Приватна клиника за операцију хемороида?

Имате ли неку препоруку. Уби ме више овај спољни шуљ. Јесам скоро оперис'о рак дебелог црева али не могу хирурга да умилостивим да ми оперише и шуљ. Каже "Пиј флебован" али ме и поред њега боли.
Probaj da nanosis pastu srebrne vode i zeolita na to mesto .
 
Sto ga zajebavam ,ja sam kozne probleme resio sa tim!
Sta se ubacujes kad te niko nista ne pita.
Kad neko ima ozbiljan zdravstveni problem, i neko krene sa savetima tipa "stavljaj obloge od kupusa", ne mogu da se ne umešam. Iz ljudskih razloga, i ti bi se valjda umešao da vidiš da neko nekome lošim savetom nanosi više štete nego koristi.
 
Kad neko ima ozbiljan zdravstveni problem, i neko krene sa savetima tipa "stavljaj obloge od kupusa", ne mogu da se ne umešam. Iz ljudskih razloga, i ti bi se valjda umešao da vidiš da neko nekome lošim savetom nanosi više štete nego koristi.
Znam ja takve kao sto si ti ,samo bi sekli ,zracili i kljukali lekovima .

Probaj to par dana ,ne mozes nista da izgubis samo da dobijes.
Prvo ovaj sto se ubacuje uopste i ne zna sta je zeolit i kolika je njegova moc
 
Znam ja takve kao sto si ti ,samo bi sekli ,zracili i kljukali lekovima .

Probaj to par dana ,ne mozes nista da izgubis samo da dobijes.
Prvo ovaj sto se ubacuje uopste i ne zna sta je zeolit i kolika je njegova moc
images.jpg
 
Ма ђеш' то бре.....знаш ти како је то.....кад испадне напоље ко пинг понг лоптица !! Нити да седиш, ни да лежиш, ни да ходаш. Уби свраб, печење и бол.
Znam dobro sta je bol i pecenje !

On isto leči zeolitom i savetima.
Neka se leci kako ko hoce ,ja sam rekao sta sam koristio i sta mi je pomoglo .
Najgore iskustvo sa antobioticima i kortikosteroidima.
 
Neka se leci kako ko hoce ,ja sam rekao sta sam koristio i sta mi je pomoglo .
Najgore iskustvo sa antobioticima i kortikosteroidima.
Svaki problem je različit, svaki pacijent je različit, zato postoji medicina.

Ne možeš reći nekome ko ima probleme sa šuljevima da stavlja nešto što si ti imao pa stavljao za probleme s kožom. Shvataš da to dvoje nema nikakve veze. Čak i da on ima isto problem sa kožom, ne znači da je problem isti i da bi isti lek pomogao.

Zato ako hoćeš da pomogneš, a ne sumnjam da hoćeš, bolje savetuj čoveka da potraži stručnu pomoć.
 

Back
Top