Pričamo, dakle postojimo *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad ne znam ko je sve čitao ono o krpeljima...MALA ISPRAVKA:Krpelja treba namazati nekim uljem,najbolje aromatičnim da mu se zatvore traheje i posle 15-20 minuta OKRETATI GA U SMERU OBRNUTOM KAZALJCI NA SATU i polako vuči napolje...Ovo je deo uputstva iz Domova zdravlja,a ja tako vadim krpelje našim i komšijskim ZVERIMA...:D
Sve ostalo šta Borkinja uputila OK...
O.da i volite važe ZVERI tako što ćete u mislima ponekad biti one...
Jel ti to hoces da kazes da sam ja ..zivotinja?!?? :lol:
sala mala.. :zag:
 
Sad ne znam ko je sve čitao ono o krpeljima...MALA ISPRAVKA:Krpelja treba namazati nekim uljem,najbolje aromatičnim da mu se zatvore traheje i posle 15-20 minuta OKRETATI GA U SMERU OBRNUTOM KAZALJCI NA SATU i polako vuči napolje...Ovo je deo uputstva iz Domova zdravlja,a ja tako vadim krpelje našim i komšijskim ZVERIMA...:D
Sve ostalo šta Borkinja uputila OK...
O.da i volite važe ZVERI tako što ćete u mislima ponekad biti one...

Covi, mislim da sam u dosadašnjem životu uspešno izvadila i iz ljudi i iz životinja nekoliko stotina krpelja.
Al sam zabrljala u mom slučaju. :lol:
 
bila sma u strasnom rl, pa nisam dozivela tu strahotu. :malav:

dobar dan.

Bila i ja u šoping turi i vratila se sve onako zajapurena i nemila od cenovnog stresa pa rekoh da skuvam kafu i privirim
šta se dešava ovde, kad oćeeš eee.
izračunala sam da je u nekoliko meseci euro toliko pao da sam ja po tom osnovu a na mesečnom prihodu izgubila ravno
jednu uplatu mesečne obaveze za struju.
 
Bila i ja u šoping turi i vratila se sve onako zajapurena i nemila od cenovnog stresa pa rekoh da skuvam kafu i privirim
šta se dešava ovde, kad oćeeš eee.
izračunala sam da je u nekoliko meseci euro toliko pao da sam ja po tom osnovu a na mesečnom prihodu izgubila ravno
jednu uplatu mesečne obaveze za struju.

i opet moram u oluje i vetrove rl- a. :sad2: :lol:

jes' jes' kada nam djipi, kad ga puste sa uzde. mada, ni meni ne odgovara ovaj pad eura ic. :(
 
Samo treba imati malo strpljenja. Ni modovi, kao i ostali, nisu imali pristup. :aha:

Poruka za SQUID-a i Spursa:
Vaš "politički" dijalog sam i ovog puta brisala.
Batalite priče o četnicima, ustašama i partizanima.
Ometaju normalan, opušteni tok diskusije.
Računajte ovo kao opomenu.

Zivotinjkice sreco :heart: neverovatno....ti imas sina sto je moje godiste....pa stvarno nisam to ni dosecao....a tako mi izgledas podmladjeno kao da si devojce :heart:
 
Borac, lepo je sto si skrenula paznju da se ne preteruje ni sa cim, podrska i za kaznjavanje od mene, makar ja bio prvi koji preteruje i adekvatno kaznjen:aha:
Politika i sport nemaju sta da traze na filozofiji, osim ako je samo malo kao zacin;) glasam radije za svadbe i vrt:manikir:

Pa u kom svetu ti zivis svabo....pa o koe da pricam ako ne o sport i politiku svabo...podsecas me na onog djubreta SQUIDA svabo....i on je izdajnik kao i ti svabo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top