• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Problem sa DVD plejerom

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
96.014
DVD plejeri puštaju isključivo AVI video format. Blu-ray plejeri puštaju sve formate. Šta će ti DVD plejer,kupiš smart box i gledaš šta hoćeš.
Ne lupetaj.

dvd-player-format-s-1200x681.jpg

zx16

Elita
Poruka
15.595
Tu sam filozofiju prihvatio od Kobra Kai. Udari prvi, udari jako i udari bez milosti. Naravno ovo prvi se odnosi samo u slučaju kada me napadnu.
Па ако те нападну, онда си ударио други а не први!
Ти често удараш први и то без великог повода. Пошто си сам дефинисао зашто то радиш, ја ти праштам!
Ко признаје пола му се прашта!

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Па ако те нападну, онда си ударио други а не први!
Ти често удараш први и то без великог повода. Пошто си сам дефинисао зашто то радиш, ја ти праштам!
Ко признаје пола му се прашта!
Hvala! Ali opet ti kažem ne udaram prvi. Neki moji stavovi jeste da izazivaju reakcije kod mnogih, onda vu mene uvredite, a ja odgovorim. Zbog toga ti se čini kao da je napadnem prvi.

zx16

Elita
Poruka
15.595
Ја сам DVD последњи пут користио пре више од 10 година. Мени је сада проблем видео рекордер. Нисам на време дигитализовао снимке са камером. Купио сам видео конвертор али не могу да нађем видеорекордер? Овде нико од познатих нема, сви бацили.
USB-2-0-DVD.jpg

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.400
Imam jako star DVD plejer iz 2014 godine. I problem se sastaoji u tome što kada pokušam da gledam nove filmove koje sam konvertovao u avi format neće da ih prikazuje. Kaže da ne podržava taj format. Sve sam probao čak sam i eksterni hard disk preko koga inače gledam filmove više puta formatirao i neće i dalje kaže isto da ne podržava format. Dok ove starije filmove u avi formatu bez problema pokazuje i mogu lepo da ih gledam. U čemu je onda problem?

Значи, покушаваш сам да експортујеш неки филм у AVI и да га нарежеш на DVD да би могао да гледаш на том уређају. Који програм користиш и одакле си покупио параметре за подешавања?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.