Problem sa bivšom, potreban savet - pomoć

Probaj da razgovaraš sa njom. Da li bi ti bio problem da ovaj post proslediš njoj? Bez ovih delova s alkoholom. Mislim verujem da tebrzo hvata, da ne piješ od jutra do mraka, da nisi alkos.

Pitaj je da li si ti učinio nešto da se ona oseti loše...
Kaži joj i to da ukoliko biste razgovarali lepo možda ostanete prijatelji do kraja života. Bolje je tako nego da se uložen trud i vreme baci.
Da li bi mogao da joj budeš prijatelj?

Dakle ne plaši je svojom ljubavlju. Priđi nežnije. Niko ne voli da ga neko drugi opterećuje svojim bolima. Kao "vidi šta si mi uradila"...
Hvala, vidim da si ste se baš potrudili da mi date savet... Probao sam sve, ne ide, tu se vuče 300 intriga i priča koje ona plasira ljudima, i svakome različitu, i nikome neće da se otvori i kaže šta se desilo. Pokušavao sam da razgovaram, ali ne ide...mislim da tu više nema posla oko nje, već oko mene i vraćanja na normalu...ali teeeeško
 
Nađi novu devojku, a ovu zaboravi.
Hvala puno na savetu, problem je što sam to već par puta pokušao da uradim i vučem stare kofere iz prošle veze koje sasipam na nedužne devojke i opterećujem ih time...do sada nisam imao problem sa devojkama i bio sam posvećen i aktivan u vezama, ali sad svaku devojku gleda kroz nju (bivšu) i ne želim da budem s nekom curom samo da bih bio i onda je isto tako otkačim jer ću tako nekoga da povredim
 
Što bi se reklo ponaša se k'o matora. :deda2:


:D
ja bih pre rekao ko nezrela...klinci u gimnaziji se svađaju i prepiru oko gluposti. Ja te 4 godine gledam kao najlepše u životu i hoću da ih iskoristim što bolje mogu, da se ne svađam sa ljudima, stvorim što više prijateljstava i anegdota...ali ne gledaju svi to tako. Oni vide samo danas, nikako sutra...to sam baš primetio
 
Ne osecas se dobro zbog svega sto se dogodilo i zeleo bi da se to sve odmah promeni na bolje, a to se ne desava, pa te to sve zajedno tera u jos veci ocaj.
Jedina uteha koju ti mogu dati je - vreme. Ono sto je danas, ne mora da bude i sutra. Imaj to uvek u vidu.
Opusti se i cekaj. Cekaj na dobru priliku, mali znak s njene strane, mozda cak i na novu ljubav. Nesto ce se vec dogoditi. :)
HVALAAA, trebalo mi je nešto ovako!!!!
 
Нема тамо грубости. Они су били кратко заједно, чини се да нису чак ни компатибилни, а она је већ с другим.
То је готово свуда сем у његовим мислима где се одржава на алкохолу.

Треба њему батина од родитеља 😬
a izgleda me nisu bili, zbog toga sve ovo:D
 
Dragi moji,
Prvo da vam se zahvalim svima što ste se javili ovako brzo i potrudili se da mi pomognete.
Pročitao sam sve vaše savete i stvarno mi je drago.
Evo neke novosti u vezi mog problema:mrgreen:
Ona nije ni svesna koliko ja patim za njom, i tvrdi da sam dvoličan jer je ne moguće da pijem samo zbog nje i patim (nažalost jeste, možda sam lud)
Njene drugarice (klasika) joj pune lavu kako sam ja đubre od momka i ne zaslužujem je...
MEĐUTIM
znam da će vam ovo glupo zvučati, ja sam tokom ovih meseci napisao nekoliko pesama, zbog nje...igrom slučaja (koje ja nisam nameravao) jedna od njih je došla do nje i navodno se zaplakala kad ju je pročitala...
Ovo izgleda kao dobar znak ali verovatno nije jer kao što sam rekao menja osećanja prema meni...
I dalje nisam saznao šta je razlog da me ona tako zamrzi (kaže da sam pravio mnogo grešaka)...Nisam je prevario, nisam je povredio, ona samo kaže da je počela da oseća da me gubi i da mi nije stalo do nje...
Iskreno mislim da su ovo sve izgovori i fasada pošto svima priča različite priče, i verovatno je pravi razlog negde duboko u njoj. U ovom trenutku bi više voleo da saznam taj razlog nego da ponovo budemo zajedno.
PRESTAO SAM DA PIJEM, mislim za ovaj kratak period od nekoliko dana i nastojaću da to i nastavim...šta dalje - blage veze nemam:rumenko:
 
Probao sam sve, ne ide, tu se vuče 300 intriga i priča koje ona plasira ljudima, i svakome različitu, i nikome neće da se otvori i kaže šta se desilo.
А зашто је теби битно да знаш шта се десило? Ти први радиш потпуно нелогичну ствар. У наводном покушају да је оставиш иза ти пијеш алкохол, а уствари то радиш да би те алкохол сваки дан подсећао на њу, те да би имао тужну и бескрајну причу у вези ње. Са друге стране, истовремено тражиш неку логику у понашању других људи. Као што и у твом понашању нема логике, тако не мора да има ни код других људи. Никакав одговор ти неће ништа значити.


znam da će vam ovo glupo zvučati, ja sam tokom ovih meseci napisao nekoliko pesama, zbog nje...igrom slučaja (koje ja nisam nameravao) jedna od njih je došla do nje i navodno se zaplakala kad ju je pročitala...
Кажу да се још лепше песме пишу на хероину. Слободно пробај и то.
Јбт, он јој пише песме...Шта ти изиграваш? Axl Rose-a?
 
А зашто је теби битно да знаш шта се десило? Ти први радиш потпуно нелогичну ствар. У наводном покушају да је оставиш иза ти пијеш алкохол, а уствари то радиш да би те алкохол сваки дан подсећао на њу, те да би имао тужну и бескрајну причу у вези ње. Са друге стране, истовремено тражиш неку логику у понашању других људи. Као што и у твом понашању нема логике, тако не мора да има ни код других људи. Никакав одговор ти неће ништа значити.



Кажу да се још лепше песме пишу на хероину. Слободно пробај и то.
Јбт, он јој пише песме...Шта ти изиграваш? Axl Rose-a?

******, vjv sam živi paradoks...
aa ne izigravam ništa, došlo mi tako.
možda bi me odgovor i razočarao, upravu si...
 
Ma ko ce znati kako je ona nesto dozivela.
Ako drugi covek ne razgovara o tome, ne postoji nacin da se sazna.
Sto budes stariji sve ce te vise smarati odnosi koji nisu otvoreni..i onda ces ukapirati da u stvari sam ne zelis takve odnose.
Kapiram kada neko zeli da se bavi iskopavanjem postane arheolog.
Isto tako, ces se mnogo lakse naviknuti na cinjenicu da ne moras sve da znas, nema uvek logike, neko te povredi samo zato sto je kreten.
 
А зашто је теби битно да знаш шта се десило? Ти први радиш потпуно нелогичну ствар. У наводном покушају да је оставиш иза ти пијеш алкохол, а уствари то радиш да би те алкохол сваки дан подсећао на њу, те да би имао тужну и бескрајну причу у вези ње. Са друге стране, истовремено тражиш неку логику у понашању других људи. Као што и у твом понашању нема логике, тако не мора да има ни код других људи. Никакав одговор ти неће ништа значити.



Кажу да се још лепше песме пишу на хероину. Слободно пробај и то.
Јбт, он јој пише песме...Шта ти изиграваш? Axl Rose-a?
Ajde ne ke.njaj, ko da ti nikada nisi bio mlad
 
Hvala, vidim da si ste se baš potrudili da mi date savet... Probao sam sve, ne ide, tu se vuče 300 intriga i priča koje ona plasira ljudima, i svakome različitu, i nikome neće da se otvori i kaže šta se desilo. Pokušavao sam da razgovaram, ali ne ide...mislim da tu više nema posla oko nje, već oko mene i vraćanja na normalu...ali teeeeško
 
A i ko da je problem pisati pesme. To je divno. :heart2:

Драгана си била
једна у мом срцу.
Драгана си била моја
ал' није за тебе
једна оскоруша.
ни човек као ја.

Ђаво ми даје,
Исус односи.
Драгана си била
сада висе ниси.

С' времена на време
видим идеш кућу с другим,
као што си ишла са мном, драга.

С' времена на време,
а знам да немам права.
Дај ракије, нек иде све до врага.

Плакао сам ноћас
као киша изнад Опова
Плакао и пио, а ти си ширила
своја колена
неком другоме.

Измењено до мере да не нарушава ауторска права Г. Бреговића.
 
Poslednja izmena:
Драгана си била
једна у мом срцу.
Драгана си била моја
ал' није за тебе
једна оскоруша.
ни човек као ја.

Ђаво ми даје,
Исус односи.
Драгана си била
сада висе ниси.

С' времена на време
видим идеш кућу с другим,
као што си ишла са мном, драга.

С' времена на време,
а знам да немам права.
Дај ракије, нек иде све до врага.

Плакао сам ноћас
као киша изнад Опова
Плакао и пио, а ти си ширила
своја колена
неком другоме.

Измењено до мере да не нарушава ауторска права Г. Бреговића.
Begaj bre s bjelo dugme. 😁

She really put it on
I had to write a song
 
Begaj bre s bjelo dugme. 😁
Ма јес, ко да је тај бољи:

Хеј, секси цуро,
свиђа ми се твој вајб,
имаш тело, разваљујеш,
не могу се контролисат.

То што ти имаш
се не може описат.
Само због тебе пијем
таблетице сваки сат.

Она то тражи, вришти,
тело жели, немам куд.
Одећа по соби лети,
је8ат ћу је као луд.

Сусјед зове телефоном
опасна га бука смара.
Мисли да ломим намештај,
а ја уствари тебе ка*ам.

Њихова верзија Шаиле.
 
Ма јес, ко да је тај бољи:

Хеј, секси цуро,
свиђа ми се твој вајб,
имаш тело, разваљујеш,
не могу се контролисат.

То што ти имаш
се не може описат.
Само због тебе пијем
таблетице сваки сат.

Она то тражи, вришти,
тело жели, немам куд.
Одећа по соби лети,
је8ат ћу је као луд.

Сусјед зове телефоном
опасна га бука смара.
Мисли да ломим намештај,
а ја уствари тебе ка*ам.

Њихова верзија Шаиле.
Šaila i Šegi, da bre.
Slab si ti pesnik. Promašio si poentu. Rečnik ti je osiromašen.
 

Back
Top