Problem Nimfomanke

Ne razumem,zasto mislis da si nimfomanka ako zelis da imas sex sa nekim drugim? BOlje se suzdrzi,jer taj jedan trenutak moze da ti promeni ceo zivot.A ako ti se bas omakne,nemoj mu reci,povredices ga mnogo,a bolece i tebe.
 
Nymphea:
Imala sam problem sa svojim nezajazljivim libidom ...Pre godinu dana sam se zaljubila i uspela da budem verna decku... Volim ga, zaljubljena sam u njega, sex je odlican (i ima ga sasvim dovoljno), medjutim ponovo sam pocela da flertujem s drugim momcima, i mislim da je pitanje trenutka kada cu da ga prevarim...Ne zelim da ga izgubim, a sdruge strane ima li svrhe pokusavati da budes veran ako osecas potrebu da menjas muskarce... Znam da je tesko naci nekog skim mozes tako dugo da imas kvalitetnu vezu, ali opet sta sa svim tim slatkim momcima oko mene :twisted: ...
Hm!ja licno mislim da je tebi malo dosadno,u stvari da ti fali malo emocija i originalnosti kod momaka,a ne akcije i necega sto si vec videla i prosla!Probaj da malo osecas stvari i ljude okolo sebe,a ne samo da ih isprobavas!
 
mm,ovo je prvi put da sam zaljubljena u nekoga, i sovim deckom i imam bas to ljubav, neznost, paznju, razumevanje pored odlicnog sexa... ali nedostaje mi obican sex bez svega toga... a to je ono sto od vecine mozes i da dobijes i cega ima na svakom koraku i i zbog cega dolazim u 1000 situacija da prevarim svog decka... a opet zar da izgubim sve to zbog pukog prolaznog zadovoljsta... koje bi me sdruge strasno oraspolozilo ... i tako u krug
 
Nymphea:
mm,ovo je prvi put da sam zaljubljena u nekoga, i sovim deckom i imam bas to ljubav, neznost, paznju, razumevanje pored odlicnog sexa... ali nedostaje mi obican sex bez svega toga... a to je ono sto od vecine mozes i da dobijes i cega ima na svakom koraku i i zbog cega dolazim u 1000 situacija da prevarim svog decka... a opet zar da izgubim sve to zbog pukog prolaznog zadovoljsta... koje bi me sdruge strasno oraspolozilo ... i tako u krug
sta radis sada nymphea?Ako ne radis nista javi se!
 
mislim da stvari treba da posmatras sa vedrije strane,zivot je jedan,najbolje godine brzo prolaze i ako ih ne iskoristis na pravi nacin posle ce ti ostati samo zal-mozda ti je to trenutna faza,a mozda si jednostavno takva-da sam na njegovom mestu voleo bih da mi to priznas,ali i ako ostanete zajedno jasno ti je da ce i on onda imati pravo na istu slobodu kao i ti...pa,ipak je to samo sex...
 
beogradjanin:
javi mi se na 063/241-287 ili 011/759-348 dragan
slažemo se u mnogo čemu
pozdrav

Ovo je najbolji POST koji sam video na ovom FORUMu. Dakle: "Zdravo Nimfea... Ja imam 14 godina vise nego ti, i evo ti dva moja broja, a ako treba, dacu ti i adresu, E-MAIL, fax na poslu i telefon vikendice bivse devojke. Nije dovoljno sto ti sve ovo nudim, nego i pored toga, moram da ti objasnim da imamo dosta istih shvatanja, kao da ovaj prefinjeni start ne govori vec dovoljno tome u prilog. Ne zaboravi: Bolje stari kobac u ruci (sa oba telefona na izvol'te) nego mladi pastuv (ili magarac, sta se sve prica po FORUMu) na grani. Kontaktiraj me, cekam samo tebe..."

P.S. Nemojte misliti da sam zastitnik nekih zenskih prava (sta cu im ja za tako nesto), ali ovaj POST je bio stvarno previse patetican.
 
Nikola:
beogradjanin:
javi mi se na 063/241-287 ili 011/759-348 dragan
slažemo se u mnogo čemu
pozdrav

Ovo je najbolji POST koji sam video na ovom FORUMu. Dakle: "Zdravo Nimfea... Ja imam 14 godina vise nego ti, i evo ti dva moja broja, a ako treba, dacu ti i adresu, E-MAIL, fax na poslu i telefon vikendice bivse devojke. Nije dovoljno sto ti sve ovo nudim, nego i pored toga, moram da ti objasnim da imamo dosta istih shvatanja, kao da ovaj prefinjeni start ne govori vec dovoljno tome u prilog. Ne zaboravi: Bolje stari kobac u ruci (sa oba telefona na izvol'te) nego mladi pastuv (ili magarac, sta se sve prica po FORUMu) na grani. Kontaktiraj me, cekam samo tebe..."

P.S. Nemojte misliti da sam zastitnik nekih zenskih prava (sta cu im ja za tako nesto), ali ovaj POST je bio stvarno previse patetican.
LOL LOL LOL... Bravo Nikola
 
pa mislim da ti nisi uopste j** ni sa kim osim sa tvojim ...ovo je tvoja fantazija mislim.
Ja znam i verujem te da hoces da se j** sa lepim momcima . I ja hocu da j** svaku lepu curu koju vidim bez obzira da li volim moju dragu ili ne ...to je samo fantazija i samo retki ljudu to moze sa ostvare i na kraju kazu da sve posle sada je dosadno jer nema vise ciem da se bavi.....
 
GOST44:
pa mislim da ti nisi uopste j** ni sa kim osim sa tvojim ...ovo je tvoja fantazija mislim.
Ja znam i verujem te da hoces da se j** sa lepim momcima . I ja hocu da j** svaku lepu curu koju vidim bez obzira da li volim moju dragu ili ne ...to je samo fantazija i samo retki ljudu to moze sa ostvare i na kraju kazu da sve posle sada je dosadno jer nema vise ciem da se bavi.....
pa mislis, lepo si rekao...samo nastavi sa radnjom misljenja mozda eventualno slucajno nesto i provalis tacno...
 

Back
Top