Problem sa erekcijom

nikolanikola06

Početnik
Poruka
5
Pozdrav, imam veliki problem. Imam 17 godina, godinu dana stariju devojku. Nemam problema ni sa jutarnjim ni sa postizanjem spontane, ni totalne erekcije, sve dok ne treba da dodje do stupanja u odnos(ili narodski kada treba da udje haha) i tada erekcija nekako oslabi i nista od odnosa. Da li je to problem psihicke prirode i kako da se resim problema?
 
Pozdrav, imam veliki problem. Imam 17 godina, godinu dana stariju devojku. Nemam problema ni sa jutarnjim ni sa postizanjem spontane, ni totalne erekcije, sve dok ne treba da dodje do stupanja u odnos(ili narodski kada treba da udje haha) i tada erekcija nekako oslabi i nista od odnosa. Da li je to problem psihicke prirode i kako da se resim problema?
Vijagra pomaze ako ti pada. Al moras da imas jako srce da pumpa krv.
 
Da nije malo rano za te "lekove" za potenciju sa 17 godina?
Јесте. У том узрасту би требало да самостално одржаваш ерекцију, а не да се навикаваш на помагала која би могла да ти постану касније и ,,отежавајућа околност", а уопште ти нису неопходна пошто немаш проблема с еректилном дисфункцијом, него те само мало хвата нервоза што је скроз нормално и дешава се и старијима од тебе. Као што рекох, само се опусти, мало више времена посвети предигри, експериментиши с оралним сексом, уживај, не жури с пенетрацијом, и све ће бити у реду.
 
Pozdrav, imam veliki problem. Imam 17 godina, godinu dana stariju devojku. Nemam problema ni sa jutarnjim ni sa postizanjem spontane, ni totalne erekcije, sve dok ne treba da dodje do stupanja u odnos(ili narodski kada treba da udje haha) i tada erekcija nekako oslabi i nista od odnosa. Da li je to problem psihicke prirode i kako da se resim problema?
Nije samo do tebe , a stvar je psihičke prirode.
Nisu ti potrebna pomagala i slične gluposti . Malo više nervoze , manjak iskustva , sve je to normalno. @Kažu "strani plaćenik" ti je dao najbolji savet.
 
Pozdrav, imam veliki problem. Imam 17 godina, godinu dana stariju devojku. Nemam problema ni sa jutarnjim ni sa postizanjem spontane, ni totalne erekcije, sve dok ne treba da dodje do stupanja u odnos(ili narodski kada treba da udje haha) i tada erekcija nekako oslabi i nista od odnosa. Da li je to problem psihicke prirode i kako da se resim problema?
Нити је проблем психичке природе, нити ти требају било какви лекови. У питању је страх (или "страх"), трема, нервоза, узбуђење или шта већ... а ти ћеш то сам открити. Битно је да се опустиш што више можеш и да све иде спонтано. Иначе, све је у глави - али оној горе (у мислима). ;)
 
Pozdrav, imam veliki problem. Imam 17 godina, godinu dana stariju devojku. Nemam problema ni sa jutarnjim ni sa postizanjem spontane, ni totalne erekcije, sve dok ne treba da dodje do stupanja u odnos(ili narodski kada treba da udje haha) i tada erekcija nekako oslabi i nista od odnosa. Da li je to problem psihicke prirode i kako da se resim problema?
Seksualna anksioznost. Previše razmišljanja, šta ako, velika želja za dokazivanjem, strah da se ne omane. Problem je psihičke prirode i nije ništa strašno, posebno u tim godinama.Ne preporučujem ti nikakva sredstva nego odi do seksologa, psihoterapeuta ili psihologa i otvoreno pričaj o tom problemu. Većina danas ima razne vrste anksioznost od dece, mladih do odraslih ljudi. Ništa strašno što bi trebalo da te opterećuje. Problem je manji nego što misliš, psihička barijera. Pričaj i sa devojkom bitno je da te razume.
 
Poslednja izmena:
Sve je u mislima. one su izvršna komanda za erekciju,
Recimo zasvrbi te uvo, ruka sama ide da počeša uvo, isto je i kod erekcije, obratiš pažnju na zgodnou žensku, ili neke erotske fotografije i već se dešava erekcija jer telo prepoznaje situaciju i samo reaguje na impuls. Ali u trenutku kada treba da ga uteraš dešava se promena, tvoj um počinje drugačije da radi, verovatno se rađa neki strah od neuspeha ili ko će ga znati kakve ti misli dođu tog trenutka i erekcija prestaje jer nema komande koja je potrebna, tvoja pažnja je posvećena drugim stvarima. treba ti opuštenost a to ćeš verovatno postići uz čašicu dve, alkohol odgoni strah i stvara opuštenu atmosveru. Ili nauči da kontrolišeš misli.
Naši ljuidi kažu neće ku"ac sekiraciju
 
Све у свему, НЕМОЈ ТИ ПАДНЕ НА ПАМЕТ да узимаш било какве лекиће,стимулансе и сл.!
Теби са 17 година-то може само урнише стварчицу..па да идеш тамо да те секу оне Чике у белом..
што не иде-не иде :lol:
 
А да ли би ја смео да пробам вијагру ако ми је слаб рад срчаних залистака ?
Најбоље да питаш кардиолога, нарочито ако узимаш неке лекове. Резултати различитих студија су дали неке контрадикторне резултате.
 
Pozdrav, imam veliki problem. Imam 17 godina, godinu dana stariju devojku. Nemam problema ni sa jutarnjim ni sa postizanjem spontane, ni totalne erekcije, sve dok ne treba da dodje do stupanja u odnos(ili narodski kada treba da udje haha) i tada erekcija nekako oslabi i nista od odnosa. Da li je to problem psihicke prirode i kako da se resim problema?
Rešava se sve sa preparatima danas evo ovo uzima moj brat i rešio je stvar

https://www.kamagrasrbija.rs/preparati-za-muskarce/super-kamagra-tablete-prodaja-cena-srbija-dostava
 

Back
Top