Problem sa GF4 MX440!

vukota

Početnik
Banovan
Poruka
19
Imam GF4 MX440 8X 64mb i prilikom konfiguracije sam nesto pobrkao i desktop mi se smanjio za 1cm ukrug,a ikone i ostalo se povecalo.Probao sam da povecam rezoluciju(ako je to razlog) ali mi kartica ne dozvoljava pomeranje i stoji mi na 640x480.Takodje ne mogu da nadjem gde se doteruje "kolicina" Hz-a.
Taj PC(PIII 766,192ram) koristim iskljucivo za gledanje Divx-a preko TV-a pa bih molio da mi neko pomogne da resim ovaj problem i da mi preporuci kako da konfigurisem graficku za sto kvalitetnije gledanje Divx-a preko Tv-a(Philips Wide 28" najnoviji model)!
Pomagajte!!!
 
hangman:
zvuchi ko da nemash drajvere....vratio ti se u default rezoluciju...nabaci ponovo drajvere i sva lepo podesi

To je bilo to.Resio sam problem. :D
Samo jos 2 pitanja:
1.Na koju rezoluciju je najbolje da se podesi monitor(posto mi je on primarni,a kartica mi je na Clone) da bi se sto bolje gledao Divx?Trenutno mi je na 32-bita i 800x600,a Hz-i su mi na Optimum. :?:
2.Kako mogu da postignem da mi na TV-u ide Divx,a da na monitoru normalno radim? :?
 
btke...ti si izgleda totalni pochetnik....kakav "clone"??? kakbva poseba rezolucija monitora?
rezoluciju nameshtash u zavisnosti od svog monitora i svojihj zhelja (coravosti)....drzhish 800*600...pa ta rezolucija je bila standard pre X godina u eri 14ki monitora...kad kazhesh koji monitor imash i koju rezoluciju podrzhava...onda ti mozhda i konkretnije kazhemo...inache stavi 1024*768...gotovo sam siguran da ti monitor to podrzhava ...danas gotovo svaki sajt je pravljen za tu rezoluciju
 
hangman:
btke...ti si izgleda totalni pochetnik....kakav "clone"??? kakbva poseba rezolucija monitora?
rezoluciju nameshtash u zavisnosti od svog monitora i svojihj zhelja (coravosti)....drzhish 800*600...pa ta rezolucija je bila standard pre X godina u eri 14ki monitora...kad kazhesh koji monitor imash i koju rezoluciju podrzhava...onda ti mozhda i konkretnije kazhemo...inache stavi 1024*768...gotovo sam siguran da ti monitor to podrzhava ...danas gotovo svaki sajt je pravljen za tu rezoluciju
:oops: Ma ja sam ti vise od pocetnika.Hvala ti na odgovoru i razjasnjavanju stvari.Namontirao sam kako si mi napisao i stavio sam na 1024-768 i 32-bita,a Hz-e sam digao na 85 koliko mi je max dozvolio (imam novi toshibin monitor 15" i po prospektu podrzava 1280-1024 maximalno).Nisi rekao kako da mi na TV-u ide film,a da u isto vreme moze da se radi na kompu!
U svakom slucaju hvala ti na svim ovim savetima!!! :wink:
 

Back
Top