• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Problem sa DVD plejerom

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Imam jako star DVD plejer iz 2014 godine. I problem se sastaoji u tome što kada pokušam da gledam nove filmove koje sam konvertovao u avi format neće da ih prikazuje. Kaže da ne podržava taj format. Sve sam probao čak sam i eksterni hard disk preko koga inače gledam filmove više puta formatirao i neće i dalje kaže isto da ne podržava format. Dok ove starije filmove u avi formatu bez problema pokazuje i mogu lepo da ih gledam. U čemu je onda problem?

zx16

Elita
Poruka
15.595
Imam jako star DVD plejer iz 2014 godine. I problem se sastaoji u tome što kada pokušam da gledam nove filmove koje sam konvertovao u avi format neće da ih prikazuje. Kaže da ne podržava taj format. Sve sam probao čak sam i eksterni hard disk preko koga inače gledam filmove više puta formatirao i neće i dalje kaže isto da ne podržava format. Dok ove starije filmove u avi formatu bez problema pokazuje i mogu lepo da ih gledam. U čemu je onda problem?
Ја сасм мислио да си бар мало паметнији?
Знаш ли шта је то кодек и чему служи?

zx16

Elita
Poruka
15.595
Znam sve sam pokušao i neće.
Па не подржава кодек!!!!
Скини на копмп бесплатни програм Format Factory и са њим прочитај формат-кодек диска који подржава твој DVD. Касније, када конфертујеш, одабереш те параметре и решен проблем.

zx16

Elita
Poruka
15.595
фф.PNG

а када установиш кодек, такав одаберш за конвертовање:
фф1.PNG

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.