da su sviet i svemir samo posledica nasumičnih događaja (akcija i reakcija). Iako za ovakve tvrdnje nemaju niti jednog dokaza,
o
A ko je stvorio boga ?
Da znas osnovne stvari iz fizike, shvatila bi da postoje dokazi za teoriju velikog praska.... ali jedno si dobro napisala : Ateisti SMATRAJU. Niko ne tvrdi da je bas tako nastao svemir, ali pokusavamo doci do nekih konkretnih dokaza. Reci mi, osim biblije (knjige koja je pisana u rasponu od 500 godina, po potrebi tadasnje crkve, a da ne govorim o mormonskoj bibliji) koji dokaz vi imate da bog postoji?
 
Tema je problemi ateizma i postavljen je film koji se bavi tom temom, Treba prvo pogledqati film, a sta bi ti voleo nema veze sa temom.

u ime vecine (kao sto vidis) mogu da ti kazem da nas mrzi da gledamo film, posto sve sto ti okacis ili slavi ameriku i nato, ili neke sekte,
a oni koji su se oglasili na temi nisu dobrovoljni zamorcici za ispiranje mozga.

napisi ti nama poentu filma, pa ako nam se svidi, onda cemo da ga pogledamo i da prodiskutujemo. posteno ?
 
u ime vecine (kao sto vidis) mogu da ti kazem da nas mrzi da gledamo film, posto sve sto ti okacis ili slavi ameriku i nato, ili neke sekte,
a oni koji su se oglasili na temi nisu dobrovoljni zamorcici za ispiranje mozga.

napisi ti nama poentu filma, pa ako nam se svidi, onda cemo da ga pogledamo i da prodiskutujemo. posteno ?

Nemoj da spamujes na temi.
 
UTAH moj savet ti je da vec ukoliko ne shvatas realnost svojih postupaka, da jednostavno zivis u toj fazi zivota, tacnije u lazima.

Uzivaj, ali nemoj da se razocaras ako ikada spoznas sebe. Jer jedino tada ces shvatiti koliko ustvari nista nisi znala!

SVAKO DOBRO!
 
Za temu prvo treba da se pogleda film. Ako zelis pogledaj film, a posle mozemo da komentarisemo.
Evo , odgledao sam pola filma . Nemam vremena za vise . Film pocinje sa pogresnom tezom , a to je
da je IN biti ateista .Neki dan smo polemisali o tome da ateista ima samo par procenata u svijetu .
Ako je to tacno , onda to samo dokazuje da nije IN biti ateista . Da je IN , onda bi vecina bili ateisti .
To je logika , mada sam siguyran da ti to ne mozes shvatiti .
 
Evo , odgledao sam pola filma . Nemam vremena za vise . Film pocinje sa pogresnom tezom , a to je
da je IN biti ateista .Neki dan smo polemisali o tome da ateista ima samo par procenata u svijetu .
Ako je to tacno , onda to samo dokazuje da nije IN biti ateista . Da je IN , onda bi vecina bili ateisti .
To je logika , mada sam siguyran da ti to ne mozes shvatiti .
:lol:
A i Utah je pocela sa pogresnom tezom da je ateizam NEW AGE :hahaha:
 
mislim da je juca i bez gledanja filma resila problem ateizma, upravo je oko sebe stvorila sektu spamera.
spameri nisu ni znali da veruju u spam dok im juca , svakome pojedinacno, nije objasnila da je spamer.

juco, ti si nas duhovni spamerski vodja, samo tebe volimo i samo tebi verujemo.

aleluja (sve nam se leluja...)

:worth: :worth: :worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top