Problematicna proslost

Nije tacno.

Na primer svedocis nekome da nije napravio neko sranje ne protiv nekog licno nego "protiv drzave" ili tako nesto, nebitno!

Bre pa zakon je pun rupa toliko da bi ako bi se drzali pravila cesto nayebali oni koji nisu krivi.

Ne pricam napamet, znam na sta mislim.
 
znam sta pricas a znam i sta mislis. samo sto ja nisam mislila na takve varijante u svom postu. vise na bacanje krivice na nekoga ko nije kriv, a zarad, recimo, para. i tako neko sasvim neumesan naj.ebe. na to sam mislila. za mene nije nanosenje samo fizickog bola drugima nesto sto smatram neljudskim. postoje i moralni bolovi itd..nadam se da sad ti znas na sta ja mislim:)
 
NovaIsta:
znam sta pricas a znam i sta mislis. samo sto ja nisam mislila na takve varijante u svom postu. vise na bacanje krivice na nekoga ko nije kriv, a zarad, recimo, para. i tako neko sasvim neumesan naj.ebe. na to sam mislila. za mene nije nanosenje samo fizickog bola drugima nesto sto smatram neljudskim. postoje i moralni bolovi itd..nadam se da sad ti znas na sta ja mislim:)


E pa kada znas onda nemoj tako a priori osudjivati nesto! ;)

Ili recimo neko maltretira tvoju porodicu a ti mu zakonski nista ne mozes. I onda mu uradis nesto van zakona, itd....
 
Kako ćeš saznati da ti draga FAFA za lovu....?

Ako krene kao društveno znanje, hajde mi onda kažite da takva veza neće biti opterećena ponudama sa strane....
Samim tim će prvo tumbanje u vezi rezultovati ko zna čim....oboje su pod opterećenjem.
Oko prestanka takvog života.
Opterećenje prestaje , ako je to prihvaćen vid života, onda ne postoji ni sumnja , ni pažnja , ni negiranje, ni pravdanje, ni zameranje.....
 
Drage moje i moji,
Citam sad neki tekst na netu o tome kada i kako partneru priznati svoju tesku i problematicnu prolost, pa se naprosto zapitah sta se uopste pod tim pojmom podrazumijeva?!
Dakle, sta bi za vas bilo tesko i problematicno u partnerovoj proslosti, kako i kada biste voljeli da vam to isprica, sta bi za vas bilo neprihvatljivo, a preko cega biste presli, itd...?
Prastanje... Imamo li uopste pravo da od druge strane ocekujemo da nas moli za oprostaj, zbog necega sto je bilo u proslosti, u vremenu kada nismo bili zajedno?
Treba li da molimo za oprostaj zbog necega sto je ostalo iza nas i sto nema nikakve veze sa osobom s kojom smo sada u vezi?

Ovdje bismo mozda mogli da se dotaknemo i pitanja dvostrukih standarda... Da li smo i da li bismo bili skloni da sebi oprostimo i opravdamo stvari koje (potencijalnom) partneru ne bismo?
No, mozda je bolje da to pitanje, prosireno i na druge oblasti musko-zenskih odnosa, ostavimo za neku drugu temu...
Bas smo imali skoro temu o problematicnoj proslosti gde se decko pita kako dalje sa devojkom koja je imala grupnjake, pa mu se gadi :)
Bilo bi mi problematicno kad bih skontala da je ispao los covek, ljigav i slicno...
Nema zasto da moli, ili mi se svidja takav, ili ne... Od oljenja nema nista.
Dvostrukih standarda uvek ima.
Zenama se burna proslost cesto ne oprasta, dok se muskarcima svasta gleda kroz prste.
Ah, u smislu opravdavanja stvari sebi i drugome, pa... mozda. Zavisi kakav si covek, ja bih razumela njegove greske ako su kao moje, ne vidim razlog da ne...
 
Bas smo imali skoro temu o problematicnoj proslosti gde se decko pita kako dalje sa devojkom koja je imala grupnjake, pa mu se gadi :)
Bilo bi mi problematicno kad bih skontala da je ispao los covek, ljigav i slicno...
Nema zasto da moli, ili mi se svidja takav, ili ne... Od oljenja nema nista.
Dvostrukih standarda uvek ima.
Zenama se burna proslost cesto ne oprasta, dok se muskarcima svasta gleda kroz prste.
Ah, u smislu opravdavanja stvari sebi i drugome, pa... mozda. Zavisi kakav si covek, ja bih razumela njegove greske ako su kao moje, ne vidim razlog da ne...

ovo...
 
Proslosti je, bas, tamo i mesto..u proslosti, bilo proslo vise ne doslo..ma, ko je tako bezgresan bio neka baci prvi kamen! Na kraju krajeva, sta god sam radila, radila sam iz najbolje namere..to su, tada, bile najbolje solucije. Razlika je samo sto sam sada starija i neke stvari gledam iz drugog ugla i sada bih drugacije postupila, ali sada..tada ne..da li se kajem, ne! Ko me voli voli me sa svim greskama, defektima i manama, a bogami i vrlinama :D.
 
Drage moje i moji,
Citam sad neki tekst na netu o tome kada i kako partneru priznati svoju tesku i problematicnu proslost, pa se naprosto zapitah sta se uopste pod tim pojmom podrazumijeva?!
Dakle, sta bi za vas bilo tesko i problematicno u partnerovoj proslosti, kako i kada biste voljeli da vam to isprica, sta bi za vas bilo neprihvatljivo, a preko cega biste presli, itd...?
Prastanje... Imamo li uopste pravo da od druge strane ocekujemo da nas moli za oprostaj, zbog necega sto je bilo u proslosti, u vremenu kada nismo bili zajedno?
Treba li da molimo za oprostaj zbog necega sto je ostalo iza nas i sto nema nikakve veze sa osobom s kojom smo sada u vezi?

Ovdje bismo mozda mogli da se dotaknemo i pitanja dvostrukih standarda... Da li smo i da li bismo bili skloni da sebi oprostimo i opravdamo stvari koje (potencijalnom) partneru ne bismo?
No, mozda je bolje da to pitanje, prosireno i na druge oblasti musko-zenskih odnosa, ostavimo za neku drugu temu...

Zavisi od toga šta očekujemo od partnera. Kres kombinacija ne opravdava zadiranje u prošlost, zajedničko vreme se može racionalnije iskoristiti. Do seksa može doći nakon višemesečnog kontakta i međusobnog testiranja, što uključuje i osvrt na prošlost, ponekad sa mučnim posledicama, ali i fleš metodom, bez posebnog truda i opterećivanja suvišnim informacijama. Ozbiljnije angažovanje u vezi neminovno dovodi i do kopanja po prošlosti, a tu su presudni karakteri partnera, svako ima svoje kriterijume. Više me zanima budućnost.
 
Drage moje i moji,
Citam sad neki tekst na netu o tome kada i kako partneru priznati svoju tesku i problematicnu prolost, pa se naprosto zapitah sta se uopste pod tim pojmom podrazumijeva?!
Dakle, sta bi za vas bilo tesko i problematicno u partnerovoj proslosti, kako i kada biste voljeli da vam to isprica, sta bi za vas bilo neprihvatljivo, a preko cega biste presli, itd...?
Prastanje... Imamo li uopste pravo da od druge strane ocekujemo da nas moli za oprostaj, zbog necega sto je bilo u proslosti, u vremenu kada nismo bili zajedno?
Treba li da molimo za oprostaj zbog necega sto je ostalo iza nas i sto nema nikakve veze sa osobom s kojom smo sada u vezi?

Ovdje bismo mozda mogli da se dotaknemo i pitanja dvostrukih standarda... Da li smo i da li bismo bili skloni da sebi oprostimo i opravdamo stvari koje (potencijalnom) partneru ne bismo?
No, mozda je bolje da to pitanje, prosireno i na druge oblasti musko-zenskih odnosa, ostavimo za neku drugu temu...

Ja bih volela da znam da li je moj partner bio u vezi sa nekom crnkinjom ili azijatkinjom i muslimankom. Onda bih vec razmislila sta dalje, mada sam uvek raskidala, kada bih saznala za njegove bivse veze sa muslimankama, jer su oni teroristi.
 
Drage moje i moji,
Citam sad neki tekst na netu o tome kada i kako partneru priznati svoju tesku i problematicnu prolost, pa se naprosto zapitah sta se uopste pod tim pojmom podrazumijeva?!
Dakle, sta bi za vas bilo tesko i problematicno u partnerovoj proslosti, kako i kada biste voljeli da vam to isprica, sta bi za vas bilo neprihvatljivo, a preko cega biste presli, itd...?
Prastanje... Imamo li uopste pravo da od druge strane ocekujemo da nas moli za oprostaj, zbog necega sto je bilo u proslosti, u vremenu kada nismo bili zajedno?
Treba li da molimo za oprostaj zbog necega sto je ostalo iza nas i sto nema nikakve veze sa osobom s kojom smo sada u vezi?

Ovdje bismo mozda mogli da se dotaknemo i pitanja dvostrukih standarda... Da li smo i da li bismo bili skloni da sebi oprostimo i opravdamo stvari koje (potencijalnom) partneru ne bismo?
No, mozda je bolje da to pitanje, prosireno i na druge oblasti musko-zenskih odnosa, ostavimo za neku drugu temu...

Pa nema tu sta..fraer je fraer i mora stice iskustvo pa je opravdano..a riba ne sme ima vise od jedne i po kite
 

Back
Top