Prijemni ispit za srednje skole 2010-2011 - Generacija 1995!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E imam jedno vazno pitanje ... Ja sam dobio samo 5 bodova ukupno i u informatoru pise da sam polozio.. Ali sam cuo da sada postoji prvi krug upisa pa me zanima da li cu ja moci da upisem zeljenu skolu ili ne... Imam 15 bodova vise nego sto je potrebno ali nisam dobio po 5 bodova iz oba predmeta...
Drugi krug upisa znači da svi oni koji imaju po 5 iz SVAKOG predmeta imaju prvenstvo upisa. Kada se oni rasporede onda se tek raspoređuju takvi kao ti.
 
Auu šta vas je sa 100 poena
Čestitam svima
Ja imam 99 (sa prepisanih 7 iz matematike :mrgreen: )

Bravo, ali ja se ne slazem stim:eek:, ja imam 57 poena a na prijemnom ukupno 13 poena, imao sam totalnu blokadu a ne volim da prepisujem ni od koga i mislim da to nije pravedno, pogotovu sto su mnogo slabiji uspehom od mene prepisali i sad skoro da imaju vise poena od mene. Uzas, pa dokle ce tako. Nepravda, nepravda, nepravda i sutra idem da ulozim zalbu, trazicu da svi zajedno odgovaramo pred komisijom ali usmeni pa cemo onda da vidimo.
 
E imam jedno vazno pitanje ... Ja sam dobio samo 5 bodova ukupno i u informatoru pise da sam polozio.. Ali sam cuo da sada postoji prvi krug upisa pa me zanima da li cu ja moci da upisem zeljenu skolu ili ne... Imam 15 bodova vise nego sto je potrebno ali nisam dobio po 5 bodova iz oba predmeta...

Može da se desi da se upišeš i u prvom krugu, samo "druga ruka". Dakle, prvo rasporede sve koji imaju više od pet iz srpskog i više od pet iz matematike. Onda rasporede sve koji su preostali. Moj bivši đak dvojkaš koji je imao više od 5+5 poena se tako upisao u 4-godišnju školu a iza njega je na spisku bilo još petoro? koji su imali dosta više poena iz škole od njega. Tako da ako si jedan od tih nekoliko na nepopularnom smeru imaš šanse i u prvom krugu.

U svakom slučaju ti piši taj smer na vrhu liste želja pod 1, i ako imaš još 2-3 slična, a iza toga ređaj utešne smerove.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top