Problem sa Mazdom 3

Nemoj da slušaš njih dvojica te troluju bave se preprodajom krševa. Čuj krpe trulež 2024 godine pa to može samo potpuno lud čovek da radi.

Tebe su preprodavci prevarili i sad imaš nepotreban trošak. Ne kupujte mazde sve su trule! Nove su trule!
 
Naravno da niko ne krpi nova auta .To su tvoje budalaštine jel slabo sta razumeš.. Dobar deo njih kad kupi novo auto odluci da baci dodatnu zastitu i naravno to nema veze samo sa Mazdom vec sa vlasnicma koji to rade.. Kod mene u Danskoj to rade masovno i auto je lakše prodati ako je imalo zastitu a I Dinitrol ti daje dodatnu garanciju ..
 
Poslednja izmena:
Mogu i ja okaciti novu Kiu da je mazu da nebi zahrdala 🤣.. ali nije to radi toga sto ti mislis .. Ljudi rade preveciju jer je cena limara 140€/h ..Čisto da ne razmisljaju o tome ..Vecina ne dizu nova auta iz salona dok prodavac ne odradi tu zastitu
 
Маждаја...

Нова мазда има јако привлачан дизајн, нарочито мазда 3 седан и мазда 6.

230307_638_384_sliding_gallery_navigation_m3_sdn_01.jpg
 
Da našo hyundai star 30 godina :rotf:
Nije 30 ved 20 skoro kao I mazda 3 ...a znas li ti koliko treba vremena da hrdja probije most ..Taj Hyndai je truo bar zadnjih 5g ako ne i 10g ...Poenta je da ti Hyundai do 2012 mogu biti katastrofa sto se tice korozije ..Ti ti natavno ne znaš ali zato znaš da pljujes drugu marku koja nije ništa losija po tom pitanju ..
 
Nije 30 ved 20 skoro kao I mazda 3 ...a znas li ti koliko treba vremena da hrdja probije most ..Taj Hyndai je truo bar zadnjih 5g ako ne i 10g ...Poenta je da ti Hyundai do 2012 mogu biti katastrofa sto se tice korozije ..Ti ti natavno ne znaš ali zato znaš da pljujes drugu marku koja nije ništa losija po tom pitanju ..
reci mu napao mi mazdu i ne staje
 
Nije 30 ved 20 skoro kao I mazda 3 ...a znas li ti koliko treba vremena da hrdja probije most ..Taj Hyndai je truo bar zadnjih 5g ako ne i 10g ...Poenta je da ti Hyundai do 2012 mogu biti katastrofa sto se tice korozije ..Ti ti natavno ne znaš ali zato znaš da pljujes drugu marku koja nije ništa losija po tom pitanju ..
Sve što ti i ostali preprodavci hvalite je težak krš i lom. Nema tu mnogo filozofiranja
 

Back
Top