problem sa kopernikusom

marko_01

Početnik
Poruka
5
pozdrav svima
nov sam sto se tice ubacivanja sw,kljuceva itd u resivere
izgleda da sam ubacio pogresan bot ili sw u kopernikus
tako da ga sad uopste nemogu ocitati na hiper terminalu samo gori crvena lampica
ne reaguje na daljinac
da li postoji lek za ovaj problem
bot bio r3x 1.14 a ubacen je r3r 1.17




unapred zahvalan
 
imam slican slucaj sa gamom pojavljuje se crna tacka i DSR 0011 toliko ali risiver radi moze li pomoc oko toga . a sto se tice softwera pazi da bude sa pozicionerom jer imas vise vrsta ali ne podrzavaju pozicioner .<http://columbia.uw.hu/r3xdemfxr_f77.zip> V | S | N | X | W Technosat
2006.11.19.
ovo ti je adresa za softwer sa pozicionerom
 
skinuo sam uputstvo i ponovio proceduru i opet isto DSR 0011 i nista drugo.da nisam mozda zeznuo fles memoriju mada citam na forumu da kad ode fles memorija nista ne radi samo svetli crvena dioda a kod mene radi risiver samo su stari kljucevi i nemogu da ubacim nove. 'POMAGAJTE DRUGOVI'
 
Nesto definitivno nije u redu sa .bin fajlom koji je ubacen. Verovatno neka instrukcija nije ok. Za moj risiver imam program koji brise eprom i proverava sve greske, na zalost za kopernikus ne znam da li postoji. Mozda da probas sa nekim starim softom za koji si siguran da radi?
 
jesi lepo odradio hyper terminal jesi li sve podesio mislim na brojke
skini novi softver i ako ti ocita u hyperterminal ubaci kljuceve i listu kanala ako nece nadji stariju verziju softvera ili ako se upali resiver idi na opsti reset
 
listajuci forume dosao sam do resenja za moj risiver , posto je boot 1.25 on radi na vecoj brzini nego 1.23 , povecao sam brzinu i uspostavio vezu sa HT . Hvala svima koji su mi pomogli svojim strucnim savetima kako bih resio moj problem. POZDRAV .
 

Back
Top