Prljav ves

Sa svakom osobom koja je bila na neki nacin deo mog zivota pokusam da ostanem prijatelj tako da mi nije potrebno neko vreme.Osim ako on ne misli drugacije jer tada postujem njegovu oduku.

Pa to je drugi pravac..ja reko u napred ne u nazad..kad uzimamo nekog kolko treba vremena da se spere prethodni korisnik to
 
Emotivno zavisi od odnosa koji sam imala s njim.Nekada kraci nekada duzi vremenski period a fizicki nemam pojma,nisam nikada o tome razmisljala.To,kao spiranje prethodnika sa sebe.Ne razmisljam na takav nacin
 
Emotivno zavisi od odnosa koji sam imala s njim.Nekada kraci nekada duzi vremenski period a fizicki nemam pojma,nisam nikada o tome razmisljala.To,kao spiranje prethodnika sa sebe.Ne razmisljam na takav nacin

Pa ne ti..nisi ti imala odnos nego uzimas nekog novog..ne sad od kulina bana s kim je bio dal to utice..nego cisto koliko treba vremenski da bi se upustili u sex..jel su sati..dani..nedelje u pitanju..sad je to posebna tema ko ostavlja dublje fizicke i psihicke tragove zena ili muskarac
 
..znaci koliko vremena fizickog...psihickog ''pranja'' treba proci..sto toj osobi sto nama

Sve je to individualno,od osobe do osobe,svi smo razliciti..nekome duze treba da se "oporavi" od neke veze,nekome krace..Dopao mi se izraz jedne Forumasice,na mojoj temi...emotivno regenerisanje...neitno je koliko prodje..bitno je kako je to vreme potroseno izmedju tih susreta,da se covek ponovo vrati da kazem na pravi kolosek i sakupi dovoljno pozitivne energije da krene dalje...:)
 
To je ona priča koja kaže"poslije njega" i tu svakoj ženi treba vrijeme.I ako uđe u nov odnos,ranjena,usplahirena,grčevito tražeći u novom partneru ono što je imala u starom,ako počne da upoređuje,onda tu nema nikakve priče.
Treba zalizati stare rane,oporaviti se psihički i tek onda pročišćena ući u novu vezu..mada se ponekad i desi da se "klin klinom izbije",ali to je stvar veoma individualna.Dotaći tijelo još toplo od tuđeg dodira,loš je izbor i za onog ko dotiče i za onog koji je dotican.
Imala sam jedno iskustvo davno i ono me je naučilo da svi moraju dati sebi vremena da odboluju,da "odžive" tugu i poraz..
Bila sam vrlo mlada i vrlo zaljubljena.U njega kojem je djevojka s kojom se zabavljao 4 god.tragično poginula u saobraćajnoj nesreći..u tamo nekom decembru..Kad sam ga upoznala bio je skrhan bolom,jedna sjenka sa gitarom..U februaru smo počeli izlaziti,sve je rjeđe odlazio na groblje ali dugo još,cijelu godinu i više,pa i narednu godinu,pokušavao je da preboli njenu smrt..u tom čekanju da se on vrati sebi,ja sam odustala..Nije sebi dao vremena da se "zakrpi",a time nije ni nama dao vremena da postanemo nešto što smo mogli biti.
 

Back
Top